Jump to content

Moto Zajednica

K: Gotronic paljenje

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Imam problem sa platinama na mom starom suzukiju. Kada sam pre 4 godine hteo da ih kupim nalazio sam preko po nekoj razumnoj ceni ali je do sada radio lepo i nisam kupio, a sada ne mogu da nadjem. Kolege mi savetovase Gotronic da ugradim, pisao sam i njima ali ne odgovaraju jos uvek. Ako ste nabavljali ovo paljenje ili imate nacin da nabavite javite mi kako i gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mislim da ga pravi neko u Rumuniji i da se lepo pokazalo. Uglavnom je predviđeno za Jawe i MZ, ali su stavljali ljudi i na druge motore. Nemoj me držati za reč, ali mislim da je koštalo nekih 20 - 30 evra po cilindru. Možda da pitaš Mihca iz Svilajnca, on se dosta vozi po Rumuniji, možda ima neki kontakt za nabavku . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Nije cena po cilindru već koliko imaš platina,toliko ti treba i gotronic okidaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Danas sam proverio i sredio zice oko bobine i motor radi, moguce da je bilo labavo nesto ali nove platine ili ovo paljenje moram da nabavim. Mozda sam cak vise za ovo elektronsko pa cu pokusati da nabavim. Poslao sam im poruku i sliku moje ploce sa platinama na fb ali mi nisu odgovorili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja