Jump to content

Moto Zajednica

Airoh Valor-iskustva?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Vidim da je bila postavljena tema previse od 1,5 godine ali bez ijednog odgovora,pa evo jos jednom ako je neko imao ili mozda poznaje nekog ko je poseduje...neki utisak bi dobro dosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Nemam licnog iskustva, ali drug drzi moto shop i ima samo Airoh u ponudi. Dosta ih je prodao, niko se nije zalio, ja sam izabrao Movement samo zbog suncanih naocara. Valor ima 5 zvezdica na sharp testu, tako da ne mozes da pogresis, ako odgovara tvom obliku glave naravno. I imaju stvarno prelepe kolor seme.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Ovaj dizajn mi se svidja,vidim da je mat kaciga,negde sam procitao da ostaju fleke od prstiju na mat kacigama...dosad ih nisam koristio.Jer ima neko misljenje u vezi toga?

27540478_10155546930884865_3387506910398730192_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

na skoro svim mat ostaju fleke od prstiju.Na nekoma se jako vide na nekima tek malo a na mojoj potpuno neprimetno.Ako su mi ruke čiste nema fleka.Mat hoće posle par godina da počne da se lepi .Opet u zavisnosti od kvaliteta manje ili više.Moja posle 10 godina tek najminimalnije i nebitno,ali moram da napomenem da mi je kaciga bila 600 evra i sve je na njoj još uvek perfektno osim što se malo zdudala iznutra a i to sam rešio.

H teo sam i ja da kupim ovu airoh pre 2 godine ali ih trenutno nije bilo pa sam odustao,

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kupio sam je pre par meseci, pre nje sam imao MT Revenge. Na MT kacigi sam imao problem (drugar rece da je i njemu bila slicna situacija) kad spustim vizir cuje se iritantno pistanje vetra, guma oko vizira nije bila lepo posavljena (fabricki), na ovoj sve lepo dihtuje i za sad nema nikakvih problema, sto se mene tice odnos cene i kvaliteta je odlican.

DSC-0287.jpg
DSC-0288.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja