Jump to content

Moto Zajednica

MV Agusta - Cagiva Navigator V2 1000 '05

Recommended Posts

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Besprekoran u svakom smislu te reči, agregat iz Suzukija TL1000 (SV/DL V-Strom, kako ko hoće), model koji je pravljen u fabrici legendarne MV Aguste, poslednja godina proizvodnje (sa alu felnama), kupljen i prva registracija 2006god., naštelovani ventili (nazovimo to 'veliki servis'), Michelin PR3 gume, nov lanac i lančanici montirani sad u martu, nove Carbon Lorraine sintered kočione pločice montirane u aprilu, registrovan do kraja sezone, tri fabrička kofera sa fabričkim nosačima istih, sedište presvučeno i dodati sunđeri za udobnost, podignut vizir, montirani 30mm bar risers (podignut korman), u maju pred put je montiran Scottoiler, Joškin regler i novi mehanizam kvačila, a u putu je dobio i nov akku.

Spreman je za na kraj sveta...

 

Detaljno opran i sređen posle 10-dnevne vožnje i slike u oglasu na PA su sveže. Tako izgleda. 

 

Cena na PA je 2990,- a za članove BjB uz kontakt preko foruma odobravam punih 15% popusta.

Više od toga stvarno nema smisla. I ovako je najmlađi a najjeftiniji u oglasima.

 

Kontakt pm, poziv, sms, Viber - 064 364 88 11 

 

98aa88df1b38-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Cagiva Navigator V2 1000, 2005. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 38500 km, Novi Sad. Cena 2.990 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

IMG_20190523_003248.jpg

 

IMG_20190305_170222.jpg

 

IMG_20190305_162558.jpg

 

IMG_20190406_134853.jpg

 

 

 

IMG-f88bcf7d05812ef35d63c306d249479e-V.jpg

 

IMG-9d24694f2840d65a734b265b5ff0b34f-V.jpg

 

IMG_20180407_144620.jpg

 

IMG-0aaea6ecfc7f8c61fc4868e822b5bdba-V.jpg

 

IMG-a240b987c315287cdd0d1c6be4ddd744-V.jpg

 

IMG_20180224_170852.jpg

 

navigator_1000-05_4-01.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

sa str.5. na str.1. - prvi put.

 

Zadnja guma potrosena, presao jos par hiljada od postavljanja oglasa, sad na satu 40.500 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

sa str.3. na str.1. - drugi put.

 

Nova guma kupljena, cena ostaje ista - 2.550,00 eur.

Kilometraža još malo porasla... 40+hkm

 

IMG-53e936bcab7eb3253c71dd1087749ce4-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Kolege forumaši, šta mislite? Niko ni da se našali, niti da popljuje...

Cena problem? Kraj sezone? Nema se para?

Model? Niko neće nepouzdanog italijana?

 

Još jednom back to page 1, a sad idem da tražim onu temu za zamenu pouzdanih motora između nas forumaša, možda neko hoće tante za kukuriku  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8378 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lep motor, u temi gde skuter prodajem pitah za taj model, ponudio mi ga je covek iz Nisa, plave boje, na rados" :D

 

Samo reci hvale, malo neotesan kazu na malim obrtajima ali uzivanje na putu, farovi najbolji u klasi...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Taj plavi bi trebalo da je dobar.

 

A inače jeste tako, neotesan na malom gasu ali se dosta popravilo kad sam zatvorio 'secondary air', nešto za ekologiju što valjda vraća izduvne gasove nazad u cilindre ubacuje svež vazduh u izduv. Takođe sam našao na net-u kako se proverava i šteluje 'tps' i osetno je bolje. Ali svakako mora da se "kvačila" u gradu i u sporim krivinama. Isto kao što sam na KTM imao, gas mu je kao "on/off" prekidač.  8)   Ja volim.

 

Motor ima (za svoju klasu i godište) odlične performanse, iako je deklarisan na 99ks. Povlači kao popizdeo i može lepo da prati jače motore. Jako lako prebaci 200. Kočnice su odlične mada fali osećaja na polugi prednje kočnice, ali kombinacija fabričkih pancir creva + Carbon Lorraine sintered pločice je par koplja ispred starih pločica sa kojima sam ga kupio. Navak mi je svedok.  :moto3:

Ja sam dodao par cm sunđera i navio zadnji amortizer do max tako da je visina sedišta za 185+. Može da se spusti. Vizir je podignut, može da se spusti. Korman je podignut, može da se spusti. 

 

Iako nema interesenata, ovo mu dođe kao 'predstavljanje modela', pa možda nekome nekada i znači ukoliko bude pretraživao MV Agusta Cagiva Navigator  :cirka1:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

U Srbiji nije popularna marka i mislim da je to glavni razlog. Kad se razmisli 1000cc V2, provereni agregat, 2006god, meni licno veoma lep ali to je vec subjektivno, dobre gume i dobro stanje za ove novce nema konkurenciju. Ni priblizno nema sta da se kupi. Samo ga marka kolje zato sto se tesko prodaje pa i onaj ko bi ga uzeo razmislja o tome. 

Kupac za tvoj motor je onaj ko nije skupio kintu za stroma a voli V2 i 1000cc pa ne moze da ceka i uzece tvoj. 

Eto to mislim :-) Srecna prodaja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Tako je sa egzotikom. Ja gledam neki maxi enduro i gledao sam i ovaj ali onda razmisljam kao i vecina kupaca. Trenutno prodajem Transalpa, dobro kotiran model, u dobrom stanju, sa max opreme, najjeftiniji u oglasima a zvalo me za mesec dana njih nekoliko. Onda razmisljam sta ako mi se ne svidi, ili posle odredjenog vremena hoću da menjam? Kada hondu ne mogu da prodam, ovo bi tacno godinama prodavao ili da se da za tepsiju ribe. Ne vole ljudi italijane posebno ne ove egzotične. Verovatno ovako razmišlja vecina ljudi. Ovo ce neko da kupi ko hoće 1.000ccm a nema para za varadera i stroma, mada ima i varadera za ove pare, samo stariji. 

Nismo ti pomogli ali bar smo podigli oglas, a sada mozemo u onu temu zasto prodaja ide teško

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Na žalost kolega @Lemy je upravu sa konstatacijom kako razmišlja tržište. Prodaju se Afrike po 25 godina stare za veće pare. Motor je odličan ...........multistrada za male pare. Pravi jeres porediti je sa Varaderom ili Stromom. Da nemam već tri motora u garage i ženu koja preti razvodom verovatno bih mi bio u posedu. Srećnom kupcu želim puno kilometara i uživancije.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ako će pomoći oglasu - ja posedujem Cagivu Canyon 600 već 7 godina. Osim početnog (i poznatog za taj model) problema sa anlaserom, zbog koga sam motor kupio "u nevoznom stanju" za kikiriki, i koji sam rešio vrlo jednostavno, taj me motor za sve ovo vreme NIKADA i NIGDE nije izdao ili ostavio a prošao je sa mnom sito i rešeto, posebno poslednje dve godine od kad ga praktično isključivo teram po off-u. Jedinu stvar van potrošnog materijala i redovnog čišćenja/održavanja na njemu koju sam radio u ovih 7 godina je reparacija zadnjeg amortizera koju sam takođe uradio u sopstvenoj režiji i ima tema o tome na forumu. Za razliku od "malog" Canyona, Gran Canyon 900 i Navigator su modeli koji nemaju nikakvih karakterističnih mana ili problema, smatraju se za "bullet proof" motore i imaju u svetu veliku armiju obožavalaca, a kod nas na žalost nije tako. Ja se na Navigatora oblizujem svaki put kad ga vidim u oglasima, ali o eventualnoj kupovini jednog mogao bih razmišljati tek ako prodam Yamahu (što automatski implicira rovovsku bitku sa ženom, za šta trenutno nemam snage :D )

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja bih kupio ovaj motocikl veoma rado, jer se odavno okrecem za njime. I, bas mi uz Kalemegdan za horsko filozofiranje na racun istog. Koce me finansije i 7 vozila koja trenutno odrzavam, registrujem....

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8378 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovaj je meni za skuter ponudjen...

Nema vidim ovu zastitu kartera ali naj veci razlog mog odbijanja je ne poznavanje sevisne istorije! Ukoliko skuter prodam ovaj motor sa forumskog oglasa mi je interesantan!

Polozaj bi mi odgovarao, vidim i guvernal podignut! Na agregat bih se morao privici...

Zanima me...

 

 

c616dd613d62-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Cagiva 1000, 2002. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 38000 km, Niš. Cena 3.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
On 23.9.2019. at 18:56, lemy je napisao:

Ne vole ljudi italijane posebno ne ove egzotične. Verovatno ovako razmišlja vecina ljudi. Ovo ce neko da kupi ko hoće 1.000ccm a nema para za varadera i stroma, mada ima i varadera za ove pare, samo stariji. 

Imao sam pare da biram izmedju Varadera i Stroma pa sam odabrao Caponorda. Kad budem ponovo kupovao takav motor bice opet Caponord.

Uporedo sa Aprilijom sam imao VFR 800, Hondu (da naglasim) koja je "prodajna" kod nas. Dve godine sam  prodavao i Apriliju i Hondu! Oba motora TOP, i sa (po meni) realnim cenama.

Misljenja sam da je svejedno sta kupis, lako ces prodati samo ako das u "bescenje", i zato, ako neko cita ovo ko se dvoumi i svidja mu se Navigator, a ima pare, neka slobodnu dozvoli srcu da bira.

Vozice se sa vecim osmehom nego na japanskim konkurentima a i,koliko zapravo mozes izgubiti na njemu kad si ga malo i platio?

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Hvala momci... :cirka1:

Ja sam svega toga svestan iz ličnog iskustva. Uživam u Navigatoru i kako ide, i kako izgleda, skockan je 101% (skoro kao NFS što skockava motore :P), ali čovek je proklet. U ekipi sa kojom se vozam su sve noviji motori, obišli smo i jug i zapad ove godine, egal se vozamo ali mene nešto hebe.

Ima par stvari koje ću preko zime da sredim i uredim i motor sigurno neće biti u ponudi kad krene sledeća sezona. Ovakve performanse za tepsiju ribe ne pruža ni jedan jedini motor u klasi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7066 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 17 sati, Simon69 je napisao:

Vozice se sa vecim osmehom nego na japanskim konkurentima 

Pa... Navigator ima "samo" Japansko srce (agregat), nista vise :D 
 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8378 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja sam drugu Markone-u ispunio zelju i sklonio cagive iz "vidokruga", tvoja je i dalje u igri posto mi je istorija poznata, ne pisem ovo zato sto si me pomenuo vec sto sam tako "kockice" u glavi slozio :D

Za kes gledao bih ovim redosledom, 

Prvo i moj licni favorit je bandit naseg kolege @BaneVuk58, mislim da bih na njemu naj sretniji bio.

Drugi, koji je mom srcu drag ali o njemu nista ne znam je crni CBF1000 iz Paracina,

treci i po meni (kucam na pamet) motor koji ce od nabrojanih naj vise pruziti za novac koji se trazi je Navigator sa ovog oglasa, lepo odrzavan, sa vrednim paketom opreme...

 

Eto, zelju imam, znam i sta hocu samo mi novci fale :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Onaj CBF u Paraćinu,crni, baš dugo stoji na oglasima... sad mu turio kofere i povećao malo cenu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 693 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

 Još jedan glas u prilog egzotičnih talijanki, od "malog" Canyona 500.

Generalno gledano, radi se o jednoj stvari:

upotrebljiv, upravljiv i pouzdan motocikl.

Koji se vozi sa osmehom na licu.

Ozbiljna "igračka".

Na kraju, sam si rekao sve:

"Ovakve performanse za tepsiju ribe ne pruža ni jedan jedini motor u klasi."  :takoje:

 

20190409_105953.thumb.jpg.ad294c1e328b88e1b74290f20606cb7e.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

I kako to obično biva, kad se najmanje nadaš i kad oglas nije aktivan, javi se pravi kupac   :moto3: 

Ako ikada pročita ove redove (pošto nije član foruma) neka mu je sa srećom i puno bezbrižnih km mu želim. 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja