Jump to content

Moto Zajednica

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2001

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Na prodaju Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2001 godiste 225.000km na satu, uzeta u zameni (za mog bivseg SV-a) od clana foruma. Istekla registracija, odjavljena, na mene se vodi. Motor je odlican, radi kao sat, mehanicki ima par ostecenja - hauba, sajtna ispod zadnjih desnih vrata i vozaceva vrata sa donje strane, nedostaje i lajsna ispod desnog fara. Auto je imao blazu havariju, udario u znak i tom prilikom osteceno desno krilo, branik, desni far, hauba. Sve je zamenjeno i sredjeno sem haube. Stavljen nov akumulator pocetkom godine jos uvek je u garanciji, zamenjen antifriz sredinom proslog meseca.
Presla je oko 13.000km kod mene za godinu dana i nisam imao nikakvih ulaganja sem gore pomenutog.
Auto ima kozna sedista, tempomat, klimu, cd navigaciju, cd sarzer, Bose ozvucenje, centralno zakljucavanje, alram, ABS, ASR, alu felne 16 sa solidnim gumama, radio antena 'ajkula'.
Tapaciri na vratima su losiji, zadnji desni je skinut, kupio sam materijal (eko kozu) da ih sam promenim ali nisam dovoljno strucan da to izvedem pa dajem uz auto, i prednja sedista su malo pohabana.
Trebalo bi uraditi mali servis i dopuniti klimu posto sam skidao hladnjake da proverim da li su busni.


Cena za kes je 1100e
Moguca zamena za neki motor ako mi bude zanimljiv, 600-750ccm (sport, naked, enduro, supermoto), ali onda je cena 1400e. Zamena do cene auta.
 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja