Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSR600

Cao svima!

 

Ja sam Marko, od juce vlasnik Suzuki GSR600, imam 30 godina, iz Zemuna i bavim se programiranjem. Uvek su me privlacili motori obzirom da su i cale i deda provodili dosta vremena na motorima i bili veliki zaljubljenici u motore. Pre Suzukija sam vozio Yamahu JOG 50cc, da nije tako malog tocka bio bi to solidan skuter. :) 

 

Trenutno cekam termin za polaganje za A, po auto skoli bi trebalo da bude sredinom/krajem jula.

 

Sto se motora tice, nemam trenutno slike, pazaren je skoro i ostalo je da ga registrujem, pa se nadam kad ga operem i sredim da fotnem i podelim ovde. Treba da pazarim i nesto opreme, tako da ocekujte me sigurno na oglasima. :)

 

Za forum sam cuo od drugara/drugarica koji prate forum ili su clanovi. Zaista za ovo vreme sto sam citao po forumu imam samo sve pohvale za rad i ekipu.

 

Vidimo se na putevima i forumu. :)

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, Kocha je napisao:

Cao svima!

 

Ja sam Marko, od juce vlasnik Suzuki GSR600, imam 30 godina, iz Zemuna i bavim se programiranjem. Uvek su me privlacili motori obzirom da su i cale i deda provodili dosta vremena na motorima i bili veliki zaljubljenici u motore. Pre Suzukija sam vozio Yamahu JOG 50cc, da nije tako malog tocka bio bi to solidan skuter. :) 

 

Trenutno cekam termin za polaganje za A, po auto skoli bi trebalo da bude sredinom/krajem jula.

 

Sto se motora tice, nemam trenutno slike, pazaren je skoro i ostalo je da ga registrujem, pa se nadam kad ga operem i sredim da fotnem i podelim ovde. Treba da pazarim i nesto opreme, tako da ocekujte me sigurno na oglasima. :)

 

Za forum sam cuo od drugara/drugarica koji prate forum ili su clanovi. Zaista za ovo vreme sto sam citao po forumu imam samo sve pohvale za rad i ekipu.

 

Vidimo se na putevima i forumu. :)

 

koji clanovi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSR600
Pre 1 sat, sashac je napisao:

koji clanovi?

Ne znam iskreno ko je od njih registrovan na forumu, samo sam cuo kao preporuku.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pozdrav i dobrodosao. 

Ako nisi, malo citaj o opremi. S obzirom na godine, svestan si da koliko je bitno da ti je motocikl ispravan, toliko ako ne i vise, da ti je oprema odgovarajuca i dovoljno kvalitetna, zlu ne trebala. Ali i kao aktivna bezbednost (da ne zulja, ne susti, ne landara... Da ne odvraca paznju od voznje ni u kom smislu) 

Srecno! 

P. S. Guraj motor po dvoristu, drzi ga sa dva prsta u tezistu, okreci napred nazad. Navikavaj se na masu i gabarite pre same voznje, mnigo znaci.

P.S. Crni, ako si ti (kolega, zanemari ovaj deo ako ti nije poznat, a ako budes aktivan, shvatices da je u pitanju umobolni trol koji je toliko uporan, da za svaku novu temu koja je malo otvorena za diskuje, a od novog clana, najpre proveravamo da nije pomenuti momak. Pokusavamo da mu pomognemo tako sto cemo da kontaktiramo ustavu koja bi mu zaista pomogla), mozda ima pomoci. Evo, sakupicemo se nekako, donirati... Daj br racuna da uplatimo lecenje. Mlad si, nije kasno! 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSR600

Hahah, crno dete nisam, osim kad me baba ne oslovljava ;) mada posle ove obuke po suncu kapiram da bi mi kamiondzije pozavidele na tenu i mogao bi biti crno dete do rukava :P kapiram da mislite na onog sto pravi klipove na youtubeu? Naleteo jednom random na youtubeu... Jebiga svaki forum ima makar jednog trolla :)

 

inace hvala na super savetima, to i planiram, definitivno navikavanje na tezinu, probavanje, a kad dodje dozvola nema skidanja sa motora mesec i po dana da lepo sve legne :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja