Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Vmax 1200 Full Power

Recommended Posts

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Prodajem svoj motor, Yamaha VMax 1200, Full Power - americka verzija sa V-Boostom te skoro 150 konja, u odlicnom stanju, V4 agregat.

Motor je 1997 godiste, presao 33000 milja, na nasim tablama,uvezao ga kum sebi, a ja ga kupio od njega...kum ga kupio crnog, rastavio, ofarbao i sastavio...
 Vmax registrovan pre mesec dana, cena regustracije bila 22200 din, prenos je obavezan. u motor je ulozeno i truda i ljubavi te dodato i uradjeno sledece:

-rucno i unikatno iscrtan od strane moje prijateljice i umetnice Doodlena pa lakiran
-na pocetku sezone uradjen mali servis (ulje, filter vazduha, filter ulja, filter goriva, svecice, zamenjena tecnost za hladnjak u koju je dodat i motulov MooCool aditiv)
-repariran slave cilindar kvacila ( kupljen i set za reparaciju master cilindra kvacila )
-stavljen K&N filter vazduha
-otvoreni Arrow izduvi (fenomenalan zvuk)
-Stick Coil-ovi umesto bobina
-Far MT07 sa nightbreaker sijalicom
-migavci i retrovizori od er6n
-ralica
-crash barovi
-maglenke sa kontrolorom sa 3 rezima rada (upaljeno, strob,naizmenicno)
....
uz motor idu originalni delovi skinuti sa motora (auspusi, far, migavci i okrugli retrovizori) tako da se u roku od par sati opustenog rada moze vratiti u potpuno fabricko stanje, plus kutija rezervnih delova tipa semerizni, semerinzi vila, prasinari vila, originalni filter vazduha, svecice, nova pumpa goriva, zadnje plocice, set za ciscenje k&n filtera, centralna nogara, ona mala kozna torbica u obliku valjka sto kace ispod fara na choperima (ovi delovisu iz glave, ali sam siguran da ima jos nekih delova, odem danas da proverim sta jos imam)...
 
trebalo bi da kod kuma negde stoji i OVAKAV neki zadnji kraj, u crnoj boji sa nosacem tablice i led stop svetlom, za konverziju u single seat...

razlog prodaje je sto mi se gospodja zaposlila, te je logistika postala veoma zeznuta da svako ode na svoj posao i protom klinci odvedu i pokupe iz dva razlicita vrtica...te nam je potreban jos jedan manji gradski auto... shodno tome uz solarno placanje koja je naravno najbolja opcija - moguce su i sledece dve opcije:
 
* zamena za jeftiniji motor novije generacije koji poseduje ABS (tipa er6n, xj6, versys...) + doplata
* zamena za jeftiniji mali gradski auto (tipa Lancia Ypsilon) + doplata
 
 
ovo je idealna prilika da posedujete unikatnu ikonu moto sveta, legendarni i zauvek popularni power cruiser VMax. motor koji od 0 do 100 predje za 3.33 sekunde. motor za kojim se ljudi okrecu vec 3 decenije, i zauvek ce se okretati. Motor kome cena godinama raste... :);)
 
Cena: 4999e
motor se nalazi u NS, kontakt 063 71 73 162
 

IMG_0003 (Large).jpg

IMG_0013 (Large).jpg

IMG_0017 (Large).jpg

IMG_0035 (Large).jpg

IMG_0038 (Large).jpg

IMG_0039 (Large).jpg

IMG_0042 (Large).jpg

IMG_0044 (Large).jpg

IMG_0048 (Large).jpg

IMG_0051 (Large).jpg

IMG_0054 (Large).jpg

IMG_0057 (Large).jpg

IMG_0067 (Large).jpg

stari (Large).jpg

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

neka ga vrati buduci vlasnik :)

dva srafa odvrne, tri srafa zavrne i to je to, 6 min posla...i jos proda ovaj da ima za pola sledece rege ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

bio do garaze, da proverim sta sve ima...tu pored nabrojanog i set za reparaciju karba, prstenovi za grane auspuha, ulje za kardan, filter goriva....

ima i taj sissy bar koji sam na blef kupio da namontiram od nekog HD, i kad je stigao sam skontao da je moguce, ali bih morao da busim na par mesta, te sam odustao...u svakom slucaju, moze da se iskoristi...

IMG_20190707_164102-2048x1536.jpg

IMG_20190707_163512-2048x1536.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Neka priča ko šta hoće, a i ukusi su različiti, sa modernim farom i migavcima izgleda brutalno dobro. :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Pre neki dan sam ovog lepotana video uživo. Sjajno očuvan i sređen primerak. A kad se brutalno moćan zvuk otvorenih Arrowa prolomio Kisačkom ulicom u NS-u, narednih sat vremena nisam u okolini video psa lutalicu, mačke i da ne pominjem. :lol3:

Puna preporuka ljubiteljima ovih pravih mačo motora!

 

  

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

hvala drugari! 

sto se tice modernog i oldskul, kontam da je ovo najbolja opcija, pa ko sta voli nek izvoli :)

moz' 'vako, moz' 'nako, kako ti je srcu drago ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Znajuci Igora kao coveka i njegovo ophodjenje prema motorima odgovorno tvrdim da je Maxa tip top ;)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Najveća šteta kod ovakvih primeraka je po meni neimanje par hiljada evra u steku...  

A far? Ja bi ter'o malo jedan malo drugi!

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

malo vracanja u proslost, kroz par slika...

received_241432483426424.thumb.jpeg.da21c251cd173c6995b79a4baee5ae7d.jpeg

na prvoj moj kum i tadasnji vlasnik italijan pri robnonovcanoj razmeni u italiji. kruze price da je italijan zaplakao kad se rastajao od motora...

na toj se slici vide i originalni auspusi levo, i u tom trenutku je na motoru zanji kraj za single seat varijantu, mada je neko odgore dodao taj tapacirani sundjer za sedenje..sem ovoga na slici, ima jos dva dela, to je blatobran od dole i nosac tablice...

received_10215741127176145.thumb.jpeg.d195023c33845344392c7a2171c89f0b.jpeg

received_10215741127976165.thumb.jpeg.422892a2ae2796dc9bb69c72956c6179.jpeg

kako je motor ocarenjen, razbomban je u delove, sredjen i sastavljen, ram plastificiran, agregat i ostali delovi farbani...

Screenshot_20190710_214700.thumb.jpg.543e9970e15700f92938d58a84c633ff.jpg

i za kraj, meni jedna od najdrazih, kako izgleda pogled iz ugla vozaca...

received_256308311931795.thumb.jpeg.de2601b7ff7922f5fa59e2f8a6ceef2d.jpeg

 

inace, posto ovo cudo treba i zaustaviti, italijan je stavio gore brembo cilindar/polugu kocnice, pancirna creva, i rizoma posudu za tecnost...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Da je sreće, svaka kuća bi trebalo da ima po jedan ovakav primetak. :moto2:

Šta je sledeće ako ode za keš, i ako sme da se zna? Je l' opet neka lepa obrada ili se više nema vremena za to? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

huh...stvarno ne znam sta bih ti rekao...kad je kes u rukama, mozes kako hoces...imam vise tacnih resenja...za sad je prioritet resiti mladoj neki autic, jer mi je to trenutno bas muka...za resto para - ko zna...od versysa i er6n do nc-a, preko xj6 ili fazera...u svakom slucaju, ni jedan motor koji je bio u mom posedu nije ostao skroz fabricki, te ta prica "nema se vise vremena" nece piti vodu, sve i da bude tacna...pa ja tacno ne znam sta bih radio kad ne bih uvece otvorio neki forum ili fb grupu vezanu za moj motora ,i gledao sta su ljudi sve radili, i vijao delove po evropi...kontam da bih uvenuo! :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 14 minuta, zlig0r je napisao:

huh...stvarno ne znam sta bih ti rekao...kad je kes u rukama, mozes kako hoces...imam vise tacnih resenja...za sad je prioritet resiti mladoj neki autic, jer mi je to trenutno bas muka...za resto para - ko zna...od versysa i er6n do nc-a, preko xj6 ili fazera...u svakom slucaju, ni jedan motor koji je bio u mom posedu nije ostao skroz fabricki, te ta prica "nema se vise vremena" nece piti vodu, sve i da bude tacna...pa ja tacno ne znam sta bih radio kad ne bih uvece otvorio neki forum ili fb grupu vezanu za moj motora ,i gledao sta su ljudi sve radili, i vijao delove po evropi...kontam da bih uvenuo! :D

Šta god da uzmeš nema greške. A realno mora "malo" da se čačne. Ni ja miran ne mogu. Sutra stižu nove gume, već molim Boga da za vikend iole bude sunca. Pa da se dalje "budži". 

Srećna prodaja i ubrzo da se prinoviš. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

hvala...ma 100% sam siguran da ce biti isto kao i za onog mog bandita...prva osoba koja dodje da ga vidi ce da ga i kupi.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Savrseno.
U dilemi sam da ti ponudim mog fazera. Gore si pomenuo da moze da dodje u obzir.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre sat vremena, zlig0r je napisao:

kruze price da je italijan zaplakao kad se rastajao od motora..

Onda ne sme videti kako danas izgleda, suicid zagarantovan ili mozda ponudi dooobru cifru :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
24 minutes ago, zlig0r said:

hvala...ma 100% sam siguran da ce biti isto kao i za onog mog bandita...prva osoba koja dodje da ga vidi ce da ga i kupi.... :)

Zamalo da budem ja :) da je bandit bio 2001-2005 godiste, bio bih ja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

inace, na slikama nema originalnih migavaca, jer su se bavili internacionalnim humanutarnim radom prosle 2 nedelje...naime, bili su u Osijeku, kako bi jedan Vmax tamo prosao tehnicki pregled, i od danas su opet u mojoj garazi...

IMG_20190711_103542-1776x1332.jpg

IMG_20190711_103521-1776x1332.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja