Jump to content

Moto Zajednica

Vazdusna puska

Recommended Posts

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Kupujem vazdusnu pusku u potpuno ispravnom stanju i pozeljno sto jacu. Ponudite ako imate,ili znate nekoga ko ima. Ovde,porukom,viber...

Hitno

0648262723

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650
pre 19 minuta, zemunac72 je napisao:

Hahahhaha,nece nece,ali vranama i svrakama sam objavio rat

Nadam se da se šališ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, zemunac72 je napisao:

Hahahhaha,nece nece,ali vranama i svrakama sam objavio rat

Mnogo je lako "objaviti rat" onom ko nema čime da se brani i koji ne može da te ugrozi. To onda nije ratovanje, nego je ubijanje.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Vrane su mi pojele tresnje,pojele su visnje,kad psu sipam granule one napadaju i jedu mu iz cinije. Seru mi po kolima,terasi,motoru,camcu,kreste,jezivo ih je slusati. Imam veliki orah u dvoristu,one kljucaju i orasi mi padaju po kolima itd itd. Jednostavno grozne su ptice. Jure decu kad se igraju u basti gde im je staniste.

Da se razumemo,nidam neko ko ne voli zivotinje,ptice...imam dve kucice za ptice u dvoristu,u jednom imam senice,imam 2 gnezda gugutki...ne smetaju mi. Vranama,jebacu im mamu pa makar dinamit bacao.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 9
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Hahahah, slatko se nasmejah.

Saosecam sa tobom...

Nisam za ubijanje zivotinja ali mi je potpuno jasno da si pregoreo ko licna. Meni idu na nerve zbog ovoga oko granula i meznjavanja hrane ali jos nisu presle prag tolerancije.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Moj pradeda je to resavao tako sto je ubijao samo jednu i kacio je na neku motku pobodenu u zemlju, da visi na oko 2 metra visine. Ostale vrsne posle toga nisu prilazile ni blizu. Deluje malo morbidno i  ruzno na oko, ali funkcionise.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  A da probaš sa praćkom ? Imaš ih jeftino kod kineza, a kod njih su jeftini i klikeri ( najprecizniji, okrugli pa ne vuku u stranu ).   Ipak živiš u gradu, da te neko vidi da gađaš iz puške, prijavi te, pa da navučeš sebi bedu na vrat . . . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ih bojim se pracke. Naljutice me komsija pa ce mu kuglager proci kroz soferku hahahahaha.

Meni i jeste cilj da ubijem jednu i okacim je na orah. Za supu nisu,necu preterivati.

Salu na stranu,pracka je dobra ideja ali metalna kugla koju ispalim iz nje mora negde pasti na zemlju...opasnije je mnogo od male olovne dijabole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Moj pradeda je to resavao tako sto je ubijao samo jednu i kacio je na neku motku pobodenu u zemlju, da visi na oko 2 metra visine. Ostale vrsne posle toga nisu prilazile ni blizu. Deluje malo morbidno i  ruzno na oko, ali funkcionise.


Funkcionira, tisuću postotoni učinak.


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Pojedi pre njih :D

 

Kad smo vec kod ptica, dolaze mi dve sove na drvo pored prozora par veceri i tu skice jedna na drugu il sta vec rade...

 

Necu da pucam na njih, nego me zanima kako da ih privolim da se odomace u dvoristu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Tu gde dolaze - stavi im malo hrane i vode da imaju da zameze kad dođu. Mogao bi i neku kućicu da im postaviš, pa nek svijaju gnezdo. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Vrane su veoma pametne životinje, videli ste kako spretno otvaraju orahe bacanjem iz visine. Mogu biti i sjajni ljubimci jer su čiste i lako se dresiraju. Važne su u ekosistemu naseljenih mesta jer tamane štetočine.

Svakome ko pomisli da ubije vranu ili bilo koju nedužnu životinju želim da  mu se puška razleti u lice a potom da ga stigne karma i u sledećem životu bude bakterija u klonji na štajgi. Ne šalite se sa karmom, setite se ministra koji se vraćao iz lova, imao udes i puška mu proletela kroz kičmu. Kosmička pravda!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 591 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Bre ovo nije lov - ubijanje "sporta radi".

Covek brani svoju imovinu od stetocina, pa nebitno dal su ljudi/lopovi, vrane, muve ili nesto sesto.

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Vrane nisu štetočine već rade ono što je prirode predvidela. Imam i ja komšije koji mi idu na živce i prave štetu po zgradi pa neću da krenem na njih sa railgunom :) 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
7 hours ago, ser said:

Pojedi pre njih :D

 

Kad smo vec kod ptica, dolaze mi dve sove na drvo pored prozora par veceri i tu skice jedna na drugu il sta vec rade...

 

Necu da pucam na njih, nego me zanima kako da ih privolim da se odomace u dvoristu?

 

2 hours ago, drumskalisica said:

 Tu gde dolaze - stavi im malo hrane i vode da imaju da zameze kad dođu. Mogao bi i neku kućicu da im postaviš, pa nek svijaju gnezdo. 

Ovo sto kaze drumskalisica je super ali je nepotrebno.

Ti si vec odabran,tacnije tvoje drvo.

Njima se dobalo i one ce biti tu,ti samo ne treba da ih diras. 

Ne znam jesi li slusao nekada male sove. To ispusta veoma glasno pisak piiiiiiiik,piiiiìiìk celu noc. 

Traje oko mesec dana kad su male,kukaju za hranu. Posle kad malo stasaju,prestanu. Uglavnom,ako su ti pored prozora od spavace sobe,smetace ti. Moraces da zatvoris prozor,cuces ih i onda ali moci ces da spavkas. 

Vise od 5 god su mi zivele na drvetu ispred stana, totalno su ok. Ja se preselio,u prvom periodu mi nedostajalo to pistanje nocu, nekako se covek navikne. Ne znam, a u pocetku me je izludjivalo. 

I nemoj se iznenaditi ako nadjes koske ispod drveta. Jedu dosta zivotinja, po kostima sto sam nalazio,rekao bih da jedu sve,ne biraju.

Matore sove se ne cuju.

Urlaju iskljucivo bebe. 

 

Evo i nesto smesno.

 

Bio mi drug i posedimo nas dvojica celo vece, popili malo. Oce on da ide. Ispratim ga do vrata od zgrade.

Otetura se on,a ja stojim na vratima i gledam u mrak i tisinu.

Lepo.

Pogledam ka mesecu, kad iznad mene lebdi dete umotano u pelenu celo. I okrece glavu ka meni i gleda me.

Ja se usro. 

Steglo me u grudima,u zivotu se tako bojao niceg nisam. 

Paralizovao se,ne mogu u nazad da zakoracim. Skrenu pogled gledam u travu. 

Mislim se,jebo te, sjebo si se...

Podignem opet glavu. Dete i dalje mirno lebdi i gleda u mene,al sad ne okrece glavu nego me onako samo gleda. 

Majko moja. 

Jos vise me strah. Krece panika.

Ne mogu da se pomerim. Rukama se odgurnem o vrata i sednem na stepenik. 

Ne znam koliko sam sedeo.

Skupim ja hrabrost opet da pogledam. 

Tacnije,bilo me strah da odem u stan dok znam da je napolju jos i da postoji.

 Reko jebacu mu kevu sad. 

Zguzvam neke reklame iz sanduceta sto vire, otvorim vrata i kao ja cu da gadjam to dete...

Ma vazi. 

Otvorim vrata, kad ono bela sova stoji na zici i gleda me. 

 

To ove moje.

Bela je bila muska mislim a braon zenska. To sam zakljucio po tome sto je bela bila krupnija.

 

Eto, ne pijte alkohol. Podrzite sove.

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
3 minutes ago, bdada said:

Tera se povikom "MrsuKrcedin" (da je crno "mrsusisatovac"). :vutra: :lol2:

:lol3:da,da.. slicna je situacija kao kod Kisprdilova.... al strah u uom trenu. Ne mogu ti opisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

Moj otac nasao gavrana u voćnjaku i doneo ga kući. Iz sprdnje ga pokloni komšiji i ovaj ga stavio u kavez i odhranio jer je bio mali. Kasnije ga puštao i ovaj se vraćao kod njega.
Primer sedimo u dvorištu njemu sleti gavran na stolicu ili kada ide do radnje gavran ga prati i čeka ga da čovek završi kupovinu. Jednom prilikom mu gavran mazno ključ od kapije koji je bio vezan za istu i odneo ga ispod crepa. Čovek pretresao sve i nema ključa,obio kapiju. Kasnije sedi,pije i gleda u krov kada ono sija se ključ i još svega bilo..krenuo gavran malo i da priča. Tj da govori Pajoo, ime mog ćaleta. Komsa mu to stalno govorio i ovaj zapamtio.

Nažalost kasnije gA mačka ili pas dohvatili pa bio na lečenju,slomljen i izvukao se.. mačke je tukao ali na kraju je nestao.. neki se dzambasi kleli da su kod Sombora sreli nekog gavrana isti on...

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja