Jump to content

Moto Zajednica

Nestaje mi ulje BUKVALNO !!

Recommended Posts

• U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: yamaha TT600R

a interesuje me jos ako zna neko, posto sam kontao da skratim prenos na TTR ,koja je cena lanca i lancanika neke dobre marke,msm ne mora sad DID lupam il tako neki najskuplji..al neki proveren dobar,sta znam...trenutno mi je 15 zuba napred a pozadi 44..ja planiram da stavim napred 14 a pozadi 48,kao moj brat na XR sto ima,da dobijem malo na agresivnosti :D pa me cene interesuju otprilike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 66 postova
1 minute ago, vasa.93 said:

Čekaj bre, majstore, olako si se osmelio da mrčkaš sve živo i vratiš staro ulje, a ne možeš da se osmeliš da staviš novo ulje?

svakako ga nemam pri ruci sad odma,uradio sam sta sam uradio,sutra sipam novo i to je to

• U prolazu, 66 postova
1 hour ago, sasha. said:

@matador97 na ovoj strani uputstva pise 'preporuceno SAE20W40SE ili SAE10W30SE', zamena sa filterom 2.5 litra

gledam ovaj 20w40 npr,na tabeli kao nije preporuceno za temperaturu ispod 5C , a 10w30 isto po tabeli nije za temperature preko 35C ,a leti bude i dosta preko 40c ...sta znam

• ., 324 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere

ne poznajem tvoj motor, mislim da bi trebalo da sipas neku polu sintetiku 15w50. filter promeni obavezno, imas u kompp-u. mozes i da ih pitas koje ulje, oni prodaju bardahl

• U prolazu, 66 postova
20 hours ago, sasha. said:

ne poznajem tvoj motor, mislim da bi trebalo da sipas neku polu sintetiku 15w50. filter promeni obavezno, imas u kompp-u. mozes i da ih pitas koje ulje, oni prodaju bardahl

sipao danas motul 3000 20w50 ..mineralno doduse,al valjda moze da prodje i filter promenio..mozda sam trebo polu sintetiku al jbg sad
i brojim malopre zub po zub,prednji lancanik 16 zadnji 44 ..treba skratit to dosta

• U prolazu, 66 postova

ma svakako samo ovu sezonu da izguram s ovim uljem...pa ja sam planirao neku polu sintetiku,al je jedino ovo mineralno imao u ovoj gradaciji,ja htedoh nesto 15w50 ili ovo 20w50..velike su temperature

• Zainteresovan, 567 postova
  • Motocikl: MV Agusta-Cagiva-Suzuki Navigator

Pročitah sve tri strane pre 30min, ugasim temu da se ne nerviram i još sam pod utiskom koji si ti buvadžija...

U prvih pet postova si dobio sve potrebne informacije ali ti ništa ne čitaš sa razumevanjem nego samo pišeš i pitaš jedno te isto i pored odgovora.

Onda si bukvalno 'zamenio' ulje u motoru, izvadio i filter i sve staro vratio nazad da bi posle toga napisao da ne smeš sam da radiš, neka prvo majstor a ti ćeš kasnije.

Druže, pomozi nam da ti pomognemo...

• Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja