Jump to content

Moto Zajednica

RT1100 nece da upali

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

RT 1100 jednostavno nece da upali..Poslije voznje proslog vikenda bez ikakvih problema dosao u garazu najnormalnije ugasio motor.Danas samo "vergla".Pumpa se cuje normalno,anlaser takodje,akumulator dobar.Ne baca struju na svjecice!Osiguraci i releji pregledani i ispravni.Sta dalje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Upalio sinoc poslije duzeg verglanja.radio normalno pa opet nece.Sumnjam na HAL-senzor ili vec kako se zove /geberi/.Slijedi rastavljanje.Jos sumnjam na sajlu sauga mada je prije cak i zimi palio bez sauga.Mijenjao sam i vazdusni filter pa sam mozda poremetio senzor zraka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Bila je tema isti simptomi kao i na tvom motoru ispostavilo se da su Hall senzori.Tako da možeš da počneš odatle .Kad budeš skidao ploču sa Hall senzorima pre toga obeleži položaj gde je tačno bila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Skida sam ih vec na pocetku prosle sezone.Morao sam promjeniti sve zice jer su stare prosto izgorile.Sve je uradjeno krajnje profesionalno i sve je radilo kako treba.Sutra cu sa majstorom krenuti od njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Pregledani HAL senzori.Isti otpor na oba ali zaboravio koliki.Ožičenje je dobro,nema prekida niti ispucale ili znakova "pregrijane" izolacije.Motor radi ali spustio se br.obrtaja na leru sa 1100 na 900.Prima gas normalno i ne gasi se na leru.Prilikom kocenja motorom puca na auspuh.Ima vibracije na 2.000-3.000 obrtaja.Šta se desilo ne znam.Sinhronizaciju nisam jos uradio a moslim da je to razlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja