Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem MT-07

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Evo ovde da probam posto nisam nesto odusevljen na drugim mestima ,kupujem MT-07. Slike,opisi i preporuke inbox je otvoren. Hvala u napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Ako te zanima MT-09 drugar prodaje u vrhunskom stanju. Izvinjavam se za off al' čisto da preporučim. :offtopic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Bio je do skoro na oglasu od prijatelja dobrog..Kupljen ovde nov,5500km na satu,sa Mivv linijom celom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

@tomaesp Da nije rec slucajno o ovom motoru? Posto mi je taj isti motor zapao za oko ,medjutim , od jednom je nestao sa oglasa,predpostavljam prodat :) Cini mi se da je prodavac bio sa Zvezdare                

486e2b4479a3-800x600.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2
Pre 12 sati, DusanPS je napisao:

@tomaesp Znaci od njega mogu da dignem ruke? :D

Zakasnio si nazalost..bas steta, jer motorce je bukvalno novo.. Bilo bi mi draze da je uzeo neko sa foruma...

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

@tomaesp da sam samo dan ranije naleteo na njega, fak.. Hvala u svakom slucaju, znaci mi ova informacija zato sto sam ocekivao da je oglas istekao ili nesto sl. :takoje:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam da li su jos uvek u oglasima, ali vredni paznje su mozda (bili) i jedan u Valjevu, prvi vlasnik, decko je kupio nov MT10 ili tako nesto, a drugi u Nis, isto prvi vlasnik, sa koferima...

 

Znam jer je model i meni bio interesantan pa sam pricao sa ljudima, ali su mi se kockice drugacije slozile tako da cu ovu kisnu sezonu najverovatnije preskociti. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ne znam da li si probao MT 07, dobar je za po gradu i nizasta vise. 

Ja se zaleteo, pa posle prodavao ispod cene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

@Jupiter Veruj mi da sam 24/7 na oglasima i meni licno nista specijalno nije skrenulo paznju. Mozda sam za nijansu probirljiv ,ali boze moj, koliko para toliko i muzike :) Kilometraza ,servisi ,abs ,boja sve je to nesto sto utice na kupovinu naravno.. Elem,izvini sto kasnim sa odgovorom ,zauzet sam ovih dana.

@SpaleKG Nisam ,ali sam se raspitivao kod vozaca,citao predloge/komentare i kada sve sastavim svuda su isti odgovori.Bolji vizir,sipanje goriva i sediste. Dobro bi mi dosao jos koji savet/misljenje,mozda ima i nesto sto ne znam? :) Realno nije Touring motor toliko sam svestan,nisam ni mislio da cu sa njim da proputujem Evropu ili nesto slicno ,ali za dnevne obaveze i za avanturu vikendom mislim da je ok motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Za to ce biti super. Sa pravim auspuhom, zvuk je vrh. Nazalost, tamo gde ocekujes da povuce ( oko 6000 obrtaja ako se dobro secam) on samo “stane” i mora da se šalta...

Puno srece pri kupovini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3484 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

 

On 4.6.2019. at 11:47, Jupiter je napisao:

Ne znam da li su jos uvek u oglasima, ali vredni paznje su mozda (bili) i jedan u Valjevu, prvi vlasnik, decko je kupio nov MT10 ili tako nesto, a drugi u Nis, isto prvi vlasnik, sa koferima...

 

Ovaj iz Niša prodaje moj drugar Edo Hadžisulejmanović (2016. god, 16.500km). Motor je ko iz prodavnice i ima i neku opremu dodatnu. Ima ga na oglasima, a mogu da ti prosledim i njegov broj telefona ukoliko si zainteresovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Ja sam se takodje sa Edom cuo, raspitivao sam se u vezi dodatne opreme na njegovom MT-u, konkretno gde je sta uzeo i koliko ga je kostalo. Njegov motor sudeci po slikama ima bukvalno sve sto ti padne na pamet od opreme.
Neverovatno ljubazan covek, moja preporuka za saradnju.
Sa druge strane ja se za auspuh ne slazem, aftermarket su mi preglasni i precenjeni, ovaj fabricki se bar po meni cuje sasvim zadovoljavajuce.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

@Stefan Kovačević @zika56 Video sam vec oglas pre nekoliko dana ,hvala vam na predlogu momci! :)  Sto se tice auspuha,negde sam bas na forumu procitao komentar "Dobar je samo ako dolazis iz svaleracije u kasne sate,pa da te necuju u kuci" i nasmejem se svaki put. Moje neko razmisljanje i misljenje o ugradnji aftermarket auspuha ,da stavimo po strani sto moze da doda na performansima,sam zvuk je po meni bitniji u gradskim guzvama,ako nista sigurniji sam za volanom ,veca je verovatnoca da ce me znojavi ,premoreni vozac juga s'otvorenim prozorom i izbacenim laktom kroz isti cuti nego videti u "mrtvom uglu". (Ja se oznoja dok iskuca ovo :D  )

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

@Milan 019 Video sam oglas vec ,ako se ne varam to je onaj sa 35kW/ 48 KS. Prelep je ,hvala ti u svakom slucaju na javljanju ,pusticu jos malo vremena da vidim da li se neko odluci da proda! :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja