Jump to content

Moto Zajednica

Promena boje

Recommended Posts

• U prolazu, 5 postova
  • Motocikl: Honda PES/PS 125i

Pozdrav svima, u novembru sam imao udes sa skuterom, ocekivano plastike su otisle, neke su izlomljene, neke su samo izgrebane, nasao sam majstora koji ce mi srediti pukotine (Zavariti ih ili kako se to vec kaze). Kada on to odradi moracu da farbam skoro sve, pa me zanima kako to sad ide, ako ga ofarbam u drugu boju koji je proces sa promenom boje u saobracajnoj itd. Da naglasim da je motor prosle godine uvezen u srbiju, odradjena je carina i tako to medjutim nikada nije registrovan u srbiji, kada mu promenim boju da li idem redovno na tehnicki pa ce oni tamo da utvrde promenu boje i tako to ili ima jos neka posebna procedura? Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 283 postova
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Ako je uradjen AMSS pregled trebalo bi da je zavedena boja. Tako da svakako mora da se upisuje druga boja prilikom registracije.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

• neki veliki dr.mr., 604 postova
  • Motocikl: Cbr F4i

Ja sam menjao boju i nije nikakav problem. Kada radis tehnicki pregled pred registraciju,oni konstatuju boju. U supu prilikom izdavanja saobracajne dozvole kucaju podatke sa tehnickog i odmah unose novu boju.

Boju ako zelis mozes uvek da menjas,samo mora da se ustanovi na tehnickom pregledu i da se promeni saobracajna. Nije nista komplikovano.

• U prolazu, 5 postova

U redu, hvala na odgovorima

@zlig0r Mogu slikati nije problem ali nema sta da se vidi, trenutno je sve skinuto sa njega (Milsim na plastike) kada bude gotov sigurno cu okaciti par fotki

• Svrati ponekad, 188 postova
  • Motocikl: TDM 850 4TX
U redu, hvala na odgovorima
@zlig0r Mogu slikati nije problem ali nema sta da se vidi, trenutno je sve skinuto sa njega (Milsim na plastike) kada bude gotov sigurno cu okaciti par fotki
Jel si rešio turbinu na skuteru?
Kako sad povlači?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

• Sviđa mi se 1

• U prolazu, 5 postova

@vidakn Nisam, kupio sam turbinu, mislim da je za golfa 4. Ali zbog nedostatka iskustva i saveta nisam nista pokusao, kada sam postavio temu da bih prikupio saveta svi su mislili da se salim, ako nekada skontam kako i sta da uradim javicu na forum

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja