Jump to content

Moto Zajednica

KOCIONI DISK - NSR 150rr

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kupujem prednji kocioni disk.

Motocikl je Honda NSR 150rr (za trzista Tajvana, Indonezije, Malezije...).

Disk je precnika 298mm.

Nije plivajuci, jednodelni je, mada bi odgovarao i neki plivajuci.

Ima 6 otvora za montazu.

Stoji na desnoj strani tocka (zbog smera okretanja).

Verovatno odgovara i sa jos nekog Hondinog modela.

 

Nenad Kladovo

062/410-444

 

1246772337_IMG_3276modified.jpg.1a36652a7e9956c34618892dec832e9b.jpg

IMG_3341 modified.jpg

 

I, hajde da priupitam, dok je tema jos uvek aktuelna:

Radi li neko ispravljanje diskova, konkretno kao ovog na fotki, koji blago pulsiraju? Disk je kao nov, presao oko 11500km, prva ugradnja. Prilikom zafarbavanja vijaka za montazu, prethodni vlasnik ga je nepropisno pritegao (nije pritezao unakrsno vijke), i disk je blago "povukao". U upotrebnom je stanju, ali podrhtava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mislim da imam disk koji ti treba, od malog CBR-a... Samo da nadjem, tvoj je!

Ne treba nista da platis, izadji nekom motorasu i ti u susret ako budes u mogucnosti.... Odoh da trazim, kacim sliku cim nadjem. 

Pozdrav Nenad.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 8 minuta, N.F.S. je napisao:

Mislim da imam disk koji ti treba, od malog CBR-a... Samo da nadjem, tvoj je!

Ne treba nista da platis, izadji nekom motorasu i ti u susret ako budes u mogucnosti.... Odoh da trazim, kacim sliku cim nadjem. 

Pozdrav Nenad.

Joooj, imenjace, spasavas kolege po ko zna koji put...

Nasao ga ili ne, odgovarao ili ne, BRAVO!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nasao, precnik 298mm, od pocetka do pocetka rupe 72.5mm... To im je mislim i standard. 4.2mm je debljina, 3.5mm je donja granica... Ako ti vrsi posao salji adresu na pp, sutra ti mogu poslati.

Pozzzz :takoje:

20190627_111854.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 5 minuta, N.F.S. je napisao:

Nasao, precnik 298mm, od pocetka do pocetka rupe 72.5mm... To im je mislim i standard. 4.2mm je debljina, 3.5mm je donja granica... Ako ti vrsi posao salji adresu na pp, sutra ti mogu poslati.

Pozzzz :takoje:

20190627_111854.jpg

Odoh da premerim razmak rupa za montazu i precnik unutrasnjeg otvora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mereno na motoru:

Precnik unutrasnjeg kruga je 144,5mm.

Debljina naseg je 4,3mm, a minimum je 3mmm.

Raspon otvora za montazu odgovara.

Trebalo bi da odgovara.

Saljem adresu.

 

Hvala i POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I kod ovog je rupa 144,5mm, to je to.... Saljem danas ili sutra javljam. Samo postarina je tvoja, stanje je sa slika, da se ogradim, preko 10god visi sa drugim diskovima na zidu.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Poslato upravo, ali posto sam okasnio stize prekosutra, postexpres.
Pozdrav Nenad.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 6 sati, N.F.S. je napisao:

 preko 10god visi sa drugim diskovima na zidu.... :D

Kolega NFS,  da nemas mozda neki > CBR 1100XX <  da ti visi na zidu sa ostalim CBR-ovima, rado bih ga uzeo ako ti ne treba... :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hehehehe drug, vozilo se! Zamenio sam 10 pari diskova :D

Inace, u subotu sam isao da pazarim XX, selo kod Cuprije.. Uvezli romi neki, lepa masina, lepa i cena ali papirologija nije kompletna. Bas sam se razocarao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Naletece neki drugi, bolji, drzimo palceve za kolegu :)
Treba oprezno s papirologijom danas, mnogo mutljevine ima, i jos na to dodas sve gluplje i gluplje zakone koje imamo...

 

Svaki put kad promenim motor frka mi kad prvi put prelazim granicu s njim, jer znam da postoji mogucnost da ostanes bez njega, 

sto i nije cudno kad nasa carina svesno prodaje kradena vozila, koja posle ljudima oduzimaju kad predju granicu s njima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Zatrovasmo temu coveku.... Hteo sam da uzmem Kalcho-vu XX, iz Kraljeva, .7/8 god je vlasnik, odrzavana lepo...

Odustadoh iz razloga sto je karburator, nista vise od 1000f ne pruza a skuplja 3X!

Obzirom da sam 12 god vozio cbr1000f, presao njome 120000km znam sta moze a sta ne, isprobavajuci XXove zakljucih da su atmosferci isto sto i 1000Fsamo ne udobniji....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 6 sati, N.F.S. je napisao:

Poslato upravo, ali posto sam okasnio stize prekosutra, postexpres.
Pozdrav Nenad.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 

Zahvaljujem jos jednom kolega!!!

Nego, nije me bilo neko vreme na forumu, pa sada vidim da ti u potpisu stoji motocikl z750s. Jesi li ponovo uzeo Zekonju posle Satelisa, ili se izdesavalo STA?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

E, nije! Ostao potpis a mrsko mi da stavim skuter u avatar :D

Za sada satelis vozim, vrtim oglas za zamenu pa se desava nesto, voznjom sam prezadovoljan (ekonomicnoscu i kvalitetom) ali fali mi ono "dve nize pred krivinom"...

Onaj tvoj sugradjanin za koga te pitah (kao kupac se predstavio) mi je u zamenu nudio skuter drugi, njegov jedan sin viljuskar 2,5T. Drugi sin kombi i toalet papir :D

Veselooooo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne samo da sam naglasio zamena za motocikl, vec sam tacno napisao koji tip, marku, kubikazu bih prihvatio....

Covek me je sat vremena drzao na vezi telefonom, objasnjavao mi svoju funkciju i strukturu porodice (koja me je kasnije zvala).

Rekao "kupljeno! Bas mi to treba"....

.... i vise se nije javio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 28.6.2019. at 8:04, N.F.S. je napisao:

Ne samo da sam naglasio zamena za motocikl, vec sam tacno napisao koji tip, marku, kubikazu bih prihvatio....

Covek me je sat vremena drzao na vezi telefonom, objasnjavao mi svoju funkciju i strukturu porodice (koja me je kasnije zvala).

Rekao "kupljeno! Bas mi to treba"....

.... i vise se nije javio :D

Taj zemljak, sugradjanin je upravo onakva osoba kakvom sam ti je i opisao, sto ne znaci da svako nema pravo da napravi dil kakav mu odgovara, pa APP (ako prodje-prodje). Inace je kupio neki maxi skuter, jer ga vidjam da se vozika po gradu, ali u bilo koju analizu njegovih kombinacija ne bih ulazio.

A sto se diska za NSR-a tice, o cemu i bese ova tema, disk je stigao, namontiran je, i potpuno odgovara. Posle nekoliko kilometara medjusobnog dogovaranja diska i plocica, sada radi kako i treba, i, radice jos dugo, dugo, po svemu sudeci.

Zahvaljujem jos jednom, i idemo dalje, a ja ostajem duzan da se nekako revansiram.

385885003_IMG_3352modified.thumb.jpg.a59f274165cebfa0d837802b85d95b8c.jpg2020872902_IMG_3353modified.thumb.jpg.9b0c2a2acf6c04d7633019a12b4f466e.jpg783640376_IMG_3354modified.thumb.jpg.65305de660d61e975266ce559c3023b0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
51 minutes ago, N.F.S. said:

Nisi duzan nista, neka se bezbedno sin vozi!

:takoje:

Bravo drug. Bas mi je drago kad vidim ovako nesto

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dati poklon pruza lepse osecanje nego primiti, cesto odbijam stvari posto procenim da su skupe a ja smatram da ih nisam zasluzio!

Podelicu sa vama situaciju od pre dva dana.

Jednu sam kacigu izgubio (citaj. ukrao je neko sa sedista skutera), kupim socijalu MT Mugelo prc! Zulja i steze sa svih strana, omasio broj... Dam je supruzi, obozava je.

Narucim crnu MTR iz louisa, 42 eura, popust neki, ispadne mi isti dan i slomi zakacku vizira koji u "slepoocnicu" kacige upada... Maler covece! Svoju sam staru vec poklonio...

Ispricam drugaru sta mi se izdesavalo, klima on glavom i uvece mi stize ovo!

Jet kacigu nikada nosio nisam, malo mi je cudan osecaj... Morao sam i sundjera dodati da ne landara ali kacigu na glavi imam!

 

p.s. Poklon naseg kolege pod nickom Kanda82.

20190703_140448.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nije sve u jbnom novcu, ponovicu po 100ti put, od srca dam ali mi bude zao kada me zbog toga kao budalu gledaju.

Ili izdvojim ceo dan gratis rada za "stranca" koji to ne zasluzuje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, N.F.S. said:

Dati poklon pruza lepse osecanje nego primiti, cesto odbijam stvari posto procenim da su skupe a ja smatram da ih nisam zasluzio!

Podelicu sa vama situaciju od pre dva dana.

Jednu sam kacigu izgubio (citaj. ukrao je neko sa sedista skutera), kupim socijalu MT Mugelo prc! Zulja i steze sa svih strana, omasio broj... Dam je supruzi, obozava je.

Narucim crnu MTR iz louisa, 42 eura, popust neki, ispadne mi isti dan i slomi zakacku vizira koji u "slepoocnicu" kacige upada... Maler covece! Svoju sam staru vec poklonio...

Ispricam drugaru sta mi se izdesavalo, klima on glavom i uvece mi stize ovo!

Jet kacigu nikada nosio nisam, malo mi je cudan osecaj... Morao sam i sundjera dodati da ne landara ali kacigu na glavi imam!

 

p.s. Poklon naseg kolege pod nickom Kanda82.

20190703_140448.jpg

Lep gest!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja