Jump to content

Moto Zajednica

Grcka skuterom od 125cc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23
pre 5 minuta, Predator016 je napisao:

A gde kačiš te snimke sa glave? Imas neki link?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Nisam jos uploadovao nigde snimke... Nazalost imam samo iz povratka iz Grcke... Kada budem imao vremena postavicu neki link. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23

I da zakljucim ovo putovanje. Nigde ali nigde nisam imao ni najmanji incident. Podrsku su mi pruzali svi koji su me sustizali  sa srpskim tablicama kroz Makedoniju i Grcku, a narocito kamiondzije. Od jednog sam cak i dobio kutiju kikirikija na nekom parkingu (mislim da je bio iz Turske). PCX se pokazao kao ozbiljan skuter, i stvarno svaka preporuka za kupovinu. Mislim da nepostoji bolji skuter od 125cc. Prvi put sam ga vozio na Tajlandu kao rentabike i cim sam se vratio kuci odmah sam nasao jedan primerak uvezen iz Beca i kupio sam ga malte ne na nevidjeno. Tad je bio jedan jedini na oglasima. Skuter koji ide 115kmh i trosi 2l benzina pa to nema nigde. Brzina mi je uglavnom bila izmedju 90kmh i 110kmh na autoputu i oko 80kmh lokalnim putevima. Ovo je putovanje gde sam potrosio za 1700km oko 34 litre goriva. Cini mi se da sam vise novca dao za putarine i prolaze kroz neke tunele u Grckoj nego za gorivo. Imao sam mnogo vremena da razmisljam o svemu i sto je najvaznije malo sam "porastao" na ovom putovanju. PCX je bio 2013 god i prodao sam ga srecnom vlasniku iz Sremske Mitrovice... Pa ako vidite crvenog PCX-a u Mitrovici verovatno je to taj. Posle toga sam kupio opet PCX-a 2018 god... I evo pre mesec dana sam vlasnik Forze 300 2019 god. Ako sam sa 125cc prevalio toliki put zamislite sta mi je u glavi sa 300cc :klovn:. Npr put do Sicilije Beograd-Bar-Bari-Taranto-Ragio Calabria-Mesina-Palermo-Syracusa-Catania-Vulkan Etna i nazad....mozda se nadje jos koji ludak pa da odemo zajedno. Zivi i zdravi bili.. Veliki pozdrav. Hvala na laskanju:jee1:

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Ekstra  :takoje:

Ne budi lenj pa prebaci pisanije u kategoriju putopisi. Možda još nekoga sa tom kubikažom ohrabriš da krene tvojim stopama :moto3:

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ne znam, mene ovakve ideje i avanture toliko rade iznutra... Valjda me vrate u vreme kada sam, kao mlađi srednješkolac, na Tomosu E-90 dva puta išao na letovanje (Dubrovnik, Poreč). :ljubav: Svaka čast, kolega!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Forza 750

Bravo i svaka čast.

Uživao sam u čitanju.

Ti si prava potvrda onog što volim da kažem, da je biti bajker stanje duha a ne motor koji se poseduje (baš poseduje jer nekad ga čak ni ne voze)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja