Jump to content

Moto Zajednica

Nekoliko tipova motorista/bajkera/vozaca motora/sta vec...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Znaci, trebalo bi pretuci svakog motoristu koji ti se ne javi...Hmmmm

moj pijedlog za br.10 - Due :-)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Pozeri u papučama i roze majicama, na Bev-ovuma i sličnim skuterima se uvek javljaju pozerima u istim papučama i majicama na R-ovima.

Ovi potonji iz nekog razloga ne primećuju taj pozdrav. Valjda zbog fullface i suženog vidnog polja.

 

Jedno vreme u poslovnom svetu bile su moderne roze kravate. Isti karakter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ima jos jedan tip motorista (znam vise slucajeva):

Kupe motor, full opremu, svaki detalj, naloze se do jaja, samo to ih zanima, spavaju s motorom, idu na susrete, oce da se tetoviraju, oce da prave klubove...

....i tako 2 maximalno 3 godine, i onda prodaju motor i kao da nikad nisu bili motoristi... nadju drugi hobi, motor zaborave totalno.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Trebalo bi da bez osude svakoga pustimo da uziva na nacin koji njemu prija.Dokle god je ljubazan,i kulturan,meni je super.Da li vozi gs do kafica,da li otpozdravi kolegama,ili vozi 2 godine pa prestane,ili tera r u papucama i sorcu...koga briga...Stari-novi motocikil,mogu biti predmet poruge- onoj drugoj grupi ljudi(glupi).Kad kazem glupi,ne mislim na neuke ljude,neskolovane,proste,vec na ljude koji prvenstveno ne vole sebe,i svoj zivot,a samim tim i sve oko sebe i njihove zivote,pa sve gledaju ocenjivackim ocima,punim kritike,postavljajuci sebe na pijedestal uspeha...Dobri ljudi,uvek su dobrodosli u moj zivot.Tako i postavljac ove teme treba da razmisli sta je to sto skripi u njegovom zivotu prvenstveno,i da poradi na tome.

I ja cesto kad ne volim sebe,budem gurnut u ovu drugu grupu.Borba je to,ali se trudim da osvestim sve to,i ispravim.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
Trebalo bi da bez osude svakoga pustimo da uziva na nacin koji njemu prija.Dokle god je ljubazan,i kulturan,meni je super.Da li vozi gs do kafica,da li otpozdravi kolegama,ili vozi 2 godine pa prestane,ili tera r u papucama i sorcu...koga briga...Stari-novi motocikil,mogu biti predmet poruge- onoj drugoj grupi ljudi(glupi).Kad kazem glupi,ne mislim na neuke ljude,neskolovane,proste,vec na ljude koji prvenstveno ne vole sebe,i svoj zivot,a samim tim i sve oko sebe i njihove zivote,pa sve gledaju ocenjivackim ocima,punim kritike,postavljajuci sebe na pijedestal uspeha...Dobri ljudi,uvek su dobrodosli u moj zivot.Tako i postavljac ove teme treba da razmisli sta je to sto skripi u njegovom zivotu prvenstveno,i da poradi na tome.
I ja cesto kad ne volim sebe,budem gurnut u ovu drugu grupu.Borba je to,ali se trudim da osvestim sve to,i ispravim.
U pravu si, ali ovo nije toliko ozbiljna tema da se zlonamerno prave grupe motorista, vec malo zabavnog i saljivog karaktera, tako da niko ne treba da se oseca isprozivanim ili uvredjenim.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 11 minuta, Angell_Bg je napisao:
pre 31 minuta, sashac je napisao:
Trebalo bi da bez osude svakoga pustimo da uziva na nacin koji njemu prija.Dokle god je ljubazan,i kulturan,meni je super.Da li vozi gs do kafica,da li otpozdravi kolegama,ili vozi 2 godine pa prestane,ili tera r u papucama i sorcu...koga briga...Stari-novi motocikil,mogu biti predmet poruge- onoj drugoj grupi ljudi(glupi).Kad kazem glupi,ne mislim na neuke ljude,neskolovane,proste,vec na ljude koji prvenstveno ne vole sebe,i svoj zivot,a samim tim i sve oko sebe i njihove zivote,pa sve gledaju ocenjivackim ocima,punim kritike,postavljajuci sebe na pijedestal uspeha...Dobri ljudi,uvek su dobrodosli u moj zivot.Tako i postavljac ove teme treba da razmisli sta je to sto skripi u njegovom zivotu prvenstveno,i da poradi na tome.
I ja cesto kad ne volim sebe,budem gurnut u ovu drugu grupu.Borba je to,ali se trudim da osvestim sve to,i ispravim.

U pravu si, ali ovo nije toliko ozbiljna tema da se zlonamerno prave grupe motorista, vec malo zabavnog i saljivog karaktera, tako da niko ne treba da se oseca isprozivanim ili uvredjenim.

Niceg saljivog nema u temi.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 6 minuta, Henri Kinaski je napisao:

11. Ozbiljni bajkeri. Sa uzvisenim smislom za socijalnu i svaku drugu pravicnost. Ali kojima nista nije smesno.

Ne vidim ni jedan smajli u prvom postu,,tako da...nije do mene...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

@sashac Druze... Ajde da i tebi pokusam objasniti. Temu sam napravio sa naglaskom na neko moje zezanje na racun raznih kategorija motorista. I, ima nekoliko smajlija. 

Vec sam napisao da je tema saljivog karaktera i da nije nikakvo naucno istrazivanje... Vecina ljudi je skontala da je zezanje i prihvatili su to tako. Ako si raspolozen da das svoje vidjenje ili neki prijedlog za "kategoriju", dobrodosao. Tu smo da se fino druzimo. Ako ti to ne odgovara, slobodno zaobidji temu. Prosto k'o pasulj. Ja se ne ljutim ni na koga.

Aj zzz.

 

 

 

A sad nastavak. Ja kako vidim, trebace prosiriti broj kategorija na 20. :-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Smajlija nema u onom donjem delu gde mi ocenimo da li je smesno.To sto se smejes ljudima dok pises o njima ne znaci da je smesno.Ti si podelio ljude,izlozio si svoju teoriju kako si rekao,dok si razmisljao,i to je ok.Ja kazem da podele nisu potrebne.Bas takve su siroko rasprostranjene,i smejali se mi ili ne,one od nas ljudi prave idiote.Kao sto napisah postoje dve grupe ljudi,jos jednostavnije receno,dobri i losi ljudi.Nisam nista lose mislio,mislim da ovakva cesta razmisljanja,zasluzuju i ozbiljnu diskusiju.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

A prljavi endurasi ?

Koji skoro pa ne idu na moto skupove.

 

Voze se tamo gde nema nista, pritom se usvinje ko prasici, umore se od lomatanja po vukojebinama.

Kad stignu tamo gde nema nista, onda sledi onaj debilni osmeh od uveta do uveta... 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Najgori su od sve dece. Pa to i nisu motorasi već ‘velika’ deca koja imaju fetis prema blatu :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Kaže žena. Ja mislila ti ćeš da odrasteš a ti što si stariji kupuješ samo skuplje igračke. :lol:

 

 

Ja ono... :aha::aha::aha:

 

 

P.S. nisam bajker, vozim Pume. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
Pre 6 sati, Stile je napisao:

U kojoj su kategoriji oni sto ne voze po kisi?

Oni su u kategoriji onih koji su se olupali po kiši, pa su naučili da je 70% trenja ( grip-a )  po kiši samo mit..A i vožnja po kiši je zanimljiva koliko i Rumunka bez one stvari.:aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Bajkeri koji piju - Bajkeri koji ne piju. 

Bajkeri koji vole rock n roll - Bajkeri koji vole neku drugu muziku

Bajkeri u kozi - Bajkeri u goretex-u

Bajkeri u opremi - Bajkeri u casual garderobi

Bajkeri na putevima - Offroad/track sport bajkeri

Bajkeri u klubovima - Bajkeri van moto klubova

Bajkeri koji idu na skupove - Bajkeri koji ne idu I ne vole skupove

Bajkeri koji vole dalja putovanja - Bajkeri lokalci

Bajkeri koji voze solo - Bajkeri koji voze sa ekipom

Bajkeri sa saobraćajnom kultiurom - Bajkeri bez saobracajne kulture I edukacije

Bajkeri matori - Mladi bajkeri

Bajkeri - Motoristi

Bajkeri - Bajkeristi

Bajkeri - Motorasi

Bajkeri - Motordzije

Bajkeri - I oni koji to nisu

 

Ima jos milion podkategorija... 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja