Jump to content

Moto Zajednica

Valjevski put- naselje Piroman

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Tuga,tako mlad zivot...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Sad procitah u Blicu pa usao da vidim da li ima tema...
Ne verujem svemu sto pisu novinari, neverovatno mi je da je imala bebu a ima 15 godina, a da je u 21h bila napolju na motoru.
Ali ako je istina tragedija je još veca! Strahota! Tuga!
Jel se meni cini ili je Clio hteo na pumpu preko pune linije? Ako je tako, vozač automobila bi morao debelo da odgovara za ubistvo!
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N
53 minutes ago, abarth_maniac said:

Jel se meni cini ili je Clio hteo na pumpu preko pune linije? Ako je tako, vozač automobila bi morao debelo da odgovara za ubistvo!
 

U reportaži je bila nezvanična informacija da su očevici potvrdili da je Clio skretao na pumpu levo...

 

Užas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 370 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Немојте само да моралишете молим вас, пустите дете да почива у миру. 

  • Sviđa mi se 3
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

WWW.TELEGRAF.RS

Brat i sestra su se na motoru kretali iz pravca Obrenovca kada je automobil iz suprotnog smera prešao preko duple pune linije, kako bi skrenuo na pumpu | Telegraf.rs - Najnovije vesti iz zemlje i sveta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

"Očevici takođe kažu da na njihovom motoru nisu bila upaljena svetla."  U 21h?

 

"MILUTIN VOLI ADRENALIN I BRZU VOŽNJU

Povređeni Milutin vole motor, a motor koji je vozio te noći nije bio potpuno ispravan, kaže Rade.

On je često vozio motor, voli adrenalin i brzu vožnju. Prema nezvaničnim informacijama, Milutin je vozio motor bez tablica i vozačke dozvole."

 

Svaki komentar je suvisan.

Neka joj je laka zemlja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pisem, brisem... Dete drago neka ti je laka zemlja. Cuvaj to svoje detence sa nekog nama nepoznatog mesta. Iako je to mesto mozda imaginarno, ne okreci glavu ni na tren, ne skidaj pogled. Da je tebe neko video mozda bi bilo drugacije. 

Kolegin komentar o moralisanju me poremetio, a imao bih svasta da iznesem nakon procitanog teksta. I o ocu i bratu i o vozacu automobila. 

Edukujmo decu, ovakve stvari nebi smele da se dese. Nikada, nikako. Ovo je splet okolnosti sa mnogo gresaka u kom je rizik veoma visok. 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

   Saučešće porodici i prijateljima . 

 

   Što se tiče ovih novinskih pisanija , ne verujem im ništa. Ovaj tekst u telegrafu mi je van pameti. U prvoj rečenici su napisali laž - da je auto skrenuo preko duple pune linije, a na snimku na kurirovoj stranici se lepo vidi da je obična puna linija.  Tako da je verovatno i ostatak teksta nakićen izmišljotinama i lažima. 

  Treba sačekati zvanično saopštenje policije i suda . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 370 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

@abarth_maniac isti slučaj, pet puta sam pisao i brisao poruku. A moja predhodna poruka je bila upućena nama svima da ne bi ni na koji način osuđivali nesrećnu devojčicu. 

Imali bi svi da napišemo što šta na temu ali se bojim da nema ko da čuje. Na žalost sunovrat porodice, društva, države reflektuje se u najcrnjem svetlu. 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Posto godinama imah kucu u Trstenici odmah do Piromana,znam da je dobro sto nije mnogo vise mrtvih.Niko dozvolu,niko registrovan a jurcanje ludilo.Kod pumpe nije dupla puna.Neka joj je laka zemljica sto je pokriva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i
   Saučešće porodici i prijateljima . 

 

   Što se tiče ovih novinskih pisanija , ne verujem im ništa. Ovaj tekst u telegrafu mi je van pameti. U prvoj rečenici su napisali laž - da je auto skrenuo preko duple pune linije, a na snimku na kurirovoj stranici se lepo vidi da je obična puna linija.  Tako da je verovatno i ostatak teksta nakićen izmišljotinama i lažima. 

  Treba sačekati zvanično saopštenje policije i suda . 

Pa i "obična" puna linija je veliki prekršaj. Za mene i nema neke razlime da li neko skreće preko obične ili duple pune linije. Mi smo generalno narod koji ne postuje nikakva pravila. Motorista vozio bez svetla i kacige, auto skretao preko pune linije...

 

Neka je devojčici laka crna zemlja..

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@-tomamega - Znam da je i obična puna linija veliki prekršaj.  Hteo sam da ukažem na neprofesionalizam pisca tog teksta, jer očigledno da nije ni bio na mestu udesa, već mu neko nešto javio telefonom pa on napisao i pri tom " zakitio " svojim dodacima kojima nije mesto u ovakvom članku koji govori o udesu sa smrtnim ishodom . Telegrafu je očigledno najbitnije da im se novine bolje prodaju, a portal bude više posećen da bi bolje prodali reklamni prostor. A to kako će se neko osećati od njihovih tekstova - baš ih zabole .  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Pominju da će biti podeljena krivica, a na kraju katastrofa: nisu imali kacige na glavama...

WWW.TELEGRAF.RS

Jovana Aleksić kobne večeri prvo molila supruga Slobodana da je provoza na motoru, ali je on to odbio jer dvotočkaš nije bio ispravan | Telegraf.rs - Najnovije vesti iz zemlje i sveta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600SA PC43

Citam forum redovno, ali slabo pisem, nemam motor ali imam nameru da ga kupim kad se za to steknu uslovi. Imam 23 godine, a automobil (porodicni) vozim od 17 godine kad sam polozio. Trudim se da na motocikliste dosta obratim paznju, jer znam koliko su nevidljivi a koliko ranjivi. Ovaj dogadjaj je samo jedan u nizu gde u saobracaju gine omladina, oni se jednostavno ne interesuju za bezbednost, ne citaju dovoljno, ne ucestvuju dovoljno u saobracaju kako bi mogli da izvuku pouku ili bar na to ne obracaju paznju, cast izuzetcima, ali ovakvu sliku sam stvorio na osnovu svojih vrsnjaka i njihovog odnosa prema saobracaju.

 

Na snimku iz prvog posta se vidi japanka na mestu udesa, jos ako su bili i bez kaciga, to je strasno. Mora se podici svest na nivou citave drzave o opasnosti u saobracaju to je neophodno. Juce sam bas komentarisao jedan par na skuteru koji su se vozili kroz BG, bez kaciga u papucama i sorcevima...

 

Zalosno je sto ovakve teme uopste moramo i da vidimo, a pogotovo sto ih analiziramo. Ali mislim da bi svaki vozac pocetnik, a i oni iskusniji, trebali ovakve teme i price redovno da citaju mozda bi nesto i shvatili...

Promenio član nikola1234
Dopuna
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Sad je kasno za pitanje :ko je kriv.Devojka je poginula,a svi su gresni.Svi su svojim greskama ucestvovali u tragediji.

Taman je tema fatalni dogadjaji mirovala jedno vreme,ali onda vise dogadjaja zaredom.

Ono sto gledamo svaki dan na putevima ,jurcanje ,bahacenje i nepaznja kulminira u ovakvim slucajevima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Sta je ona Bogu zgresila da rodi sa 15,skonca sa 16... katastrofa.

Svi mi gresimo povremeno,pogotovo kad pomislimo da nama neke lose stvari ne mogu da se dese.

Pocivaj u miru dete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Moram da se nadovezem... Procitao sam clanak i zapazio "punom brzinom" i "neoprezno skretao". Ogromna tragedija i ugasen jedan premlad zivot, koji je stvorio i trebalo je da podize nov zivot, a novinari smanjuju krivicu vozaca automobila. 

E to nas i satire. Zato sto kreten koji je izazvao nezgodu  postaje zrtva. Da su pogresili i oni, jesu. Ako su bili bez kaciga, a pri tom neispravan motocikl, pogotovo ako stvarno nije imao svetlo, recept za katastrofu. Ali je i dalje izazivac nezgode vozac automobila. Stoji da je deljena krivica, ali kako novinari imaju srca da napisu onakav tekst??? Pa jel im nista nije sveto? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kad biste znali,koliko su ovakve situacije kao dobar dan tamo,kolika je zatupljenost sto starih sto mladih u svakom pogledu,kazem dobro je da nema vise stradalih.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Tragedija, ne razumem ni te ljude, kupis neispravan motor, nemas dozvolu, nisi registrovan i sta radis s njim, vozis ga 2 km samo tu po selu. Gde je tu uzivanje! 

 

Brzina, neosvetljenost, ovaj sto sece punu,... 

 

Steta te dece i porodica, po ovakvim stvarima se vidi koliko smo, nazalost, primitivni u shvatanju saobracaja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja