Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR800 RC46

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem RC46 2001god, zadnji model sa zupcanicima, na mom imenu registrovan do maja iduce godine.Uradjeni svi servisi, ulje filteri, ulja u kvacilu i kocnicama, dve nove gume, progresivne opruge, nov akumulator, lanac i lancanici. Od opreme ima  uradjeno sediste, vislji vizir, Scorpion izduv, bele zmigavce, klasican volan sa drzacima.Motor je ocuvan, a razlog prodaje su zdravstveni problemi. Cena za cash 2500e, rado bih ga menjao za neki mini-van, 807, C8,MPV,  ulysse ili slicno.064 9760896 ili 011 8484211, evo par slika sretna prodaja i kupovina forumasima.

ALIM3427.JPG

ALIM3436.JPG

ALIM3437.JPG

ALIM3438.JPG

ALIM3439.JPG

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja sam vise cbr tip ali za ovu lutku bih svoj skuter dao i ako ga cenim 1000e vise! Skuter je kao iz salona, u kuci ga od mila zovemo mini-van
Stvarno prelep primerak Honde, verzija koju obozavam...

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
367e849155a0-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Peugeot Satelis 400, 2009. godište, Scooter, vozilo prešlo 8900 km, Kragujevac. Cena 3.500 € - Motori - Polovni Automobili

Samo troskovi ugovora, prenosa vlasnistva,poreza, (50ak eura, da nemam eto taj trosak) na teret prodavca... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Lep skuter ja trenutno imam Apriliju Sportcity 200 2007 god, a ni to ne vozim zbog povrede tetive na desnom kolenu. VFR sam sredio ,registrovao , ulozio brdo para i presao oko 100km ukupno, a inace se ove  rc46 tesko prodaju, jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Obozavam taj model, imam ponudu za isti uz lepu doplatu ali mi se stanje ne svidja.... Trenutno mi skuter bas posao zavrsava posto se samo po gradu vozim, ne zamara me saltovanje, odgovara mi mala potrosnja, cena registracije... Ali da odolim nisam mogao! Sretnu prodaju zelim i da dodje kupac koji zna sta kupuje!

21432981_1644170808950907_4817482522789292602_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja