Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys 650 ABS

Recommended Posts

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
I to 2019:care:
Da nije 15k € , pa i da razmislim.. :)

Ovako sam osuđen na 2012. God hiljadarke, mada ima nešto u tom specifičnom izgledu. I ovaj me tako prvo nervirao sa tom njuškom, a posle smo se zgotivili.. :)


Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Za te pare kao polovan daje dosta.

 

ABS, KTRC, sedište veliko i četiri cilindra... Za dvoje bolji je od Tracera. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Za te pare kao polovan daje dosta.
 
ABS, KTRC, sedište veliko i četiri cilindra... Za dvoje bolji je od Tracera. 
Ima samo 2 u Srbiji . Uzeo bih ovaj jeftiniji, jer su mi na ovom iz Tehnodroma odvratni koferi, baš ih ne bi nosio na motoru, a navodno je ovaj jeftiniji i sa manjom kilometrazom.. Videćemo..

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Versys 1000, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 65399 km, Beograd. Cena 5.550 € - Motori - Polovni Automobili


WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Versys 1000, 2011. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 26900 km, Šabac. Cena 5.250 € - Motori - Polovni Automobili



Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 620 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

A pomislio sam da te podsetim na V1000 2018. koji je sad kolega Nikola2607 ostavio u salonu, a preuzeo Dukca.

 

Ovaj u Tehnodromu je duuugo tamo. Mislim da već ulazi u 3. godinu kako tamo stoji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
A pomislio sam da te podsetim na V1000 2018. koji je sad kolega Nikola2607 ostavio u salonu, a preuzeo Dukca.
 
Ovaj u Tehnodromu je duuugo tamo. Mislim da već ulazi u 3. godinu kako tamo stoji.
Imam druge planove za ulaganja za ovu godinu, tako da motor mora da pretrpi tu dosta. Nikolin motor je bruka, ali i kad bi rešio da uzimam nešto u tom opsegu, onda bi pre kupio novi model. Razlika je u 1500e.

Meni ostaje da biram tu oko 6000e nešto. A Versys mi deluje kao najkompletnijih motor, kao što sve već@Alekre nabroja, od polozaja za vožnju, preko agregata ( svi ga hvale), pa do pomogala kao što su modovi vožnje, TC, ABS..

A i nekako u glavi sam upisao da me Versys (koji god bio) neće izdati nikad.
Nakon prve veće vožnje bio sam siguran u njega i kada sam kretao za Tursku, zamenio sam ulje, podmazao sajlu,lanac i pun gas, ne brigajuci puno..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ekstra motor, nema šta... ali neverovatno koliko me ta njuška udaljava... možda vremenom navikneš:neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Ekstra motor, nema šta... ali neverovatno koliko me ta njuška udaljava... možda vremenom navikneš:neznam:
Jeste teško da se svari, ali njuška je potpis tog motora.. :)

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Što ga ne potpisaše vodoravno, ne uspravno
Haha..

Onda bi to bio GS fazon.. :)

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

čestitam na prodaji ,ali dobro razmisli kad probavaš da budre povozan ko naš.Ja sam probao takav veliki beli i reko sam uredu ali težak.Ako ti treba za čist turing onda ok ali ja najviše volim da kad skinem gume bude sa strane slik a na sredini 3mm šare.

Da li i je to mitas turing force.Kako se pokazo i kolko si prešo sa njom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Vozice se kao i ovaj, preko nedelje po gradu, a vikendima i slobodnim danima, sto dalje.. :)

Upravo je tezina ono sto me brine na ovom vecem, zato cu i ici do Tehnodroma da vidim da li je to ok ili pak previse.
Sve se nadam da 1000 ima nize teziste, pa to nece biti toliko primetno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

pa primetno je na sporije i štrije krivine.Posle 3 km sam sišo sa njega i pogledo sam moj kao kućnog ljubimca koji sve daje a ništa ne traži.

Vidim da mali tiger je jako dobro osenjen osim uskog sedišta sve je perfektno.Samo je nov skup čak 3000 e iznad gs-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

pa mali versys  od februara 2007 i nemam neku želju da ga menjam čak ni ovi novim koji po meni ima nedeostataka u odnosu na stari a i lošiji je usrednjim obrtajima i ima lošija medjuubrzanja I fuzasteri su malo niži i pomereni napred i oni točkići na vetrobranu.Napravili su ga da od fanbajka više liči na turing.

Odma bi kupio novi versis da je napravljen da liči na stari a ne na mnoge druge motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
 kad vidim kako stave neke odvratne kofere,kao na onom prvom,e jebo bi kevu nekom...:grr:
Da, da, slažem se..

Pritom vidi cenu, jedino da je ovaj motor vozio onaj ko je kreirao ove kofere, ne znam nikog ko bi dao 450e plus 300e nosači za OVO..f7bc831f5c076256bb78bc0a589a3a2d.jpg

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
Pre 11 sati, ProMaster je napisao:

Imam druge planove za ulaganja za ovu godinu, tako da motor mora da pretrpi tu dosta. Nikolin motor je bruka, ali i kad bi rešio da uzimam nešto u tom opsegu, onda bi pre kupio novi model. Razlika je u 1500e.

Meni ostaje da biram tu oko 6000e nešto. A Versys mi deluje kao najkompletnijih motor, kao što sve već@Alekre nabroja, od polozaja za vožnju, preko agregata ( svi ga hvale), pa do pomogala kao što su modovi vožnje, TC, ABS..

A i nekako u glavi sam upisao da me Versys (koji god bio) neće izdati nikad.
Nakon prve veće vožnje bio sam siguran u njega i kada sam kretao za Tursku, zamenio sam ulje, podmazao sajlu,lanac i pun gas, ne brigajuci puno..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 

Grešiš kolega u proceni. Novi V1000 sa opremom koju poseduje moj sad već bivši motor izadje oko 13.500-14.000. Novi V1000 po ceni od 11.500 je samo u narandzastoj boji klot, ništa od opreme. Svakako, koji god V1000 uzmeš nema greške, jako pouzdan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

E moguće ako su snizili cenu, pre 2 meseca sam gledao u SE varijanti da se poruči oko 13.500. Novi SE je oko 16.000 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

Zaboravih da sam u cenu uračunao i nove gume. Jer fabričke na kawasakiju su očajne. Na mom sam stavio Pirelli Angel GT 2, odlična guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 620 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Moja greska... Racunao sam da je SE kao na malom Versisu samo crno zelena kombinacija boje. Zaboravio sam da na velikom sada to pored boje znaci i puno opreme, elektronike...

 

Copy/paste sa PA oglasa:  Nov Versys 1000 2019.godiste sa 0km predjenih, cena 11.564e u narandzastoj boji, 12.331 eura u beloj boji. Cena modela special edition je 15.995 eura. Napomena: model Special Edition dolazi sa znatno više dodatne opreme.

 

I registracija novog V1000 je verovatno oko 350e, mozda cak i vise?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja