Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem manji auto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Drustvo ako neko ima ili zna nekog kog ko ima neki manji auto na prodaju. Kriterijumi su sto manji benzinski motor do 1200ccm, klima nije obavezna(neskodi ako ima), moze troja ili cetvora vrata, u pristojnom stanju. Cenovno max 1000e valjalo bi I jeftinine. Npr. punto 1 I 2, clio, pezo 106, saxo, twingo....

Najbolje kontakt na viber 0641831166

Nikola

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

1.0 je trocilindas, 1.2 je klasican motor sa cetri cilindra i 16v,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

hakala, kad zavrsis potragu - podeli iskustvo... i ja se nosim mislju da kupim tako nesto, mlada mi se zaposlila, pa mi je logistika postala veoma zajebana...kako ce ona na posla, kako cemo klince u vrtice...tacno to sto si napisao da vijas izgleda i meni treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nema jeftinije vožnje od Punta i Pande. Sa troja vrata, Twingo se odlično pokazao a kakav je teror preživeo jedan primerak koji je iz našeg dvorišta otišao kod poznanika, to ne znam može li bilo šta drugo. Hyundai Accent može da bude dobar jeftin izbor ako je potrebno da bude malo komforniji auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

meni sama potrosnja ne igra neku ulogu sobzirom da ce taj drugi auto malo da prelazi mesecno...10-15km dnevno, samo da ja ne moram da razvozim u vrtice i posao...bitnije mi je da nije krs, i da kad nesto rikne - da nije skuplje nego auto :)

 

samo sad krece da radi crvic, da li da ja sebi uzmem noviji auto, a zeni da dam moj stilo jtd, jer realno ne moz ga prodati ni za 1000e kako vidim, ili da pazarimo njoj neki punoletni auto za male pare... :D prva stava je bolja, ali u tom slucaju vmax mora da se proda, pa da uzmem i neki jeftiniji motor...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Ja sam zeni uzeo pre godinu i po dana Lanciu Y 2002. godiste.

Sto se tice sasije, uradjena je na bazi punta keca. Motor dobro poznati 1.2 8v.

Auto je bas BAS jeftin za odrzavanje, a ima lepe opreme: klima, kozna sedista, grejaci sedista, sedista i volan podesivi po visini, elektro podizaci, elektroretrovizori... 

Jeftin za odrzavanje kao Punto, a dobije se vise nego u Puntu.

 

Imao je pravih 170k km na satu kad sam ga uzeo. Imao sam sitnica na njemu da sredim, uzeo jos jedan set alu felni i guma i namirio sam zenu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Kako god okrenes dupe ti odpozadi. Dva auta dve reg, osam guma I sto osam drugih k... Jedan auto muka, borba. Dva auta veliki troskovi, jos na sve to motor...treba to "odrobijati" sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
meni sama potrosnja ne igra neku ulogu sobzirom da ce taj drugi auto malo da prelazi mesecno...10-15km dnevno, samo da ja ne moram da razvozim u vrtice i posao...bitnije mi je da nije krs, i da kad nesto rikne - da nije skuplje nego auto
 
samo sad krece da radi crvic, da li da ja sebi uzmem noviji auto, a zeni da dam moj stilo jtd, jer realno ne moz ga prodati ni za 1000e kako vidim, ili da pazarimo njoj neki punoletni auto za male pare... prva stava je bolja, ali u tom slucaju vmax mora da se proda, pa da uzmem i neki jeftiniji motor...
 
Jel ti Stilo sa troje vrata? Uzmes zeni moj Punto JTD manji je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja sam vozio Lanciu sa slike gore, crvene boje, o boze kako taj auto izgkeda, sedista, materijali, tisina u kabini. Kao da vozis neki skup Mercedes ili Jaguar... Ja sam moj bio platio 2500 cini mi se

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 5 sati, Dejan Bgd je napisao:

Jel ti Stilo sa troje vrata? emoji5.png Uzmes zeni moj Punto JTD manji je emoji5.png

jok, karavan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013
Pre 16 sati, štampar je napisao:

Симпатичан аутић,изабрао сам један насумице али цена му није мала:neznam:.

 

4b7c34a48ba6-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Lancia Ypsilon 1.2 8v, 2003. godište, Hečbek, Benzin 1242 cm3, vozilo prešlo 155209 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

E jebi ga, ti gledas odmah noviji model :D Jeste neuporedivo lepsi, ali je zato i duplo skuplji :D

Pogledaj stariji model, do 2002. godista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Pa crvenw boja, krem sedista.. vise je zenski. Kupio sam ga jer mi se mnogo svideo, i prodao koleginici sa posla za iste pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ne moze katanac! ja i dalje vijam za mladu, manja kubikaza, 5oro vrata i klima! pa slobodno ako neko ima neki info... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
pre 6 minuta, zlig0r je napisao:

clio 1.4 16v, 2001 god, 5 vrata, digitalna klima, atestiran gas 5 godina, 1000e :)

500 evra odmah i 5 meseci po 100 evra:jee:. Da ne bude bez ponuda:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja