Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Hvala na odgovoru u opticaju su Honda cb500x izbacio sam i nc750x jer mi je covek koji dobro poznane dct rekao najbolje funkcionise na vfr1200, a za taj model nisam raspolozen da ulazem pare jer ako dajem 14000e bolje da uzmem Trijumfa tigra1200. Tako da Hondica bi trebalo da bude super za putovanja. Da pomenuo mi je serviser i Yamahe Tracer mada nepoznajem te modele on tvrdi da su odlicni i za putovanja i advanture.... ali otom potom


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Pa ti onda lepo otvori u general temu sa svojim potrebama, željama i okvirnim budžetom. Nije isto ako si recimo ograničen na 6-7k ili možeš da dodas još koju. Jedan drugar je uzeo nov V strom 650cc. Bio je oko 7000. Ako ces laganiju udobnu vožnju možda je baš on pravi za tebe. Motor naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

pozdrav ljudi, a li je neko imao prilike da vidi ovaj motor uzivo?

 

Drug koji nije na forumu se zanima, ja nisam upucen da mu kazem sta da ocekuje.

 

hvala

 

3d88fa362674-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

CFMOTO GT400 ABS, 2019. godište, Touring, Voždovac. Cena 4.990 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre 1 sat, Markone88 je napisao:

pozdrav ljudi, a li je neko imao prilike da vidi ovaj motor uzivo?

 

Drug koji nije na forumu se zanima, ja nisam upucen da mu kazem sta da ocekuje.

 

hvala

Marko, opšte je stanje da Kineski motori vrede samo u prodavnici. Dovoljne su ove godine koliko su na našem tržištu da se vidi sva njihova boljka. Posle par godina sve živo korodira na njima, delovi se jedu sami od sebe takoreći. Nema tu kvaliteta ni dugotrajnosti. Bolji je bilo koj motor star 20+ godina od proverenih proizvođača

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Ako je iz bg-a nek zapuca kod njih u salon i pogleda sam. Ja bih rekao, a verujem da to i nije neka mudrost, da je to nk400, samo sa oklopom. Na slici lepo deluje a verujem da je tako i uzivo. E sad, ovde otprilike krece dobro poznata prica novi kinez vs polovan japanac (20god star). 

Rekoh vec u temi ranije, paket deluje primamljivo, mozda na duze staze nije los izbor. Problem moze biti samo odnos uvoznika prema svojim obavezama, a to je vec neka druga prica. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Iako sam odustao od kupovine NK650 mogu reci da se malo kajem, sa druge strane uzeo sam nov gsxs750... elem ako ga uzmes neces se pokajati bio sam u salonu video brede para koje dajes! Nije djubre i slicno kao peda i drugi neozbiljni ali nije ni zavrsna obrada kao kod Suzukija... Nećeš pogrešiti ima snage, kocnice dobro rade, povozan je lagan na upravljacu, mene je nerviralo sto su servisi ublizu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, Tomi Selbi je napisao:

Iako sam odustao od kupovine NK650 mogu reci da se malo kajem, sa druge strane uzeo sam nov gsxs750... elem ako ga uzmes neces se pokajati bio sam u salonu video brede para koje dajes! Nije djubre i slicno kao peda i drugi neozbiljni ali nije ni zavrsna obrada kao kod Suzukija... Nećeš pogrešiti ima snage, kocnice dobro rade, povozan je lagan na upravljacu, mene je nerviralo sto su servisi ublizu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gsxs 750s, to je jedan prelijep motor. Nisi pogrijesio svakako, a koja mu je cijena novom i potrosnja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, drtommy said:

Marko, opšte je stanje da Kineski motori vrede samo u prodavnici. Dovoljne su ove godine koliko su na našem tržištu da se vidi sva njihova boljka. Posle par godina sve živo korodira na njima, delovi se jedu sami od sebe takoreći. Nema tu kvaliteta ni dugotrajnosti. Bolji je bilo koj motor star 20+ godina od proverenih proizvođača

hvala puno. Bili smo vec zajedno, on nema punu A kategoriju, pa gleda sta da uzme. Ja sam mu dao savet da uzme ako nece da zali pare, jer ce cenu da izgubi puno. ali sam mu i rekao da gleda ove neke japance sa malom konjazom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Ima mnogo motora koji imaju fabricku blokadu za A2....ona se posle lako skine...

 

Ne preporučujem kineze....moj drug je kupio Pedu i sad ne moze da je proda....izgubice na njoj 1.000 eur za godinu dana a to je previše 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja