Jump to content

Moto Zajednica

Pupinov most

Recommended Posts

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Sinoć sam baš u to vreme prošao tuda, neposredno posle nesreće, pretpostavljam na oko 3-5 min pošto još nije stigla ni policija ni hitna. Sudar je bio u smeru od Pupuna ka Pančevačkom putu a ja sam naišao suprotnim smerom, ka Pupinu. To se desilo na onoj jedinoj velikoj krivini na obilaznici. U tom delu su sada postavljene zaštitne ograde, deonica je u mrklom mraku jer su pokradeni transformatori pa osvetljenje ne radi ali vidim iz daljine par vozila da blinka i komentarišemo neko se vrv pokvario, kako sam prilazio vidim sve više vozila sa upaljenim migavcima. Prilazim na 50m i vidim u suprotnoj traci oko 5-6 zaustavljenih vozila a u svojoj traci vidim sitne komade vozila, motora, ogromne mrlje benzina ili ulja baš u mojoj traci, pomeram se desno a u mojoj krajnjoj traci krajičkom oka vidim da se nalazi smrvljen ceo rezervar motorcikla. U trenutku me prolazi jaka jeza jer shvatam da je od tolikog udarca motorciklista vrv  izgubio život. S obzirom da je u tom trenutnu, tu već bila gomila ljudi koji su stajali na putu nisam se zaustavljao nego produžio dalje. 

Čudno je to da su se obojica kretala istim smerom i pretpostavljam zbog nepoznavanja puta i neosvetljenosti je neko napravio grešku. Tužno, ko god da je poginuo pokoj mu duši!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Питам се да ли ће овом лудилу једном доћи крај. Сваке године се питам колико ће моториста погинути и колико ће се купаћа на Ади удавити. Раније сам се стресирао на такве ствари а сад некако као да сам огуглао још кад прочитам на који глуп начин људи гину само се прекрстим и питам имају ли мозга уопште. Страшно :jok: :jok: :jok:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

WWW.TELEGRAF.RS

On se sa prijateljima, koji su bili u automobilu, vraćao kući sa kartinga | Telegraf.rs - Najnovije vesti iz zemlje i sveta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: XTZ 850 R

Ko je Danijela imao za prijatelja zna da se takav covek retko srece u zivotu!!Od malih nogu je zavoleo, vozio i popravljao motocikle.Ostaces zauvek u nasim mislima! Neka su Ti siroki putevi nebeski prijatelju!

 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
1906029_598_ff.jpg
WWW.KURIR.RS

Motociklista Daniel V. (29) poginuo je sinoć oko 22.30 na obilaznici Pupinov most - Ovča zakačivši prednjim točkom motora kavasaki ivičnjak neosvetljenog puta prilikom čega je...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u potrazi

Samo 29. godina. Tuga.

 

Pre 23 sati, BaneVuk58 je napisao:

Питам се да ли ће овом лудилу једном доћи крај. Сваке године се питам колико ће моториста погинути и колико ће се купаћа на Ади удавити. Раније сам се стресирао на такве ствари а сад некако као да сам огуглао још кад прочитам на који глуп начин људи гину само се прекрстим и питам имају ли мозга уопште. Страшно :jok: :jok: :jok:

Na žalost to je sada kao postalo normlano.

Uvode red na tehničkom pregledu i nove namete za registracju, kao zbog bezbednosti, šipak, deru.

Prvo treba da krenu od puteva i crnih rupa, zatim od voznog parka da ljudi mogu da priušte noviji motor/vozilo koji ima više opcija za bezbednost.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Na tom putu je totalni mrak,trafo stanice pokradene,stubovi za osvetljenje poruseni u udesima.Ivice puta skrecu ,ne drze pravac,neke sitne bezveze krivine.Prosle godine neko upalio vatru pored puta,ogroman gust dim isao na put,a panduri 200m odatle u zasedi sa radarom.Bitno pare da se uzmu

  • Zbunjen 1
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

I sad opet kuknjava po drugima,samo motociklista nevin.Pa sta ako je mrak,imas far pa osvetlis,ivice pratis bez ikakvih problema.Hocete da kazete da ne moze bezbedno da se vozi na Pupinovom mostu.Pa zato su stavili ogranicenje brzine,onakvo kakvo je.Problem je brzina.Nije se raspolovio na pola,od lagane voznje.Zamislite roditelje koji su morali da ga identifikuju...Strasno.

  • Sviđa mi se 4
  • Zbunjen 4
  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Meni nije jasno koji genije i iz kojeg razloga je uopste i projektovao razsvetu na autoputu ???
Što? Šta joj fali? Belgija, na primer, ima sve auto-puteve osvetljene.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

"Meni nije jasno koji genije i iz kojeg razloga je uopste i projektovao razsvetu na autoputu ???"

Zato su je romovi iskljucili

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 1 sat, Velimlje2 je napisao:

Meni nije jasno koji genije i iz kojeg razloga je uopste i projektovao razsvetu na autoputu ???

Jel ta deonica autoput?


Tuga,mnogo mlad decko,tek je trebalo da  zivi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ne. Ogranicenje je 50. Ali put ima tri trake u jednom smeru i svi voze bar 80-100. Nema bankine koja deli put izmedju dva smera. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

saucesce porodici.

 

konkretno Most je napravljen da bi spojio 2 strane -rasteretio postojeci-stari   (koji ima 2 trake pa se ne vozi brzo) a ima vise traka jer je planiran za "teska vozila" .autobuse i nas vozace kola i motora da lakse i brze (citaj i pokusaj da razumes-bez GUZVE) stignemo na drugu stranu a ne nikako da "letimo"-brzo vozimo-vise od 20% od dozvoljenog.....zanimljivo kad svi odemo "preko" pridrzavamo se svih pravila i zakona,a ovde smo pametni,iznad zakona i svi sve znamo....bas nam dobro ide ovde u Srbiji,da li nam je nesto sveto...nasi zivoti,zivoti drugih  ili pravila su tu da se krse...da li smo realni...a i ja se pravim pametan ...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Vise puta sam pisao u temama oko ove deonice puta, godisnje je prodjem bar 250 puta, realno je ogranicenje glupo, cak i gradski bus vozi oko 90km na sat. Ne bih ulazio u raspravu ali decko je tuda verovatno prosao mnogo puta i imao srece, mozda je bas ovaj put izletela ptica, lisica ili nesto, a on na ko zna 150+. Neka pociva u miru a mi ostali da spustimo gas. Danju i nocu tim putem vozim oko 100 auto, a motor realno nikada nisam ni gledao ali je sigurno bilo uvek puta 3 od ogranicenja. Od mosta do izlaza za Borcu za tri godine nisam video radar ni presretac. A cuo sam da ih ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

A od mosta do Borce skoro nikada ili ga samo ja nisam video. opet pisem, 250puta godisnje prodjem tuda, imam kucu na putu ka Zrenjaninu u kojoj skoro zivim i bas nikada za poslednje 3 godine nisam video ni radar ni nesto slicno, od mosta do Borce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja