Jump to content

Moto Zajednica

Ručica kočnice i harmonike (manžetne) za viljuške - za Transalp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova

Znam da ima u luisu i u 3t racingu ali meni treba odmah, tako da ako neko zna gde ima ili ima u šteku, neka se javi, može i polovno samo da je celo. Za ove harmonike i nije neka frka, ali za ručicu je jako velika frka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ako ti treba samo dok ne stigne nova onda ti mogu ja dati moju staru,cerka bivseg vlasnika je ispustila motor na tu stranu pa izgleda malo kao djevrek pri kraju,ali se lepo moze drzati sa srednja 3 prsta i ja sam se neko vreme vozikao bez problema tako dok mi nije stigla iz Louise-a nova,a ako bi odmah da resis problem zauvek onda nista!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Misli na manzetne za stapove :)

E pa ne misli na manžetne nego na čarape koje su izrađene od materijala koji se koristi za ronilačka odela, opet zvao i to proverio...Hvala ti lomnice ali imam takvu već...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Misli na manzetne za stapove :)

E pa ne misli na manžetne nego na čarape koje su izrađene od materijala koji se koristi za ronilačka odela, opet zvao i to proverio...Hvala ti lomnice ali imam takvu već...

Sorry, mislio sam da im tepa :) Nisam znao da postoje "manzetne" od neoprena..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Na ADV Rider forumu sam procitao da ga smatraju superiornijim resenjem od"harmonika stitnika"kako oni zovu ove klasicne,meni izgledaju kul i mozda bih i namestio tako nesto kod sebe,samo neznam po cemu je to superiorniji i zanimaju me stvari koje sam malopre napisao!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

Na ADV Rider forumu sam procitao da ga smatraju superiornijim resenjem od"harmonika stitnika"kako oni zovu ove klasicne,meni izgledaju kul i mozda bih i namestio tako nesto kod sebe,samo neznam po cemu je to superiorniji i zanimaju me stvari koje sam malopre napisao!?

Pozdrav 8)

Prednost "carapa"je u tome sto nemaju one dve rupe dole i gore koje kod harmonike kada se sabija i isteze uvlaci prasinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ako je jedino to onda se ne isplati samo zato menjati sasvim dobre manzetne,ali ako su propale onda vec ima smisla dati manje para (na jednom mestu videh da su 20 eura a manzetne 25 ili 35 eura) a dobiti bolju zastitu od prasine,razmisli malo o tome Laki!? ;)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja