Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova

Zdavo drugari, razmisljam sada u martu kada bude sajam da uzmem nk250. Mozda bude i neki popust a bas mi se zasvidjao,ne treba mi nista vise od te kubikaze i brzine. 

Pa vas pitam, dali se isplati uzeti nov nk250 za 3000e ili izeti nekog japanca isto 250 a starog 15godina,posto mladji kod nas kostaju isto kao nk250 a opet su stari. 

Da li je isplativo dati za nov motor koji nije ni tako los a skoro iste karakteristike ima kao duke 250, koji je skuplji za preko 1000e, i koji je dizajnirao isti covek kao i ktm. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 44 minuta, stanko11 je napisao:

Zdavo drugari, razmisljam sada u martu kada bude sajam da uzmem nk250. Mozda bude i neki popust a bas mi se zasvidjao,ne treba mi nista vise od te kubikaze i brzine. 

Pa vas pitam, dali se isplati uzeti nov nk250 za 3000e ili izeti nekog japanca isto 250 a starog 15godina,posto mladji kod nas kostaju isto kao nk250 a opet su stari. 

Da li je isplativo dati za nov motor koji nije ni tako los a skoro iste karakteristike ima kao duke 250, koji je skuplji za preko 1000e, i koji je dizajnirao isti covek kao i ktm. 

Odlican motor, ali distribucija djelova opasno losa, ne samo kod nas no cak i u vece zemlje. Obecanja da imaju djelove i da ce stici za mjesec - zaboravi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Bas se razmisljam da rizikujem za te pare kolko sam se namuzio da dam ovo je logican izbo a za delove pa valjda pasuju od nekog drugog 250cc kao sto su filteri, lancanici, lanac gde hoces mozes da nadjes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 2 minuta, stanko11 je napisao:

Bas se razmisljam da rizikujem za te pare kolko sam se namuzio da dam ovo je logican izbo a za delove pa valjda pasuju od nekog drugog 250cc kao sto su filteri, lancanici, lanac gde hoces mozes da nadjes

Toga imas i u servis, ako ne tamo na aliexpress koliko hoces... a i nece se tu nista prvih 5god nista pokvarit

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Upravo sada, Imeiprezime je napisao:

U Srbiji imaju predstavnistvo i servis tako da mislim da ne bi trebao da bude problem oko nabavke delova.

Imaju i u crnoj gori, i zapravo djelovi idu premo Beograda  vjeruj, znam. I ne ide im to bas najbolje, ali opet shvatam, ljudi skepticni pa jos sw razmisljaju da li da kype kineza i sa toliko koliko primjeraka mogu da prodaju, ne isplati se nabaviti svaki zamjenski dio. Doduse kad bi nabavka isla brzom postom pa iste djelove nabavljali umjesto tri mjeseca za mjesec sada bih ja vozio cf moto 650nk umjesto yamahe mt07

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Pa ako misle da se probiju na trziste morace nesto da urade. Ja sam gledao 150nk i bila mu je spustena cena sa 2600 na 2000 jer su modeli iz 2015. Cenim da slabo ide prodaja jer nude i skoro beskamatne kredite. Zato sam ipak pazario kymca jer bar delova sigurno ima i novih i polovnih. Ono sto sam video na youtube je da su generalno hvalili cf moto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, stanko11 je napisao:

Stvarno nisam znao da tako stoje stvari sa delovima motor mi se bas zasvidjao, ali ajde da se ceka deo 15dana nego kako kazete 2-3meseca,sad sam se bas razocarao. 

Ja sam vozio cf 150nk plavi 18000 presao za sezonu, odlicna prodao ga i voze ga jos .. barem meni i ovim momcima se odlicno pokazao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.

Motor 250NK niti 150NK nisam vozio.

Razmišljao sam i ja o kupovini 150NK kao novog motora. Ali posle "češljanja" po netu odustao sam.

Na forumu koliko sam ja video samo Staman ima iskustvo. 

Što se tiče predstavništva Guevara beži što dalje od njih. 

Definitivno delovi su problem za nabaviti (kod nas ih nema) iz Evrope, a za čudo nema ih ni na Ebay-u, a nema ih ni na Aliexpress-u.

Traži ipak nešto drugo. :)

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.

Prošle godine kada sam naspram mojih potreba i budžeta razmišljao o kupovini NOVOG motora informacije sam tražio nekoliko meseci. Na kraju najeftiniji 2000€ 150NK, a 3000 € 250NK. 150-ca je "slaba", a 250NK za moj budžet mnogo. Odlučim se za 150, na polovniautomobili oglas Guevara stoji 6 meseci. Nazovem ih, kažu poslednji primerak. Razgovor sa njima totalno neuveljiv, da li je stvarno poslednji, da li je sve uredu sa primerkom ...?. :jok: Servisi, delovi ??

Odjednom se pojavio jedan jedini oglas polovan 250NK star 6 meseci, par hiljada km, 2200 €. Reših kupujem, ali me je neko preduhitrio. Sva sreća. :)

Imaš na oglasu polovniautomobili jedan 150NK traži 1800€ već šest meseci.

Inače sam se nagledao turskih review-a na desetine. Tamo ih ima na kile, a naravno i delova.

Kontaktirao sam i člana Stamana. On ga je jedini imao od članova foruma. Nešto ga se brzo "otarasio".

Sa srećom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 3 minuta, Blueser je napisao:

Prošle godine kada sam naspram mojih potreba i budžeta razmišljao o kupovini NOVOG motora informacije sam tražio nekoliko meseci. Na kraju najeftiniji 2000€ 150NK, a 3000 € 250NK. 150-ca je "slaba", a 250NK za moj budžet mnogo. Odlučim se za 150, na polovniautomobili oglas Guevara stoji 6 meseci. Nazovem ih, kažu poslednji primerak. Razgovor sa njima totalno neuveljiv, da li je stvarno poslednji, da li je sve uredu sa primerkom ...?. :jok: Servisi, delovi ??

Odjednom se pojavio jedan jedini oglas polovan 250NK star 6 meseci, par hiljada km, 2200 €. Reših kupujem, ali me je neko preduhitrio. Sva sreća. :)

Imaš na oglasu polovniautomobili jedan 150NK traži 1800€ već šest meseci.

Inače sam se nagledao turskih review-a na desetine. Tamo ih ima na kile, a naravno i delova.

Kontaktirao sam i člana Stamana. On ga je jedini imao od članova foruma. Nešto ga se brzo "otarasio".

Sa srećom.

Pa dobro, od mene se mogu reci samo rijeci hvale, jeste da sam ga vozio godinu ali sam za istu presao sa njim 18000km i nisam.imao problema, doduse to je malo, nego nemaju ni ovi poslw menw. 18k je opet xa tu jednu godinu visw nwgo li pojedini gs- ovi predju godisnje. Makao sam ga samo iz razloga sto sa 150cc nijesam mogao da putujem vec gdje sam isao, i gdje cu ici

Isto tako valja pomenuti da sam ga prodao yprkos vjerovanju da gubi cijenu tek 150e manje nego sto sam ga uzeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.

Staman je pisao i ovo seća se.

Pa na kraju Yamaha, ;), ali "zavarava" nas pošto na profilu još uvek vozi CFmoto 150NK.

Staman & Stanko11 ništa loše nisam mislio, ali ocene Guevara predstavništva u BG sve govore, znači ja nisam opisivao motocikle, nego drugu stranu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, Blueser je napisao:

Staman je pisao i ovo seća se.

Pa na kraju Yamaha, ;), ali "zavarava" nas pošto na profilu još uvek vozi CFmoto 150NK.

Staman & Stanko11 ništa loše nisam mislio, ali ocene Guevara predstavništva u BG sve govore znači ja nisam opisivao motocikle, nego drugu stranu.

 

Sto jes jes, opet je japanac japanac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Isto sam i ja mislio da uzmem cf150nk ali sam se ipak opredelio ya kymca. Steta je sto uvoznici nisu dovoljno ozbiljni da potencijalne kupce vise upoznaju sa modelima kako bi se lakse opredelili za kupovinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima, ne znam da li se posalo nesto na temu Cfmoto NK650 ali evo pisem ovdne i nov sam clan. Da li neko poseduje NK650 ja planiram uzeti nov, nemam previse iskustva sa motorima zelim da uzmem i koristim dugo, da ne menjam svake 2-3 godine, nisam ljubitelj ostre voznje, razmisljao sam i o Hondi CB500x jer mi je primarno samo duze relacije 300km+ vozenje?. Hvala veliki pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Bolje uzmi tu Hondu ili polovnu Hondu NC 750 nego cf moto. Nemoj ti biti taj koji ce da probija led sa cf. Kad bude imalo dovoljno ljudi da ga hvali, onda ga uzmi u razmatranje. Cf je i dalje slabo pozicioniran kod nas.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 44 minuta, Tomi Selbi je napisao:

Pozdrav svima, ne znam da li se posalo nesto na temu Cfmoto NK650 ali evo pisem ovdne i nov sam clan. Da li neko poseduje NK650 ja planiram uzeti nov, nemam previse iskustva sa motorima zelim da uzmem i koristim dugo, da ne menjam svake 2-3 godine, nisam ljubitelj ostre voznje, razmisljao sam i o Hondi CB500x jer mi je primarno samo duze relacije 300km+ vozenje?. Hvala veliki pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk

Haha evo i ja da ti jos dodam.na muku, nemoj ni Nc750 nego 500. Vrlo mala razlila u konjazi te dva motora a dva svijeta u odnosu na odrzavanje, registracija, gume...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Nije mi problem oko odrzavanja, ne zelim da bude bajker cisto svog zadovoljstva radi! Hvala svima ako prezivim ovo s**** eto me u salon u Bg pa cu videti cb500x ili NC750x dct. U svakom slucaju otpisao sam CFmoto nk650, interesuje me jos mada bezim od tebe Benelli 502x? Preporuka neka da napravimo paralelu izmedju Honde i Benellija?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 3 minuta, Tomi Selbi je napisao:

Nije mi problem oko odrzavanja, ne zelim da bude bajker cisto svog zadovoljstva radi! Hvala svima ako prezivim ovo s**** eto me u salon u Bg pa cu videti cb500x ili NC750x dct. U svakom slucaju otpisao sam CFmoto nk650, interesuje me jos mada bezim od tebe Benelli 502x? Preporuka neka da napravimo paralelu izmedju Honde i Benellija?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemoj da poredis japanca sa kinezom, ja sam vozio cf i odlican je. A od dostine sam cuo da jeni beneli odlican. Ali opet na kraju krajeva iz vise razloga japanac je japanac, prvo kvalitetniji neminovno, drugo zadrzava daleko vecu vrijednost a kada si vec odlucio na duze staze da se vozis sa njime, onda razmisljas i o servisiranju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Ima li neko iskustva sa dct menjacima? Nije mi problem servisiranje, jedino ako je osetljiviji skloniji kvarenju onda ga izbacujem sa liste. Jer ne zelim da gubim vreme na peripetije sa serviserima, probijanje rokova oko popravke i sl. Ta Honda 750x deluje najbolje resenje za uzivanje na drumu,dovoljno snage, ne sumnjam u procenu japanskih strucnjaka oko dizajna i izrade i kvaliteta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 3 minuta, Tomi Selbi je napisao:

Ima li neko iskustva sa dct menjacima? Nije mi problem servisiranje, jedino ako je osetljiviji skloniji kvarenju onda ga izbacujem sa liste. Jer ne zelim da gubim vreme na peripetije sa serviserima, probijanje rokova oko popravke i sl. Ta Honda 750x deluje najbolje resenje za uzivanje na drumu,dovoljno snage, ne sumnjam u procenu japanskih strucnjaka oko dizajna i izrade i kvaliteta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Malo ks za 750cc

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja