Jump to content

Moto Zajednica

JP Putevi Srbije naplata putarine

Recommended Posts

• Ne silazi, 5429 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, GSX 1400, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ne znam kako sad rade, al znam da su neki grdan model.  Crne kutije iz aviona šalju u Vašington da ih stručnjaci očitaju, a ove kamere iz Doljevca izgleda isto šalju negde  ( možda u OR-WO ) il tako negde, čeka se na snimak po nekoliko nedelja . 

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• BJB Maxi Scooter Club, 310 postova
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT
pre 9 minuta, pronto je napisao:

Gde ti OR-WO pade na pamet :).

Jel'to beše pisalo na audio kasetama DDR proizvodnje?

pa mator je bata Lale ... skoro kao ja ...

jeste DDR ali prvobitno je to pisalo na crno-belom filmu i na papiru za fotografije ;)

• Drug član, 3445 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Namere nisu bile nečasne, platili ste u suštini traženi iznos i sa te strane gledano niste oštetili nikoga.
Jedina greska je sto niste se igrali po pravilima vlasnika igrališta i sto ste odlucili sami odrediti nova pravila. Koliko god vaša logika bila ispravna i časna, vlasnik je taj koji odredjije pravila i uslove jer inače bi svako interpretirao svoju viziju i jbg tu ne bi bilo kraja.

Sto se tiče kamate, ukoliko jeste uračunata, smatram da imaš pravo sto se bunis jer koliko god da nisi u pravu sto si ‘odbegao’, mora ti se pružiti prilika da to ispraviš. Nakon te pružene prilike smatram da je ok da se dodaje kamata.

Sve u svemu, sledeći put kad planiraš AP, spremi im novac da imaš pri ruci pa će biti svima lakše. Jel može da se placa karticom?

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

• Drug član, 1400 postova
  • Motocikl: Yamaha

Pre jedno 12-13 g u Motoring prodavnici vidim detalj na OJ jaknama na levom rukavu podlaktice. Providan dzep. Dobijem objasnjenje da je to za ENP (elektronska naplata putarine) ali da to kod nas nema pa nije ni vazno.

• Ne silazi, 5429 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, GSX 1400, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 2 sati, pronto je napisao:

Gde ti OR-WO pade na pamet :).

Jel'to beše pisalo na audio kasetama DDR proizvodnje?

Pa palo mi je na pamet jer sam nekad davno slike u boji snimao na njihovim filmovima, a u kutiji uz film dobiješ kovertu u kojoj se kasnije film slao u laboratoriju u Skoplje na razvijanje. Znalo je to da potraje i po nekoliko nedelja ( dok mi se razvijen film vrati nazad - dijapozitivi su u pitanju ) . 

Isto tako i ovo sa Doljevcem, desilo se šta se desilo, a na snimke smo čekali nekoliko nedelja ( a i nisu baš nešto ubedljivi ) . 

s-l300.jpg

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja