Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem manji auto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650
On 10.8.2019. at 20:45, Cvijanović je napisao:

...tvrd ko daska,naglaseno naginjanje u krivinama....1.0 zaista malo trosi do duse tako i ide,onaj 1.2 je kom si kom sa,wagonR trosi sine kao tenk.jedina svetla tacka je polozaj vozaca i lezernost ulaska u vozilo.Aj neka je sa srecom!!!

Tacno je da je tvrd auto, ne smeta mi jer ja imam senika I nemam taj problem:jee:

Potosnju ne znam I nije mi mnogo bitna je gospodja prelazi bas malo godisnje. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Samo bih kratko dodao da je i moja žena vozila tu Agilu, od litre, sa tri cilindra, po gradu i samo po gradu dok smo imali bebe. Milina koliko je prostrano a u malo vozilo upakovano. Vrata se široko otvaraju,sedišta su visoko postavljena pa je lako ubacivanje i uzimanje nosiljki... Motor je smejurija, radi kao kosilica za travu, tako i ide ali se lako vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Da iskoristim i ja temu za neki autic, gledam da bude na plinu i da nije velika kubikaza a da bude do 700-800 e. To ce biti pomocno vozilo radi ustede na lokalu, vidim da ima za te pare po oglasima starija vozila i deluju pristojno ali ajd da pokusam prvo ovde, ovde mi je sigurnije. Najbolje na viber poruka na 0658928652

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin
On 26.8.2019. at 12:11, Biker Q je napisao:

Da iskoristim i ja temu za neki autic, gledam da bude na plinu i da nije velika kubikaza a da bude do 700-800 e. To ce biti pomocno vozilo radi ustede na lokalu, vidim da ima za te pare po oglasima starija vozila i deluju pristojno ali ajd da pokusam prvo ovde, ovde mi je sigurnije. Najbolje na viber poruka na 0658928652

 

Da pokusamo ponovo, moze i do 1000-1200e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

E ovu temu sam trazio a nasao neku u "Opste teme". Neki manji auto me zanima a da nije krs, da se isplati uloziti malo, recimo potreban mu je veliki i mali servis ali ostalo je ok, nije raspad, nije presao pola miliona itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja