Jump to content

Moto Zajednica

Do Crne gore

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Samo da javim ko se bude uputio ovuda da je ruta fenomenalna. Put u CG odlican, kroz SRB los. Kad se stize u Zabljak i kad se pojavi Durmitor krece deonica kao iz snova

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
13 hours ago, filipfg said:

Samo da javim ko se bude uputio ovuda da je ruta fenomenalna. Put u CG odlican, kroz SRB los. Kad se stize u Zabljak i kad se pojavi Durmitor krece deonica kao iz snova

To mi kazi, mi u subotu idemo tim putem ka Herceg Novom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Odlucili smo da zaobidjemo Bosnu, jer svoj trojici istice registracija za mesec dana, pa da ne bacamo pare na zeleninkarton. Izvadicemo zeleni karton kad produzimo regu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
On 21.6.2019. at 10:56, Singularitet je napisao:

Nije samo što ih ima, već usred one nedođije gde žive duše nema znaju da skinu znak ograničenja 100 i zamene sa znakom 50. Video svojim očima pre dve godine.

Na tom putu ne postoji ogranicenje 100

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Verovatno si u pravu. Onda je bio znak 80 koji su skidali, pre dve godine bilo pa sam zaboravio. U svakom slučaju ovaj su sklonili i zaboli 50 na onim pravcima i blagim krivinama 10-ak kilometara posle Đurđevića Tare (iz pravca ĐT ka SRB). Nigde žive duše, nigde kuće...

Nemac je neki kukao dok su mu pisali kaznu da mu na navigaciji piše 100kmh i pokazivao im je, pa mi je valjda zato taj broj ostao u sećanju.

E onda, pošto je bila nedelja, te vrate do neke babe koja u svojoj kući drži uplatno mesto, da platiš i doneseš priznanicu da ne čekaš ponedeljak kad se banke otvaraju, uz napomenu da će baba valjda da se smiluje i otvori.

A možda i nisi u pravu i ima 100 van turističke sezone. Ko će ga znati. Kako god odlična igranka da turiste nagovori da dođu ponovo. Planski ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
On 6/21/2019 at 10:56 AM, Singularitet said:

Nije samo što ih ima, već usred one nedođije gde žive duše nema znaju da skinu znak ograničenja 100 i zamene sa znakom 50. Video svojim očima pre dve godine.

Da ima policije kroz CG ima, da mjere dje stignu mjere. Ali da skidaju znakove!!! Stvarno ne zajebavajte! Jos malo cete biti kao kurir i blic jbt. Vozim se tuda barem 20-30 puta godisnje. I uvjek stoje na istim mjestima. Ima jako puno mjesta gdje je na otvorenom znak 50 ali ti znakovi stoje tu uvjek niko ih ne stavlja i ne skida. Mogu putari privremeno staviti nizi znak ako nesto rade. Policija samo kontrolise ne odredjuje brzinu na putevima. Ako nisi drcan i bezobrazan uvjek se mozes dogvoriti.  Ne postoji ogranicenje 100 u cg nigdje osim na jednom pravcu od 2 km kod tunela Sozina na primorju. 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Cisto info na ovom putu nije bila ni jedna patrola, ali zato ih dole ima, Herceg Novi, Kotor, Tivat, neka mesta mala izmedju isto. Takodje mi je navigacija pistela par puta kroz neka manja mesta ima radar dal je tacno ili ne, ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
On 6/17/2019 at 9:57 PM, dtesic said:

BG -- Novi Pazar -- Rožaje-- Berane -- Andrijevica-- Plav --Gusinje --Vusanje --granica Albanija -----SH20 --  Tamare-- Skadarsko jezero -- dalje odlučite sami . Ako treba konsultacija  063266282 

 

ovde moze osvezenje

Kakvo je stanje sh20 od granice do Tamare?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 11 sati, markodjurovic je napisao:

Kakvo je stanje sh20 od granice do Tamare?

Odličan put, prošao sam pre 8 dana.  Skoro da nema auta, samo motori i poneki bicikli :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja