Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet - podizanje sedista

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova

Imam Hondu Hornet 2002 , i bas me je danas jedna tema podsetila na problem. Visok sam 192 i imam problem sa zadnjom kocnicom, noga mi ne stoji normalno i nemam dobar osecaj, fali mi prostora . Malo sam istrazivao po forumu , vidim da ima dosta preporuka za Bobana, pa me zanima da li cu resiti svoj problem sa custom sedistem, ne znam ni koliko smem da ga podignem, da li se nesto menja u celoj koordinaciji ?  Ja bih ga podigao sto vise, koliko smem, deluje mi da bih resio svoj problem sa custom, visim sedistem i dobio osecaj za zadnju kocnicu  ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
39 minutes ago, ivica744 said:

A da malo spustis papucu kocnice.Sa podizanjem sedista promenices kompletno sedenje na motoru

Pa da, jedno 3 cm je ideja, da li to ugrozava bezbednost sta mislis da je negativno ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Promenices polozaj,nece to korman biti gde i sad,bices vise nagnut napred.Da li ce ti biti udobna voznja?Probaj da stavin neki sundjer na sediste (sto bi dodalo ta 3cm visine)pa vidi kako izgleda voziti

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova

Ivice, zvao sam sada jedan poznati servis U NS, i pitao za tvoju preporuku za pomeranje zadnje kocnice, glavni serviser me pita a sto to radis, ko jos koristi zadnju kocnicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Slobodno je namesti kako ti odgovara. I inače si previsok za taj motor, pa komande podesi kako tebi odgovara. 

I da, važno je, koristi zadnju kočnicu.:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 7 sati, ekvador je napisao:

Ivice, zvao sam sada jedan poznati servis U NS, i pitao za tvoju preporuku za pomeranje zadnje kocnice, glavni serviser me pita a sto to radis, ko jos koristi zadnju kocnicu

Ne znam.kako to izgleda kod tebe.ali na na ove safcice stelujes visinu papuce.a tom.majstoru slobodno reci da jede govna

20190606_171912.jpg

20190606_172023.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja