Jump to content

Moto Zajednica

subotica-pregled skutera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

Ima li neko iz Subotice da mi pogleda i kaze svoje misljenje o ovom skuteru.(kao da gleda za sebe) -pozdrav i Hvala a i bice Hvala....

 

afb300c9c13e-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia atlantic 250, 2006. godište, Scooter, vozilo prešlo 36000 km, Subotica. Cena 1.199 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

mislim da je neko sa foruma od majstora mozda Dare @Satelis isao kod ovog Gavre da gleda neki silver ving(ako me secanje dobro sluzi) citao sam neku temu davno.

 

Uglavnom,epilog je bio da mu vozila nisu takva kako ih predstavlja ni blizu,mozda gresim,moram da se ogradim.

 

Moje iskreno misljenje kad vidim ove zadnje stopke koliko su matirale i plastiku izmedju nogu koliko je izbledela da ovo nije vredno gledanja,a farovi prednji kao da je juce izasao iz salona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Videh Gavru u Bellamoto pre neki dan, isao po neke delove pa nabasah na njega. Izmedju ostalog, na prikolici je dovezao nekom Marku (ako se ne varam) jendog Scarabea 250.

Motorce je bilo parkirano ispred Bellamoto radnje i ja ti pomislih "kakva krsina lebtehebo" kad sam dolazio/prolazio pokraj njega, nisam ni znao da je Gavrin.

Sve u svemu, rekoh ranije al ajd da ponovim..... Gavro je postao 0, ma kakva 0, u - je otisao sto se tice kvaliteta i poslovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

Hvala puno,Satelis tvoje misljenje je merodavno i iskreno (zakljucio po svim tvojim postovima i ako se ne znamo) odustajem od njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nema na cemu, taki sam kaki sam.... nema skrivanja, prikrivanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 (u srcu), FJR 1300 ispod guzice

Pre par meseci drugar kupio Bugi 400 od njega (beli, nije trenutno na oglasima a nije prodat koliko znam). Stanje , paaa...Italijan, dovoljno rekoh. I u Šapcu nisu hteli da ga registruju jer na libretu tamo gde treba da stoji pod nekim brojem (lupih ali recimo 3a) umesto ODJAVA, stoji PRENOS VLASNIŠTVA. Mesec dana čekao odjavu, ona ne stiže a on hoće da se voza i na kraju spakovali motor i vratili mu, on vratio pare (korektno i bez prepirke).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Dobro je sto procitah ovo,gledam kod njega x8 trenutno...hteo sam da zapucam iz Loznice...al ipak necu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja