Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP, Catalunya, Spanija 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

99 se malo napalio, osetio je da može posle dugog vremena, nešto kao 46 u Herezu 2011.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ko god da je danas pobedio isto bih rekao: Serem mu se na pobedu...

 

Pogotovo ne razumem cemu slavlje, ko da ih je sve dobio u duelima...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Smit penzionise Espargara a bolid Kraclov nakon jurnjave od 15 krugova za ostalima kada ih je konacno stigao ode u sljunak i padne. Za njih je BSB u vrh glave

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Jebeno je , pa je Lorenzo kljoknuo na pocetku trke, jos je bio guzvanjac, zato ih je i naslagao ovoliko, a i Markez je pobjegao za malo. Definitivno u Barseloni jaca gravitacija, nije da je ovo prvi put da se desavaju masovni padovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Baš šteta za sve. Sad sam uhvatio da pogledam trku kad ono...

Naravno, izlišno je kriviti bilo koga osim Lorenca za ovaj incident ali pažljivo sam odgledao više puta snimak udesa i čini mi se da se Doviciozo prekočio i da ga Lorenco nije očekivao da će toliko da uspori. Krenuo je Vinjalesa da obilazi i da su samo njih dvojica bili, bilo bi čisto obilaženje. Ali u tom trenutku se ispred Lorencovog prednjeg pojavljuje Dovijev zadnji točak i ovaj stiska prednju 100% koja pušta i to je to.

 

p.s. Jel' vi koji to pišete stvarno verujete da je ovo Lorenco izveo namerno?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Baš šteta za sve. Sad sam uhvatio da pogledam trku kad ono...
Naravno, izlišno je kriviti bilo koga osim Lorenca za ovaj incident ali pažljivo sam odgledao više puta snimak udesa i čini mi se da se Doviciozo prekočio i da ga Lorenco nije očekivao da će toliko da uspori. Krenuo je Vinjalesa da obilazi i da su samo njih dvojica bili, bilo bi čisto obilaženje. Ali u tom trenutku se ispred Lorencovog prednjeg pojavljuje Dovijev zadnji točak i ovaj stiska prednju 100% koja pušta i to je to.
 
p.s. Jel' vi koji to pišete stvarno verujete da je ovo Lorenco izveo namerno?
Na tvoje pitanje odgovoricu pitanjem: sta mislis za koga navijaju ti koji tako misle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma jasno mi je sve to. Ispao je kreten, posle dužeg vremena je krenuo da vozi konkurentno i poleteo previše. Ali nema govora o bilo kakvom namernom rušenju.

Čak ako se dobro pogleda snimak incidenta, veće šanse da bude oboren je imao Markez nego Rosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@Robin Hood pa mnogo stvari je predhodilo ovom ishodu, mnogo cudnih stvari i realno ima posla za Horešia Kejna.

 

Rosi zove Dovivioza na ranc da vezbaju a znamo da nisu dobri, to vidi Spanski Kralj i automatski kontaktira Japanskog Cara koji nalozi dovodjenje agenta 99 u sediste Jakuze kako bi skovali plan kako da se odbrane od Vatikanske zavere skovane na rancu izmedju agenata 46-04 i 9. Merjutim depesu presrece MI6 i javlja Engleskoj Kraljici koja poziva Mister Bina ali kako je ovaj na odmoru odazivaju se agenti 35 i Smith ali kako su tuljani oni uspevaju da sjebu tek beznacajnog konkvistadora 41 i uber magare sjebe sebe pokusavajuci da pokaze robijasu iz kolonije Australije gde mu je mesto.

 

Francuski pokret otpora postupa kao i u WWII, ceka razvoj i onda nekako uspeva od fijaska da napravi triumfalnu kapiju za trijumf koji nisu ni videli.

 

Nastavak sledi kad povucem neki dim :)

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
pre 1 minut, Robin Hood je napisao:

Aha...

Naravno jasno ti je da se zajebavam. Ko misli da je lako padati sa motora zarad "visih ciljeva" taj je sampion

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 4 minuta, dvlns je napisao:

Naravno jasno ti je da se zajebavam. Ko misli da je lako padati sa motora zarad "visih ciljeva" taj je sampion

Naravno da mi je jasno :)

I da, vidiš da ih ima nekoliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
pre 1 minut, drs je napisao:

Dobra trava, doobraa  :jee:

Ako mislis da je to samo plod moje maste objasni mi vreme na telefonu 16:46 i bateriju na 46%

 

 

Screenshot_20190616-164602.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
 

‘I felt really good on the bike, I felt I had something more in the opening laps, but I chose to overtake Maverick at the wrong time. It’s a tricky corner, and I was too excited because I was feeling so good” - @lorenzo99

 
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
pre 38 minuta, Robin Hood je napisao:

Naravno, izlišno je kriviti bilo koga osim Lorenca za ovaj incident ali pažljivo sam odgledao više puta snimak udesa i čini mi se da se Doviciozo prekočio i da ga Lorenco nije očekivao da će toliko da uspori. Krenuo je Vinjalesa da obilazi i da su samo njih dvojica bili, bilo bi čisto obilaženje. Ali u tom trenutku se ispred Lorencovog prednjeg pojavljuje Dovijev zadnji točak i ovaj stiska prednju 100% koja pušta i to je to.

 

p.s. Jel' vi koji to pišete stvarno verujete da je ovo Lorenco izveo namerno?

Meni je to delovalo isto tako. Pogotovo sto lgbtDovi uvek popusta kad je frka. Njega mi nije zao. Zao mi yamaha,konacno su mogli da naprave nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
2 minutes ago, MOTOM said:
 

‘I felt really good on the bike, I felt I had something more in the opening laps, but I chose to overtake Maverick at the wrong time. It’s a tricky corner, and I was too excited because I was feeling so good” - @lorenzo99

 
 
 
 

 

Ili po naški:

 

Al sam se napalila, baš sam se napalila;

Uletim ja tamo, kad ono međutim;

Jeeeebiga .... grupnjak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

99 je došao malo brže nego što bi trebalo (verovatno bi otišao malo šire da je sve bilo normalno), 04 je podigao i usporio bike jer mu je u tom trenutku 93 uleteo iznutra...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Nešto se mislim, koliko puno mi ovde znamo! kakvi smo dobri ocenjivaci situacija, hrabrosti pilota, karaktera, okolnosti, komentatora... Ma nema nas nigde! Pitanje sekunde je kada će neko od nas na grid, pa da vide ove lezbejka i neznalice, koje ni motor u proklizavanju prednjeg ne umeju da kontrolisu, kako se zaista vozi! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja