Jump to content

Moto Zajednica

kupovina liberty vs agility 125ccm?

Recommended Posts

  • Drug član, 4345 postova
Druže, ne bih da ofujem,ali moram da iznesem neka iskustva:jednom prilikom sam se trkao sa bratom, dok smo imali dva skutera...ja DiTech 2003.god, 70 kila žive vage, on SR50R (karb, novi model)2006,god i 110 kila ...skuteri, fabrički oba...išli smo na relaciji Zemun-Slankamen, starim putem...On me je u svakom startu pleo, a ja sam njega dočekivao na krajnjoj brzini...po mom kmh satu, ja sam išao oko 95kmh, a on oko 92-93kmh...uglavnom, uvek je na pravcu bio iza mene, za nijansu...tako da teorija o 70kmh baš i ne pije vodu...
То важи за старије моделе, пробај да новог доведеш до 90

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: APRILIA SR50 DITECH
pre 46 minuta, Krokodilo je napisao:

То важи за старије моделе, пробај да новог доведеш до 90

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 

Komšija je pre mesec dana kupio novog SR50R (R je karb, Factoryj e Pure jet)...čim prođe garancija, ili 1000 km, javljam rezultate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Komšija je pre mesec dana kupio novog SR50R (R je karb, Factoryj e Pure jet)...čim prođe garancija, ili 1000 km, javljam rezultate...
Ја их радим свакодневно и муштерије незадовољне масовно их продају. Проблем је у електроници.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Znam da je nisi naveo kao skuter koji te interesuje ali moram da ti skrenem pažnju na sledeće.

Po ceni novog Libertiy-ja, možeš da kupiš do 2 godine staru Hondu PCX.Posle te Honde, ne bih pogledao Libertija više nikada.Bolja je u svakom pogledu, jedino što nema ravan pod, a potrošnja 2,2lit/100km u šta sam se lično uverio.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Znam da je nisi naveo kao skuter koji te interesuje ali moram da ti skrenem pažnju na sledeće.
Po ceni novog Libertiy-ja, možeš da kupiš do 2 godine staru Hondu PCX.Posle te Honde, ne bih pogledao Libertija više nikada.Bolja je u svakom pogledu, jedino što nema ravan pod, a potrošnja 2,2lit/100km u šta sam se lično uverio.
За Хонду још милион лајкова:)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Iskreno tih 2650 za libertyja bi mogao da se pruzim,ali je poprilicno.Liberty 2006 sam imao i ok je motor mada dosta trosi.Mozda bih pre agility ,manje dodajem ,a opet je novo 3 god garancije.I manje je iskomplikovan nema cod kluc,compjuter

Agility 16+pise da ima kurblu a na fotkama se nevidi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
On 6/3/2019 at 7:38 PM, Novak Lazovic said:

Znam da je nisi naveo kao skuter koji te interesuje ali moram da ti skrenem pažnju na sledeće.

Po ceni novog Libertiy-ja, možeš da kupiš do 2 godine staru Hondu PCX.Posle te Honde, ne bih pogledao Libertija više nikada.Bolja je u svakom pogledu, jedino što nema ravan pod, a potrošnja 2,2lit/100km u šta sam se lično uverio.

Nisam ni znao za nju dok nisam cuo ovde. Posle libertija ona ce mi biti sledeci skuter. Iako je 125ccm lako ide preko stotke a potrosnja je za medalju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

pcx 125 honda je verovatno vrh u klasi,3200e nova.izbegao bih vodeno hladjenje i suvisne majstore.Mislim da su nam servisi slabi za popravke iole boljih motora.

e da u subotu kad sam zvao kymco u NS  agility `16+125 ccm nisu  imali ,ali imali su jedan komad 200i ,ubrizgavanje,2590e.Videcu stacu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Na bevrliju sa avatara bilo mi osteceno jedno crevo za vodu od hladnjaka do termostata trazili mi da ga skinem donesem pa da nadju u "furdi".Antifriz ostao talijanski majstor nije imao vremena.ima majstora ali nemaju delova

Na pcx ta digitalna tabla od neke kise odkaze,nece vise da radi.I podnica nije ravna opet sminkersko pozerski skuter.

Treba mi nesto obicno 4t vazdusno hladjen,ravan dole.Redovno da se menja ulje i da radi,da zna svaki majstor da popravi,da ponese nesto ako treba.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

U tom slucaju samo liberti. Ali iako je ravan pod nemas tu bas nekog velikog mesta na raspolaganju. Mozes da zakacis kesu sa dva leba ili piva i to je to. Ili da stavis veci kofer pozadi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Razmisljam I o agility 50 4t,mada je spor. A ovi na tehnickom ce dodatno da ga ogranicavaju
На Агилити се само мења електроника и врти до краја. А, са мало пара и креативности може да иде БОЛИ ГЛАВА.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Koliko se vrti? Posto cdi? Ocel to da ga sarani? 
Можеш да га сахраниш само ти и твоја непажња, ако у глави немаш што ми Македонци кажемо усул.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Можеш да га сахраниш само ти и твоја непажња, ако у глави немаш што ми Македонци кажемо усул.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Електронока ја у врх главе 15 - 20€. Даље можеш цео кит 80 кубика, нешто ситно преко 20€, затим глава 80 са улазом за EGR 20€ а без 15€ комплетне са вентилима и опругама и спортски издув са Али експреса и то нешто смешно.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nov agility 125 nema, bice za 1,5 mesec, 2650e za Nov liberty ie abs malo mi mnogo.Cak Sam ciljao agility 50ccm. Izmedju njih izronio liberty 2010 za upola para. Deluje ocuvano I nije bio postarski. I tako nadjoh magare

IMG_20190611_185120.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Pa to bre, nisam hteo odmah da predlažem, ne znam možda si gadljiv na polovno, otkud znam, ali po meni je totalni nonsense bukvalno bacati novac na novo u ogromnoj ponudi polovnih u ovoj klasi, pogotovo libertija, ajde razumeo bi neki veći motor da kupuješ specifičan pa novo, ali ove drndalice...

Čestitam.

Evo odmah i link meni je pomogao oko sitnica a i kolege sa foruma

www.piaggio.co.rs/tehnika%20Liberty.html

 

Послато са уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja