Jump to content

Moto Zajednica

P: Bmw K1200R 2006g

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
22 hours ago, JevtaNS said:

To je ABS potvrda ,a ne AMSS

Jevto, svi u klin ti u plocu... a mislite na istu stvar.

 

Ako pogledas lepo papir koji je prilozio prodavac, videces u gornjem levom uglu da pise "Agencija za bezbednost saobracaja" ili ti skraceno ABS.

 

A tu ABS potvrdu izdaje AMSS - Auto moto savez srbije

 

nadam se da sam ti pomogao sa ovim

 

pozdrav i nek vas gume dobro drze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2809 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Kada mi neko za vozilo koje bez prerade ne bi moglo da prođe Agenciju kaže sve ima čak i ams.Ja se zapitam o legalnosti.Ili prodavac ne zna ništa oko papirologije ili sa namerom dovodi u zabludu.Ovih drugih je mnogo više.

A samo me je legalnost interesovala za motor koji se prodaje,da bi znao da li dalje razmišljati o njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Kolege, molio bih ako je neko zainteresovan za kupovinu da postavi pitanje u vezi motora na broj koji sam napisao. Molim administratora za zakljuca temu da ne bismo pametovali svi “odreda”... sve onako kako sam napisao, motor ide na ime kupca  i sve je regularno uradjeno i o tome nema rasprave

Hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 15 sati, milan b je napisao:

Kolege, molio bih ako je neko zainteresovan za kupovinu da postavi pitanje u vezi motora na broj koji sam napisao. Molim administratora za zakljuca temu da ne bismo pametovali svi “odreda”... sve onako kako sam napisao, motor ide na ime kupca  i sve je regularno uradjeno i o tome nema rasprave

Hvala...

Napravi krsten oglas sa slikama motocikla kako bog nalaze,pa te neko mozda i shvati ozbiljno...A zakljucaj sam post,to bar nije tesko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Jel ovaj motor bio pre neki dan kod SUP-a u Kralja Petra I? Ako jeste, uzivo izgleda jos bolje nego na slikama. Srecna prodaja

 

Edit: sad tek vidim da je motor iz BG-a. U Novom Sadu sam video ovakav jedan primerak i sjajan je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja