Jump to content

Moto Zajednica

BMW Motorrad Days

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: MK , CH
  • Motocikl: BMW R1100 GS

Dali neko planira da ide ovde:

BMW Motorrad Days u Garmisch-Partenkirchen 5. - 7. Jul 2019

 

bmds_2019_logo_2560x1440.jpg.asset.15511
WWW.BMW-MOTORRAD.DE

Die 19. Auflage der BMW Motorrad Days in Garmisch-Partenkirchen vom 5. bis 7. Juli 2019 werden wieder ein echtes Erlebnis für jeden Motorradfahrer. Am Fuße des...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
16 hours ago, lomitelj said:

Južnije nisu mogli! Mnoogoo mi daleko.

:D

 

No distance is too far.

Despite poor health, 80-year-old Karl Bossert was not going to miss out on BMW Motorrad Days. The Pforzheim native has never missed a single year of the three-day event. In 2005 he even won an award for the highest mileage. A loyal festival fan and a true enthusiast.

 

The festival was originally held in Austria. The first BMW Motorrad Days took place in Seefeld in 2001 and was called the "BMW Motorrad Biker Meeting". But before long, it became clear that the biker event belonged in Bavaria, home of the BMW Group. Garmisch-Partenkirchen was the ideal location.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Ovo je u stilu "kada budem mrtav i beo". :) Matori i nema drugih obaveza osim skupova. Daj bože da i ja sa 80 budem mogao da sednem na motor i da se provozam. Meni je to daleko više u vremenskom smislu od jednostavne udaljenosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Moscow/Beograd
  • Motocikl: R1200GS & R1250GS
On 6/4/2019 at 3:49 PM, lomitelj said:

Ovo je u stilu "kada budem mrtav i beo". :) Matori i nema drugih obaveza osim skupova. Daj bože da i ja sa 80 budem mogao da sednem na motor i da se provozam. Meni je to daleko više u vremenskom smislu od jednostavne udaljenosti.

ljudi vazda imaju izgovor.

Moj cale ima 75, i dan danas radi - nije na penziji - ima neku svoju firmu za spoljnotrgovinske poslove, svako malo on i keva doalze te kod mene te kod sestre u US.

 

Kad god hoces nesto da NE uradis - uvek ima izgovor :)

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

E pa kad me zezaš i prozivaš, moram opet da odgovorim. I moja majka putuje. Dođe kod mene u Nemačku, ode kod braće po Srbiji kad god poželi. I ona ima 70 i baš je tu poenta. Dok sam ja bio mali, tu su bile i obaveze. Posao, kuća, moje ostale aktivnosti i sve se to moralo uklapati i sa mnom i sa njom i sa ćaletom. Sada sam ja odrastao i ona nema više tih obaveza. Ali ja imam. Dvoje dece, jedno u osnovnoj, drugo kreće ove godine, žena rešava dobijanje posla i ja idem bilo gde a da mogu istog dana da se vratim kući. Ili idemo svi. Kao na primer ovaj vikend u Belgiju, malo u Lijež, pa malo na trke automobila u Spa-Frankošampu i nazad. Isto tako sam mogao da dođem na BMW skup ali samo svi skupa. Ono, porodični izlet ali sam to morao da planiram još tamo negde u martu, rekao bih. Za jedno pet, šest godina, biću mnogo opušteniji sa svim tim obavezama koje mi "pojedoše" slobodno vreme. Podseti me "malo" kasnije za ovaj skup, živ ti ja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: MK , CH
  • Motocikl: BMW R1100 GS

BMW Motorrad Days 2018 Highlights

 

 

BMW Motorrad Days 2017 Highlights

 

 

BMW Motorrad Days 2016 Highlights

 

 

BMW Motorrad Days 2015 Highlights

 

 

BMW Motorrad Days 2014 Highlights


 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Kao što se i pretpostavljalo, ove godine su "BMW dani" otkazani.

 

"Dear community, it is with a heavy heart that the Organization Team of the BMW Motorrad Days has decided to cancel the BMW Motorrad Days 2020. This is a very tough decision for us as we know that so many of you have been looking forward to this event - as have we. In light of current events and growing measures to contain the corona virus, not to mention our duty of care towards our guests and staff, this decision was unavoidable.

The BMW Motorrad Days represent one of the largest and most international customer events of the BMW Group with a regular attendance of over 40.000 visitors from all over the world. Our aim is to always meet this aspiration. However, the current circumstances no longer allow this event to be planned as the necessary lead times involved are very long. This means that the BMW Motorrad Days cannot be carried out.
Our early cancellation will moreover make planning easier for our many overseas visitors, knowing they have longer lead times for logistics and travel arrangements. #BMWMotorrad"

 

91437783_10157943965788467_2657473265932435456_o.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Bio sam 2017 god..mogu samo da kazem da ja nisam.ljubitelj moto skupova ali u GarmishPartenkirhenu je P E R V E R Z I J A,morate nekad da odete nekad..ove godine je otkazan skup

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja