Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DL650XA V Strom (2015 god)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

7200 je sa alu felnama 

a 7700 je xt verzija sa zbicama i nekoliko plastika ....

ovaj motor po mojoj slobodnoj proceni ima 1500 do 1700e opreme ,znaci ovaj je gazdu izasao oko 9000 ,po meni top ponuda  !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
34 minutes ago, Stile said:

7200 je sa alu felnama 

a 7700 je xt verzija sa zbicama i nekoliko plastika ....

ovaj motor po mojoj slobodnoj proceni ima 1500 do 1700e opreme ,znaci ovaj je gazdu izasao oko 9000 ,po meni top ponuda  !

Slazem se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Poz ljudi i hvala na lepim rečima.

2015 je ovaj moj XT bio oko 7200EUR klot, a oprema me je izašla oko 800EUR jer sam maltene sve uzimao preko par drugara i dobijao lepe popuste. Tako da je onda sve izašlo oko 8000EUR.

 

@srbac Ne pitah zašto misliš da mi čoper/kruzer neće odgovarati? Nekako razmišljam da bih zbog prednjeg položaja fuzastera i komandi imao odmornije noge na dužim turama (kolena me zajebavaju još od osnovne škole). Kapiram da je položaj sedenja drugačiji i da ciklistika naravno nije ista ali udobno sedište i dobro podešeni zadnji amortizeri mislim da bi odradili posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@SharkY ako su kolena jedini razlog prodaje onda bih ti nesto predlozio, posto takodje imam problem sa levim kolenom koje posle duzeg vremena u savijenom polozaju ne mogu iz prve da ispravim ubacio sam jos dva fuzastera napred, opruge postavio da ih drze sklopljene.

Znao sam da ce mi pomoci ali boljitak je neverovatan, uopste ne docekam da pocne boleti koleno jer se "razgibavam" u voznji, a vezano za copere, kada dugo drzim ispruzene noge pocinje bol u guzici pa mislim da ti ni taj polozaj nebi u potpunosti odgovarao.

Ako ovo dodas na tog lepotana imaces vise opcija za namestiti se u toku voznje, kod mene su tako namesteni (slucajno) da kada usporavam petom saltam u nizu brzinu, ne moram odma vracati nogu.

Topla preporuka ako je samo to razlog prodaje. :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...
[mention=21288]SharkY[/mention] ako su kolena jedini razlog prodaje onda bih ti nesto predlozio, posto takodje imam problem sa levim kolenom koje posle duzeg vremena u savijenom polozaju ne mogu iz prve da ispravim ubacio sam jos dva fuzastera napred, opruge postavio da ih drze sklopljene.

Znao sam da ce mi pomoci ali boljitak je neverovatan, uopste ne docekam da pocne boleti koleno jer se "razgibavam" u voznji, a vezano za copere, kada dugo drzim ispruzene noge pocinje bol u guzici pa mislim da ti ni taj polozaj nebi u potpunosti odgovarao.

Ako ovo dodas na tog lepotana imaces vise opcija za namestiti se u toku voznje, kod mene su tako namesteni (slucajno) da kada usporavam petom saltam u nizu brzinu, ne moram odma vracati nogu.

Topla preporuka ako je samo to razlog prodaje. default_0takoje.gif

E pa extra, to može da bude rešenje za noge. Nije jedini razlog ali pošto sam već dobio predlog da sačekam sa prodajom onda ću i poslušati. Znamo svi jbga kako bude kad rovac krene da radi i kada se uvuče ideja o zameni motora. Hvala. Aj mi molim te napiši u pp kako se to namešta.

 

Hvala svima na lepim rečima i zaključaću temu pošto za sada odustajem od prodaje.

 

Poslato iz tunguzije!

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja