Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Asen 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nema nam (još) @mixa -e da otvori temu pa ću je ja otvoriti samo simbolično, a posle se nadam da će nam Mixa napisati lepu najavu. Uglavnom, idemo na Asen i teško da će biti dosadna trka

 

Asen.jpg
BJBIKERS.COM

Za vikend nas očekuje MotoGP trka na stazi Asen u Holandiji. Prošle godine smo na ovoj stazi imali jednu od najuzbudljivijih trka u sezoni

 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@Dejan71 ako misliš na mene voleo bih, ali ove godine verovatno neću posetiti nijednu trku. Zato je u planu sledeće godine da odem na jednu WSBK i jednu MotoGP :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS

Javi se ako budes isao na TT sledece godine... ja idem svake godine, nekad na trku, a nekad na trening i kfalifikacije.... atmosfera je fantasticna, kako na pisti tako i izvan nje... dozivljaj je i sam put prema Assenu.. hiljade srodnih dusa jezde ka jednom mjestu....pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 9 minuta, Dejan71 je napisao:

Javi se ako budes isao na TT sledece godine... ja idem svake godine, nekad na trku, a nekad na trening i kfalifikacije.... atmosfera je fantasticna, kako na pisti tako i izvan nje... dozivljaj je i sam put prema Assenu.. hiljade srodnih dusa jezde ka jednom mjestu....pozz

Imaću te u vidu. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Javi se ako budes isao na TT sledece godine... ja idem svake godine, nekad na trku, a nekad na trening i kfalifikacije.... atmosfera je fantasticna, kako na pisti tako i izvan nje... dozivljaj je i sam put prema Assenu.. hiljade srodnih dusa jezde ka jednom mjestu....pozz
Ima nas još koji idemo. Doduše ove godine ne ali inače idem. Mogli bi se dogovoriti. Ili bi ti samo sa Jovanom? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS
3 minutes ago, lomitelj said:

Ima nas još koji idemo. Doduše ove godine ne ali inače idem. Mogli bi se dogovoriti. Ili bi ti samo sa Jovanom? ;)

hahahaah... Samo javi.... :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Super a sad bi mogli da prestanete da spamujete temu koja je u vezi trke a ne odlaska na istu. Ovoliki forum, pišite o tome na nekom drugom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Super a sad bi mogli da prestanete da spamujete temu koja je u vezi trke a ne odlaska na istu. Ovoliki forum, pišite o tome na nekom drugom mestu.
Pa i ovako i onako niko i ne piše na temu trke i rekoh neće smetati. Pogrešio sam. Izvini Robine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@lomitelj

 

Ma nemoj da se izvinjavaš, ali nema potrebe da se pravi bećar-paprikaš od tema. Na forumu stvarno ima podforuma i tema za sve, a ako nema može da se otvori. Ovako dođem na temu o trci, kad ono neko kači slike kako se proveo. Uz svo poštovanje, baš me briga kako se ko proveo i gde je bio. A ako me je i briga, otvoriću temu "odlazak na stazu tu i tu" pa ću da gledam slike!

Pošteno, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

I ja bih rado, ali ove godine sam bio krajnje loš u organizovanju ičega.
Jednostavno me nije išlo da se na vrijeme pokrenem i smislim kako do Assen-a.

Za sve smrtnike koji bi išli dogodine, i ja bih. Možemo kod Save na noćenje pa će on da nas sve odveze iznajmljenim kombijem na stazu i nazad :lol:.



Šalu na stranu, toliko se radujem ovoj trci da je to nemoguće. Da li će mlađani Quartararo da dođe do još jednog podijuma, da li će deda da bude u prvih 5, da li će Markez da omasti, da li će 99 da pokaže svima da je neopjevani car highside-a, slomi ključnu kost na treningu i opet odveze trku za peto mjesto kao 2013. sve su to nagađanja... U svakom slučaju, do nedelje!!! :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Quartararo bi, teoretski, mogao do pobede u Assen-u. Nema ispucavanja na dugačke pravce. Videćemo šta praksa kaže. Od temperature dosta zavisi. Ekstremna vrućina bi mogla da poremeti balans. Da li u cik ili u cak, boga pitaj. I Lorenzo bi mogao (opet :)) da iznenadi. Marquez prezadoviljan 3. mestom al da Dovi i Rins budu iza. 

Sigurno dobro zezanje! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
[mention=14578]lomitelj[/mention]
 
Ma nemoj da se izvinjavaš, ali nema potrebe da se pravi bećar-paprikaš od tema. Na forumu stvarno ima podforuma i tema za sve, a ako nema može da se otvori. Ovako dođem na temu o trci, kad ono neko kači slike kako se proveo. Uz svo poštovanje, baš me briga kako se ko proveo i gde je bio. A ako me je i briga, otvoriću temu "odlazak na stazu tu i tu" pa ću da gledam slike!
Pošteno, zar ne?
Iskreno i pošteno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ko god da pobedi (osim Markeza) samo da ne bude kuglana ko na prosloj trci, 

a i deda bi mogao da pobedi u znaku jubileja, da ne bude 2 godine bez pobede

 

@sasafilipovic ni blizu najbolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja