Jump to content

Moto Zajednica

??.06.'08. Vikend, letenje, motori, Zlatibor, Garmin GPS i Scottoiler!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Datum je i zvanično fiksiran na 07.06.2008.

Molim sve koji žele da im se organizuje smeštaj da mi se jave na PP ili ovde, da u sledećih par dana vidimo koliko mesta nam treba...

Oni koji hoće da kampuju mogu isto tako da mi se jave, pa da vidimo šta se nudi...

 

Rogec, kako stoji organizacija sa tvoje strane?

Za sada sve OK.  Pričajte ako treba kakva pomoć oko organizacije, pa da uključim još nekog motoristu, mada ovi moji planiraju da idu na skup u Lazarevac, nekoga ću već obezbediti.

 

Samo ti organizuj letače, motoraši će doći :) Bar ja sa Dragicom. Ako znaš nekoga da povoljno izdaje pristojne sobe sa kupatilom na Zlatiboru, preporuči nam pa da mu napravimo malo posla uz popust. Mi smo bili na par mesta i znamo koga bi zvali da smo sami, ali tamo ima samo dva tri studija sa bračnim krevetom. Nadam se da će nam trebai više...

Treba nam i pouzdan mesar za roštilj meso, kao i sprave (roštilj, ćumur, escajg...) za spremanje istog. Da ne vučemo na motorima odavde...

Ja dolazim autom i nosim roštilj, ćumur i nešto mesa i pića (ne znam koliko će trebati), ostalo ćemo dokupiti na Zlatiboru. Probaću da ostvarim neki kontakt za smeštaj, pa ako šta bude pišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Ljudi, necu da malerisem ali gledam prognozu za taj vikend i nije bas lepa.Najavljuju kisu,maglu i grmljavine sto je za letenje paraglajderom totalno nepozeljna situacija.Najgore je to sto je isto takvo vreme najavljeno i za onaj sledeci vikend,bas kada svi planiramo neke izlete i voznje.Sto je najgore,vreme izmedju vikenda ce biti lepo.Kakav maler,nadam se da ce pogresiti u prognozi kao sto umeju,mada je to 3-4 dana vezanih sa losim vremenom,tako da je verovatnoca greske dosta manja. Srecno vam bilo, ja taj vikend ne mogu sa vama (finansije),ali gledacu da bar napravim malu voznju do skupa u Kovinu (od mene 60 Km),naravno,ako vreme posluzi.

 

http://www.hidmet.sr.gov.yu/ciril/prognoza/zlatibor.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ljudi, necu da malerisem ali gledam prognozu za taj vikend i nije bas lepa.Najavljuju kisu,maglu i grmljavine sto je za letenje paraglajderom totalno nepozeljna situacija.Najgore je to sto je isto takvo vreme najavljeno i za onaj sledeci vikend,bas kada svi planiramo neke izlete i voznje.Sto je najgore,vreme izmedju vikenda ce biti lepo.Kakav maler,nadam se da ce pogresiti u prognozi kao sto umeju,mada je to 3-4 dana vezanih sa losim vremenom,tako da je verovatnoca greske dosta manja. Srecno vam bilo, ja taj vikend ne mogu sa vama (finansije),ali gledacu da bar napravim malu voznju do skupa u Kovinu (od mene 60 Km),naravno,ako vreme posluzi.

 

http://www.hidmet.sr.gov.yu/ciril/prognoza/zlatibor.php

 

Video sam i ja...

Sve se nadam, razići će se oblaci... :) Pratimo prognozu pa šta bog da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Video sam i ja...

Sve se nadam, razići će se oblaci... :) Pratimo prognozu pa šta bog da...

 

Evo upravo sam gledao... petak kiša i grmljavina, subota vedro ali opet u nedelju kiša i grmljavina...

Ajde da sačekamo prognozu do ponedeljka pa će pasti definitivna odluka ide li se ili ne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

:(

Cela priča se odlaže za neki od sledećih vikenda...

Prognoza kaže da će u petak 06., subotu 07. i nedelju 08.06. padati kiša na Zlatiboru.

 

Kako stojite sa vremenom i parama za sledeći vikend 14.06. za letenje? 13.06. polazak iz NS oko 16h.

Rogec? Kakvi su tvoji planovi i planovi letača za taj vikend?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

:(

Cela priča se odlaže za neki od sledećih vikenda...

Prognoza kaže da će u petak 06., subotu 07. i nedelju 08.06. padati kiša na Zlatiboru.

 

Kako stojite sa vremenom i parama za sledeći vikend 14.06. za letenje? 13.06. polazak iz NS oko 16h.

Rogec? Kakvi su tvoji planovi i planovi letača za taj vikend?

 

Bolja varijanta je odlaganje za sledeći vikend 14.06., zbog vremenske prognoze i zbog Državnog prvenstva u preletu koje se održava 07.-09.06. u Kraljevu, na Stolovima.Dosta letača je zainteresovano da dođe na Zlatibor i druži se sa nama, tako da i njima više odgovara 14.06.

E sad, ja možda ne budem u državi u tom periodu, ali to još nije definitivno.U svakom slučaju moj deo organizacije će biti odrađen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Lalajko nam utrča sa Tarom koja ne sme da se propusti...

Novi datum je onda 21.06.2008. ili  neki kasnije ako se društvo usaglasi!?

 

Tema za Taru je na ovom linku:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=19822.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja