Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko rute

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Drustvo, sredinom jula idem malo da se vozim do Rumunije, Transfagaras i Transalpina. Kada sam isao prosli put isao sam iz BG-a. Sada idem direktni iz Budve prema Rumuniji. E sada mi tu treba savjet kuda najbolje proci kroz Srb prema Rumuniji. Nikada nisam bio u tom djelu Srb. Da li ima dobrih puteva, krivina.... najvise me interesuje voznja. Dobar asfalt i krivine. Kulturno istorijske spomenike bi ostavio za sledeci put. Hvala

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

  pa kanjonom moracce   uzice cacak kragujevac paracin zajecar negotin kladovo  i eto rumunije , pre uspona na transfargassan imas mesto   curta de arges   i u njemu   restaurantul sarbesk   sto ce reci  srpski restoran , nas covek , sretno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Hvala na predlogu. Prosao sam moracom do uzica i cacka milio  puta. Vise me interesuje istocnije da idem ima li tuda korz srb dobrih puteva? Planiram to na 2 dana da rasporedim tako da imam dosta  vremena i da skrenem malo sa kursa ako vrijedi zbog nekog dobrog puta, prevoja. Kakav je Kopaonik za voznju? 

Znaci ne interesuje me najkraci put do tamo nego najljepsi za voznju sa sto manje gradova i sto vise krivina,prevoja,planina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 1 sat, bokibd je napisao:

Kakav je Kopaonik za voznju?

Ideš za Novi Pazar, Rašku, pa prema K. Mitrovici. Pre granice skreneš levo na Kopaonik. Odličan je put ako voliš krivine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Hvala,

Kuda dalje posle Kopaonika? Da li ici jos istocno pa gore? Ili nekim drugim putem? Nije valjda da nema tamo dobrih puteva za voznju? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Neces se nesto navozati u Srbiji, ima malo oko kopaonika neka krivinica, ali los asvalt, prljavo, nikad ne znas sta te ceka iza krivine, mnogo cobana koji seku krivine i ne jebu zivu silu..  Imas plus od mene zato sto zelis da vozis motor a da ne obilazis spomenike i gradove, postali smo retka vrsta :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kopaonik-Brzeće-Brus-Kruševac-Paraćin-Zaječar-Kladovo-Rumunija

 

https://goo.gl/maps/wZJGpRDsoc1b5TKA8

 

Put preko Kopaonika je odlican za voznju (u proleće ima rizle i sl.), sve do Brusa. Tu onda imas da prodješ Kruševac do Pojata, ne izlaziš na autoput već pored ideš do Paraćina i odatle dobrom i brzom magistralom prema Zaječaru i dalje prema Kladovu dobra vožnja totalno bez gužve.

Povratak iz Rumunije moze dunavskom do Smedereva pa na Mladenovac, Topolu, Rudnik (nov put Topola-Rudnik)...

Promenio član doktor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Kopaonik-Prokuplje-Nis-Zajecar-Negotin-Kladovo,pa dalje kako oces. A nazad Kladovo-Smederevo-Kragujevac-Uzice-Zlatibor-Sjenica(Uvac,cevapi) i begaj kuci:).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja