Jump to content

Moto Zajednica

Taxista vs. Skuteraš

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Petak, oko 13 sati poèetak ulice Tadeuša Košæuškog... Kolega mi prièa kako su se zakaèili, ne znamo èijom krivicom, a onda uz majku, spiskove preèli na decu, pa je taxista izašao iz kola, a skuteraš sa skutera i krenulo peglanje. Kolega prenosi takoðe da je zbog gužve koju su napravili imao priliku da ih gleda kako se peglaju par minuta...Konaèan izveštaj je da niko nije pobedio jer su se umorili. Verovatno ni jedan ni drugi ne vole mnogo da peglaju. Bolje da su se potukli, a najbolje bilo da su pazili.

 

P.S. Nisam hteo ovo u crnu hroniku, hvala Bogu pa nije bilo težih povreda...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ne znam kako da se postavim prema ovakvim situacijama...

 

Sa jedne strane, ne da niko nije pobedio, nego su obojica pukli - samim time što su se peglali. Za taksistu me baš briga, ali na ovaj naèin vozaèi dvotoèkaša stièu loš glas.

Sa druge strane, krivo mi što ga nije prebio, jer sam i ja par puta bio u stanju da jurim, zaustavljam, lomim, bijem itd. pa znam kako je.

 

Nedavno me neki baja isekao, pa sam ga na sledeæem semaforu zamolio da srola prozor i lepo ga zamolio da pazi ubuduæe, jer je mogao da me ubije, na šta je on klimnuo glavom onako u "makotijebemater" fazonu.

 

Mada, da ne bude sve tako crno, evo juèe - provlaèim se niz Parisku ulicu, gužva da ne veruješ, obilazim ove iz mog smera sa leve strane, i nekoliko likova iz suprotnog smera se iscimalo da se pomeri da bih ja prošao - lepo od njih. Klimao sam im glavom onako usput da im stavim do znanja da cenim njihov lep gest...

 

Ne znam, ne znam... biti ili ne biti (èitaj: peglati ili ne peglati) pitanje je sad... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ono sto je sigurno da su taksisti generalno vrlo raspustena i bezobrazna raja... Naravno, uvek ima izuzetaka, da se razumemo.

 

Meni se desilo pre 3-4 godine da sam vozio bajs ispred Hayata i to izmedju tramvajskih sina (jer sam prethodno na trotoaru cekao Nevera). Onda je iza mene naleteo taksista (sve se to desava na tramvajskim sinama) i poceo da mi trubi i da vice na mene u fazonu 'sklanjaj se da prodjem, kako smes da vozis ovde'... A naravno i meni i njemu je tu zabranjeno da vozimo, mada sam ja na bajsu koji bi tesko koga ugrozio... Zamalo me ne pregazi covek.

 

Sto se tice peglanja, to ne znam. Sad mi je ujak dao pendrek na rasklapanje (onaj savitljivi sto na vrhu ima 50g olovnu kuglicu), koga planiram da stavim u dzep svoje moto jakne, za ne daj boze ;):D Ako zatreba, da bar kulturno mogu da resim raspravu.

 

Ja nisam za nasilno resavanje problema, ali nisam ni za okretanje drugog obraza, ako razumete sta hocu da kazem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Nestavljaj taj pendrek u jaknu ili u pantalone, jer u slucaju pada taj pendrek ce ti polomiti kosti i prouzrokovati mnoge vece povrede nego da ga nisi imao. Inace u dzepovima se netreba nositi nista od trvdog materijala bas zbog toga. Ja sam moj drugu Kosti rekao da nenosi Zippo u onom malom dzepu na farmerkama (inace on nepusi)jer ce mu sjebati karlicu. Nakon dva dana je pao i verovali ili ne Zippo upalajc nu je naprsnuo karlicu, a upaljac tek onako malo ogreban.

 

Ja sve svoje tipa telefon, upaljac, i ostalo uvek drzim ili ispod sedista ili u tank torbi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Nestavljaj taj pendrek u jaknu ili u pantalone' date=' jer u slucaju pada taj pendrek ce ti polomiti kosti i prouzrokovati mnoge vece povrede nego da ga nisi imao. Inace u dzepovima se netreba nositi nista od trvdog materijala bas zbog toga. Ja sam moj drugu Kosti rekao da nenosi Zippo u onom malom dzepu na farmerkama (inace on nepusi)jer ce mu sjebati karlicu. Nakon dva dana je pao i verovali ili ne Zippo upalajc nu je naprsnuo karlicu, a upaljac tek onako malo ogreban.

 

Ja sve svoje tipa telefon, upaljac, i ostalo uvek drzim ili ispod sedista ili u tank torbi.[/quote']

 

Ok, evo obecavam da necu da to stavljam u jaknu... Smislicu bolje mesto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Uf bre sto neizmisle spell i grammar check za srpski, sav sam se najezio kada sam procitao sta sam sve pogresno napisao. E moja srpska jaziko!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sto se tice peglanja' date=' to ne znam. Sad mi je ujak dao pendrek na rasklapanje (onaj savitljivi sto na vrhu ima 50g olovnu kuglicu), koga planiram da stavim u dzep svoje moto jakne, za ne daj boze ;)

[/quote']

 

Ma sta ce ti pendrek, ti si i bez njega mnogo jak. :wink:

 

Evo danas su "me iskeli" bar nekoliko puta ali nista opasno.

Ugalvnom je to ono sto se stalno desava na Savskom mostu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma sta ce ti pendrek' date=' ti si i bez njega mnogo jak. :wink:

[/quote']

 

I to sto kazes... Doduse, bio sam pre par godina treci u tekwondo-u za SCG... Al brate lakse da se pendreci, mrzi me da mlatim nogama vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ima lepo resenje, auto te je isekao ili oduzeo prednost.

1.stizes ga i nogom lomis retrovizor

2.onda udaris po gasu u blokadu umesto da psujes

3.naravoucenije DOBRO BIJEN I DOBRO JEBEN NIKAD NE VRACA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
a kakav li je bio epilog situacije sa ove slike... :weedman:

 

Ma motorciklisti su krivi. Gde su ispred coveka nasli da voze u rikverc. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja