Jump to content

Moto Zajednica

BMW r nine t, stvarno NOV

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Brat je kupio proletos NOV motor BMW r nine t pure, ali mora da ga proda, vozio ga par puta do kafića i to je to, pa ko voli ovo je dobra prilika.

Proizvodnja je 2017.g. do proletos je stajao u salonu, tek registrovan, kupljen u Delta Motors. Garancija 2 godine. Dodatna oprema fabrički alarm, zaključavanje kacige, bmw original tank torba i bmw original zaštitnici cilindra. U trenutku postavljanja oglasa motor prešao 250 km! Bez zamene i obavezan je prenos. Proba motora uz avans 100%

Cena fiksna!!

10.990 evra

 

Neša, 063 224 981

90287b9c6953-1920x1080[1].jpg

fbf705c6d619-1920x1080[1].jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Taj avans je skroz OK. Motor praktično nov, neko ga proba, oljušti na asfaltu i šta onda? Kao nema veze? Ako rokneš kupio si ga, pa ga ti posle lepi, popravljaj, poliraj... Da je neka malolitražna mašina od 15+ godina pa i nekako - ne može šteta velika da bude. Ovo je novo i skupo june, koje posle pada ne bi bilo tako skupo, a ni tako novo.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Moje viđenje je da je avans za probu sasvim ok.
Kod mene se to rješava ugovorom za probu motora, koji je punosnažan nakon potpisa onog ko ga uzima da vozi.
Kako na sreću živim tamo gdje se zakon praktikuje, nemam problem niti uzimam pare za probu.
Da sam u Srbiji i prodajem motor od 10k+€, ponašao bih se isto kao i kolega ponuđač.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Ma naravno. Znaš i sam koliko je crne dece koja bi se javila na oglas samo da obrnu koji km na rninet (raritet u nas jbd), bez ikakve namere da kupe.

Ovde konkretno sa pređenih 250km nema šta ni da se proba, realno, može samo da se pregovara o ceni, a to može i telefonom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ako je to motor koji te zanima, odeš pogledaš ga uživo i ako je i dalje to ono sto zelis, iskeširaš pare i kažeš kupio sam ga ako na provnoj vožnji ne otkrijem nešto sto mi ne odgovara. Znaci završena kupovina i zavisi samo od probne vožnje.
U slučaju da je probna prošla OK i da ti se svidja idete dalje kod notara da potpišete tapiju i rešena stvar.

Probne vožnje tipa, idem da probam pa ću posle razmislite svakako nisi više današnjica kod privatnika a ni kod garaža. Znaci prvo pitaš kući ženu jel se slaže, pogledaš u novčanik jel imaš dovoljno novca, razmisliš o budućnosti šta će biti kad kupis, prodaš prvo svoj motor ako ti od toga zavisi kupovina, onda još jednom osmisliš se da li stvarno zelis da kupis taj motor...i onda tek ideš da ga vidiš. I zaključuješ priču sa probnom vožnjom.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 1.7.2019. at 18:34, A.J. je napisao:

Primeni ulje u kocnicama :)

I antifriz, posle 2 god...  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ovaj tvoj brat sumnjiviji od vucicevog brata,kupi nov bmw ne vozi ga,onda ga ti prodajes i tako dva puta:P,sto bi rekao Bata Stojkovic-vidis Danice kako si ti naivna.

p.s.ovo je sala(jbg za ove politicki korektne mora da se naglasi)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
Pre 10 sati, piki je napisao:

Ovaj tvoj brat sumnjiviji od vucicevog brata,kupi nov bmw ne vozi ga,onda ga ti prodajes i tako dva puta:P,sto bi rekao Bata Stojkovic-vidis Danice kako si ti naivna.

p.s.ovo je sala(jbg za ove politicki korektne mora da se naglasi)

Gde smem da ti kažem koliko si u pravu:jee1:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Moscow/Beograd
  • Motocikl: R1200GS & R1250GS
16 hours ago, SHOKLA said:

I antifriz, posle 2 god...  :lol:

aha, na vazdusari....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Nije mogao da odoli pa se malo provozao, drugo sipanje goriva i na satu je nešto preko 500km.:na_glavi:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

lep BMW nema sta,bas me zanima koliko "gubi" na motoru,koliko je placen-sad prodaja 10.000€ i plus 2017.godiste.....zna li tvoj brat da je ovo Srbiiijaaaa batoooo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa toliko je i placen-oko 11000e je bio na sajmu pre 2 god u osnovnoj varijanti(Pure) . Vidis da gubi 10e ,malo li je :)

sada je oko 12500e al svuku oni to nesto za sajam.

Kad sam ga video prvi put u salonu u Stockholmu pre jedno 4-5 god ,odlepio sam,rekao sam sebi da cu ga jednom imati. Ali jos ga nemam :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja