Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kišno odelo

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 , Kawasaki ZR 7s , Aprilia Caponord ETV 1000

Kupujem kišno odelo ili samo kišnu jaknu , šuškavac , ali da bude baš baš baš veliko , 192cm i 132kg :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Nešto slabijeg kvaliteta ima u wobby house, uradi sam. 

Ili naleteti na KP, ima ih, idu cene i preko 60e za komplet

Srećno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Extra kvalitetne jakne imas u army shopu u Borci, od Engleske policije... 

fluo-jakna.jpg
WWW.MMOC.RS

U ponudi više različitih modela kao na slikama ispod teksta! Originalna signalna goretex jakna londonske saobraćajne policije. Proizvedena je od surogata neoprena i Gorotex...

:) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 , Kawasaki ZR 7s , Aprilia Caponord ETV 1000

Woby ima samo do 2xl - malo , na kp znam i sam sta ima , u borci takodje 2xl- malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x

У Барелу у СЦ је било великих бројева Оксфорд одела. Мислим да је билo до 4 "иксел" али више у ширину него у дужину. Ја сам 196 и 3 иксел рукави су ми били кратки, а било је баш широко. Делује квалитетно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki bandit 650s k8

Ова шатро горотекс полиција британска курац палац је обична флуоресцентна најлонска врећа...ламинирани горотекс од 10 е нема ни да се крагна обе најлончине направи...а кишно одело само по себи и није и неправи се од горо текса!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 8 minuta, NebojsaZemun je napisao:

Ова шатро горотекс полиција британска курац палац је обична флуоресцентна најлонска врећа...ламинирани горотекс од 10 е нема ни да се крагна обе најлончине направи...а кишно одело само по себи и није и неправи се од горо текса!

Ja pre dve godine kupio u ovom MMOC armi šopu ovakvo fluoroscentno kišno odelo i pojma nemam da li je GORETEX (verovatno nije), ali svakako nije ni obična najlonska vreća. Vozio sam sa ovim odelom i po nekoliko sati na pravom pljusku (i grad me mlatio) i nikada ni kap nije propustilo, a uz to se uopšte nisam kupao u znoju kao sa par odela koje sam koristio pre toga.

Piše da ga je dozvoljeno prati trideset puta (što meni ni na kraj pameti nije jer mi služi za po kišu, pa neka ga ona i pere).

Pojma nemam od čega je napravljeno, ali je odlično i vredi daleko više nego što sam ga platio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki bandit 650s k8

Купио сам и ја на истом месту неке панталоне арми и неки џемпер нису лоши,мој коментар је био на опис производа односно ове јакне на њихом сајту,јакна од ламинираног горо текса са водонепропустљивошћу од 20000 као мото опрему имају само врхунски брендови и кошта буквално пд 900-1500 е. Ево баш сам скоро гледао ова два адвоката што иду  на пут од 25000км,има и на форуму,носе неку сличну причу даинезе,јакна 1300 а панталоне 700 е па ти види...а ја исто имам неко одело из барела 50е је било и мени врши посао...а и нисам неки путник баш обично планирам па путујем по лепом времену колко је то могуће.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja