Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Downtown 300i ,ABS , 2014to

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Motor se nalazi u Beogradu, registrovan u inostranstvu i vodi se na mene, motor poseduje ABS, odlicno ocuvan i bez ulaganja, kilometraza prava,motor je proizveden krajem oktobra 2014, kupljen 2015te i tada prvi put registrovan za 4 sezone prelazio prosecno oko 5000km godisnje, sto mu dodje sadasnjih 22000km.
Motor sam licno dovezao 550km u cugu na tockovima ,bez ikakvih problema i sa zadovoljstvom,putna brzina 100-120kmh.potrosnja 3.5l na 100km
 2 ključa originalna od toga 1 nije nikad koriscen.
 

Poseduje kompletno led osvetljenje pa cak i u gepek prostoru ispod sedista gde ima mesta za 2 kacige -1 ful face druga jet,sve je fabricko i nista budzeno,ne svetli nikakav Chek Engine ili bilo koja druga lampica, da jako bitno ABS radi savrseno i 3 puta mi je spaio galvu do sada.

motor ne trosi ulja!
Poseduje sportski izduv MIVV Exsaust Sytem sa prelepim zvukom on sam po sebi se krece od 260-500eura.

Sa ovim izduvom bez bilo kakve druge dorade-znaci sve je stok varijanta na njemu ovaj motor razvija po ravnom 150kmh umesto fabricki deklarisanih 140kmh,ali mu naj vise lezi i odgovara konstantnih 120kmh,tada predivno plovi.
JA SAM STAVIO: NOV AKUMULATOR,NOVO ULJE I FILTER ZA ULJ, NOV POGONSKI KAIŠ IZ ORIGINALA,NOV FILTER ZA VAZDUH IZ ORIGINALA, Sve stare delove čuvam i dajem budućem vlasniku, motor je servisirao i prekontrolisao Darko Satelis u Beogradu sve je ovo odsrvisirano pre manje od 200km ili pre 30 dana.

Gume na njemu su prve Bridgestone 2014te proizvedene trebalo bi ih zameniti ali ja nisam zeleo bas zbog toga da se vide na njemu jos uvek prve gume.
Prodajem ga kao stranca, mozete da ga carinite i td po vasoj zelji, ja motor obavezno odjavljujem i vracam tablicu.

 

CENA JE 2250e

Znači cena je f i vise nego povoljna, u pitanju je jedan od naj trazenijih i sigurno naj jaci skuter do 300ccm pa i od mnogih sa vecom kubikazom.
Kymco je vec godinama proglasavan naj skuterom u mnogim zemljama a po naj vise u zemlji skutera Italiji.
inace opste poznato je je da Kawasaki j300 je rebrendirani Kymco downtown 300i,a cuveni BMW c650 je u fullu Kymco sa stikerima BMW.,to je samo potvrda vrhunskog kvaliteta Kymco skutera.
Razlog prodaje-promena plana u porodici :)

Prodajem ga kao stranca na vama je da ga carinite ,
carinski troskovi su oko 450+110e AMSS

IMG_9860-2.jpg

IMG_9865.jpg

IMG_9870.jpg

IMG_9875.jpg

IMG_9877.jpg

IMG_9882.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja