Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP, Catalunya, Spanija 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5724 postova
Upravo sada, severian je napisao:

Nešto se mislim, koliko puno mi ovde znamo! kakvi smo dobri ocenjivaci situacija, hrabrosti pilota, karaktera, okolnosti, komentatora... Ma nema nas nigde! Pitanje sekunde je kada će neko od nas na grid, pa da vide ove lezbejka i neznalice, koje ni motor u proklizavanju prednjeg ne umeju da kontrolisu, kako se zaista vozi! 

To sto ti ne umes da kontrolises motor pa ti krivo nema nikakve veze sa lezbejkama. Plus ja se spremam za grid ozbiljno :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Ali u tom trenutku se ispred Lorencovog prednjeg pojavljuje Dovijev zadnji točak i ovaj stiska prednju 100% koja pušta i to je to.
 
p.s. Jel' vi koji to pišete stvarno verujete da je ovo Lorenco izveo namerno?


Odbijam da pomislim da neko stvarno misli da je 99 ovo namerno uradio...

Sa druge strane scenario u kojem gp trkac u punom nagibu stiska prednju kocnicu usred panike je u istom rangu kao i prica da je 99 ovo uradio namerno...
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Desmo kita kad god je oboren to je izgledalo 'vako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 30 minuta, rastkojokic je napisao:

 


Odbijam da pomislim da neko stvarno misli da je 99 ovo namerno uradio...

Sa druge strane scenario u kojem gp trkac u punom nagibu stiska prednju kocnicu usred panike je u istom rangu kao i prica da je 99 ovo uradio namerno...

A zašto da ne?

Ne bih ja to nazvao panika, nego nije hteo da poruši čoveka ispred. Na kraju ga je ipak porušio, ali je dao sve od sebe da do toga ne dođe, tj. kočio je koliko je god mogao makar i sebe sjebao.

 

Doviciozo je trebao da ostane na spoljnoj strani Markeza. Vrh prednjeg točka mu je bio u visini Markezovog fuzastera. Bože moj, ostaneš na spoljnoj strani, pokušaš u nekoj sledećoj krivini. Ali ne, on nabada kočnicu jer po svaku cenu hoće da hvata unutrašnju stranu krivine skroz do ivice asfalta. Da nije to uradio, Lorenco ga ne bi ni pogodio. Mislim da je JLo na to i računao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Kako su Kvartararo i Morbideli nemoćni na startu, drugi put pokazali da im prvi red ne dajeprednost

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro
13 minutes ago, Robin Hood said:

A zašto da ne?

Ne bih ja to nazvao panika, nego nije hteo da poruši čoveka ispred. Na kraju ga je ipak porušio, ali je dao sve od sebe da do toga ne dođe, tj. kočio je koliko je god mogao makar i sebe sjebao.

 

Doviciozo je trebao da ostane na spoljnoj strani Markeza. Vrh prednjeg točka mu je bio u visini Markezovog fuzastera. Bože moj, ostaneš na spoljnoj strani, pokušaš u nekoj sledećoj krivini. Ali ne, on nabada kočnicu jer po svaku cenu hoće da hvata unutrašnju stranu krivine skroz do ivice asfalta. Da nije to uradio, Lorenco ga ne bi ni pogodio. Mislim da je JLo na to i računao.

Slazem se da je totalna ludost smatrati da je namerno porusio sve oko sebe, pa i sebe je sjebao. Al sad da je bas u tim stotinkama razmisljao sta ce i kako 04 da reaguje hoce li ostati spolja ili ne mi je isto tako nemoguce posebno sto Dovija poznaje kroz celu svoju i njegovu karijeru a i sam znas da Dovi ume da ukoci pa na snagu dukatija izvlaci nakon krivine. Jbg po meni je preterao vidio da nema gde pa nabo. Sticaj nesrecnih okolnosti ostalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
2 hours ago, Robin Hood said:

Baš šteta za sve. Sad sam uhvatio da pogledam trku kad ono...

Naravno, izlišno je kriviti bilo koga osim Lorenca za ovaj incident ali pažljivo sam odgledao više puta snimak udesa i čini mi se da se Doviciozo prekočio i da ga Lorenco nije očekivao da će toliko da uspori. Krenuo je Vinjalesa da obilazi i da su samo njih dvojica bili, bilo bi čisto obilaženje. Ali u tom trenutku se ispred Lorencovog prednjeg pojavljuje Dovijev zadnji točak i ovaj stiska prednju 100% koja pušta i to je to.

 

p.s. Jel' vi koji to pišete stvarno verujete da je ovo Lorenco izveo namerno?

Znaci Dovi je kriv sto je JLo ispao amater ?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

 

3 hours ago, štampar said:

04 који је био испред њега

Slušao si prenos na radiju?!

 

Dovi je ispred Marqueza u momentu kad Lorenzo počinje da pretiče Viñalesa. Već ga je pretekao kad je Dovi kog je Marquez istisnuo krenuo nazad da se ubaci iza Marqueza.

U tom trenutku se pojavljuje ispred Lotenza!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Jal honda, jal đakuze nije bitno, jedino je jasno da španci, kao i pre neku godinu, rade timski i ruše sve pred sobom. A Lorenco, svakim danom, u svakom pogledu,  sve više izrasta u šupk.a svetskih razmera. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jebi ga, kad su ih plaćali i sabotirali da se sklanjaju Rossi-u, trljali ste klitorise od sreće, sad malo da vam ne bude prijatno.

  • Hvala 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
pre 54 minuta, štampar je napisao:

Није га претекао иако тако на моменат изгледа,испао је идиот  али је сигурно добро потплаћен да сруши Довиа,па јел'ти не верујеш да је то све завера??Сад је потпуно јасно,Хонда стоји иза овога...:D

Pa neko reče da su Dream Team, zato je 99 išo u Japan na konsultacije i odmah eto rezultata

EDIT: Žao mi je samo što će ova sr...a možda i neki moj komšija koji gleda Premier ligu da pročita a onako usput gleda GP pa će posle da mi ispriča pričicu kako je to bilo danas :):)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nego jel ima neko da nije pratio preko radija?!

Onaj pogodak Smith-a u Aspargara je gadno izgledao. Izgleda da su stradali ligamenti u kolenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 minutes ago, štampar said:

Шта фали радио преносу?:D

 

 

Ne fali... ima viška - sliku! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jebi ga... nema više specijalnih guma ko nekad za Rossi-a, moraju sami da se snalaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 minute ago, rastkojokic said:

 


Bukvalno jbt!

 

Tako su je programirali, ima male točkiće sa strane u oklopu i tragač. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Piše u Kuriru da je Jorge i Japanu dobio uverenje da će da naprave motor za njega čim se Marquez penzioniše. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Nije mi jasno zasto ovolika pompa... Meni se cini da je sve dogovoreno unapred. Jasno se vidi kako Markez pre 10. krivine daje Jorgetu znak. Jorge, inace u slobodno vreme sampion Majorka Snooker Opena-a, proracunava pozicije ostalih motora i odbijanje istih nakon sto pokupi Dovija. Zabada prednju kocnicu u maksimalnom nagibu i izvrsenje master plana se obistinjuje. Pre nego sto je pao ukljucuje mapu 3, "seek and destroy Rossi" te njegova Honda zavrsava posao. Publika na nogama, plan je uspeo, Spanci vladaju svetom i velika Armada ce ovaj put skembati Britance (35 pao posle)!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja