Jump to content

Moto Zajednica

štenci labrador

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Nakon parenja pripala su mi dva štenca, ne želim da ih prodam, želim da ih poklonim isključivo pravom ljubitelju životinja. 

Čistokrvni labrador, nisu one mešavine, ko zna mog Baka zna o kakvom je psu reč. 

Pas je član porodice i sa tim nema zezanja, zapostavljanja i maltretiranja. 

Jednostavno ovo nije igračka pa kad poraste da se zapostavi i ne daj bože izbaci na ulicu. 

 

Oštenjeni 8. maja 

 

Ako ih neko preuzme mora da zna da zbog zaštite od štenećaka moraju da budu u kući dok ne prođu vakcinacije. Znači neka naredna 2 meseca nema izlazaka napolje. 

 

Voleo bih samo još jednom da nagovestim da pas traži vreme, pažnju, ljubav i finansije da se ne lažemo.

 

Znam da zvučim verovatno malo kao psihopata :) ali jednostavno želim da odu u prave ruke, zato ih ne prodajem i sve ovo što sam naveo gore je da vas spremim šta vas očekuje i šta ja očekujem od vas. 

 

Zato me zovite samo ako ste spremni i ispunjavate uslove, moje je da vas odbijem legitimno ako smatram da niste adekvatni, bez ljutnje

 

064/0-88-00-00

 

Imam dečaka i devojčicu

 

Nemam više mesta za fotografije na forumu ... sada ću pokušati da uploadujem negde 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

:takoje: Lepo od tebe. Nisi psiho, ja bih čak tražio da vidim gde će biti smešteni.  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Bravo za gest. Odlicna prilika za nekog ko voli ovu rasu.

Inače, po statistici, labrador je rasa koja najčešće ujeda ljude! Hehehe :staa3:

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Prelepi ! Ti kerovi su kao ljudi bukvalno. Sve znaju. Ja imam ženku.4e6d1a25bf914d16bff70945d91e64a9.jpg

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Имам стан од 30 квадрата и терасу од 2, може код мене да буде док не пређе 4,6 кг :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja