Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Vmax 1200 Full Power

Recommended Posts

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

hvala, to su slatke muke sad...odmah se baciti na vijanje i kupovinu, pomno pratiti i cekati da izleti nesto ultra, stekati dodatnu lovu i povecati budzet pa pazariti na pocetku sezone....ah...muke su to kad vam kazem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

gledam da je 2010+, da ima abs, da ima zastitu od vetra,kofer(e),...za sada bacam oko na NC700, Versys, XJ6F diversion, z750s..uglavnom, za lako obavljanje stvari po gradu te nesto ubacim u kofer, skinem jaknu i kacigu i turim u isti, voznjice u krugu od 50km od NS ali da mogu i 3x godisnje da posadim gospoju iza mene i jednom godisnje mene do Brna...znaci 97% grad i okolina, 3% autoput...na brzinu se ne lozim, al bi valjalo inda ume da potegne kad zatreba...eto, bas sam jednostavan :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
gledam da je 2010+, da ima abs, da ima zastitu od vetra,kofer(e),...za sada bacam oko na NC700, Versys, XJ6F diversion, z750s..uglavnom, za lako obavljanje stvari po gradu te nesto ubacim u kofer, skinem jaknu i kacigu i turim u isti, voznjice u krugu od 50km od NS ali da mogu i 3x godisnje da posadim gospoju iza mene i jednom godisnje mene do Brna...znaci 97% grad i okolina, 3% autoput...na brzinu se ne lozim, al bi valjalo inda ume da potegne kad zatreba...eto, bas sam jednostavan

Moraće neki kompromis da se napravi. Za svakodnevna trckaranja po gradu je skuter idealan. Kratke vožnjice okolinom može svaki. A za duže vožnjice u dvoje je opet neki putni motor.

Ako je 97% ovo prvo dvoje onda bih izabrao neki lep skuter, maxi, neku gileru, apriliju ili slično.
Ja lično sam uzeo mali skutercic 50ccm za po gradu da bih opravdao gsxs za sve ostalo :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Nemam želju da otvorim diskusiju, zato pišem ovde gde će uskoro katanac, nadam se da se vlasnik (bivši jel'te) neće ljutiti - onolika smo moto zajednica a prava je retkost da se neki motor proda ovde na oglasima i da ostane unutar članova zajednice, iako je vrlo lako skoro svakom propratiti istorijat. To mi je baš onako fenomen...

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 1 sat, Savan je napisao:

Ako je 97% ovo prvo dvoje onda bih izabrao neki lep skuter, maxi, neku gileru, apriliju ili slično.

aiiii karamba, kontam sta hoces da kazes ali necemo sad bas sa power cruisera na skuterche! :D realno, sta god da uzmem sa tog mog spiska , bice lakse po gradu od grdosije od 300 kila...no, pratim oglase, gledam, obilazim pa kako ispadne...bogu hvala - nemam uopste potrebu da zurim....jedino sto me svrbi, a valja nesto sredjivati preko zime, te znajuci sebe - pasce nesto u narednih mesec dva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Čestitam, nek je sa srećom i kumu sa sadašnjim (i bivšim) bajkom a i tebi u izboru sledećeg. 

 

Rekao si i sam, slatke su muke pred tobom... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 9.10.2019. at 19:43, zlig0r je napisao:

gledam da je 2010+, da ima abs, da ima zastitu od vetra,kofer(e),...za sada bacam oko na NC700, Versys, XJ6F diversion, z750s..uglavnom, za lako obavljanje stvari po gradu te nesto ubacim u kofer, skinem jaknu i kacigu i turim u isti, voznjice u krugu od 50km od NS ali da mogu i 3x godisnje da posadim gospoju iza mene i jednom godisnje mene do Brna...znaci 97% grad i okolina, 3% autoput...na brzinu se ne lozim, al bi valjalo inda ume da potegne kad zatreba...eto, bas sam jednostavan :)

z750s se proizvodio samo 2005. i 2006. godine, tako da se ne uklapa u 2010.+ godiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja