Jump to content

Moto Zajednica

Uvoz motora DE/CH

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

pozdrav ljudi

 

hteo bih da se raspitam ovde, sta je sve potrebno da se uveze motor iz Svajcarske ili Nemacke.

 

Gledam Suzuki Bandit 600/650, i imaju ih sa bas malim kilometrazama i odlicno ocuvane, ako se potrudi covek da trazi.

 

Mozda ima neko ko to uvozi i dovozi, i uslugu naplacuje, svaki savet bi mi dobrodosao.

 

evo par primera

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=277312328&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=277415702&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278574559&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=273422456&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=275420915&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=topInCategory&id=278759017&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8240 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Svestan si da svaki od linkovanih sa porezom, carinom, ams, prevozom a bez registracije ovde izadje preko 3000e?

Za bandita? Hmmmmm....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Da mogu da nadjem u Srbiji, od prvog vlasnika, 600/650 S verziju, ceo u prvoj boji, sa kilometrazom ispod 20k, dao bih i 4000 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
57 minutes ago, Markone88 said:

Mozda ima neko ko to uvozi i dovozi, i uslugu naplacuje, svaki savet bi mi dobrodosao.

Ima, 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
3 minutes ago, N.F.S. said:

Haos! Za taj novac mozes motor kupiti...

Hondu! :takoje:

Ja vec imam dobar motor, ali mi je bandit i dalje omiljeni motor, a imam novca da posedujem oba sad, pa bih probao da nadjem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Batali, puno je to para na kraju, u pravu je @N.F.S.

 

Ako misliš da odeš stepenik gore, gledaj 650, vodeni. Ili 1250, pa ti ni TDM ne treba više ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Definitivno sam za 1250 fa, prodas tdm, dodas jos 1000-2000 eura i kupis motor za sva vremena sa vodenim 'ladjenjem, efi-jem i dovoljno obrtnog momenta da iscupa bukvu iz korena.

 

I uljara ima svojih cari, ovakvog plavog i sam vozim, ali je, za te pare, prevazidjena sprava, previse grubog rada i agregata i menjaca.

 

Ako si resen za uljaru, moj favorit je ovaj crni.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=275420915&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=bandit&maxCubicCapacity=650&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=KW&maxPrice=2500&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&usage=USED

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Pokrenuo si odlicnu temu....ovih 7 dana sam bez motora ...prodao sam ga i vec sam bio u 5 gradova i potrosio zivce trazeci motor a da ne pricam koje sam prevare dozivljavao na licu mesta...tako da sam i ja razmatrao kupovinu u CH prvenstveno a onda i DE.

E sada imam samo NAZALOST SAJT U ch ....izvoli pa i njega pogledaj ....ali u CH su bas jake cene koliko sam gledao sam sajt....naspram nas ali i zato su bas dobri i lepi primerci...

ps....ako neko zna za jos neki sajt u CH molim izbacite ga da pogleadam:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Ja sam lično uvezao iz CH moj motor.

Nakon što ovde nisam naišao na pravi primerak. 

Moraš ipak da imaš nekoga, da ti prvo tamo pogleda, da ustanovi pravo stanje, ako se ikako razume. 

 

Meni je prijatelj, koji je bivši bajke samo potvrdio stanje vizuelno, uživo i pošto zna jezik, ja sam mogao samo ramenima da pomeram, hahaha

I javio da je to za mene. 

Odmah sam rez.Avionsku kartu, našao momka za transport i dalje špeditera koji će to sve da odrade za uvoz. 

Otišao nakon 3 dana, uverio se u stanje, probao, proverio sve, dobio brdo dokumentacije, jer tamo nije kao na primer sa kolima iz Italije, bar kad su Švajcarci u pitanju, za balkance ne bih mogao da garantujem i keširao, vole kintu Švajcarci, kad im izvadi genge ma sve može, al nisu glupi, naravno,  nema priče o krizi, malim platama, laži, maži, nagovaraj ovoj moj prijatelja da obara još malo cenu i to je to. Nešto smo uspeli. 

 

Uglavnom, za prvo vatreno krštenje kad je uvoz u pitanju, sve je prošlo ok, uzimajući u obzir inspekciju koja je ušla u skladišni magacin i obustavila na 2 nedelje carinjenje, pa se to produžilo, što sam na AMSS čekao još 2 nedelje zbog gužve. Bitno je da je on sad lepo kod mene, na tablama i da je sve ok, od stanja do svega ostalog. 

 

Što i tebi želim da nađeš što bolji primerak

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Što se CH sajtova tiče, pogledaj na TUTTI.CH,

AUTO - RICARDO.CH

MARKETPLACE shweiss na

Facebook-u grupa,

ima svega i svačega

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

E ljudi, fora je u tome sto ja bas trazim uljaru, S model, godiste od 2001 do 2005 :) bas taj motor hocu.

 

Ne vih prodavao TDM, previse minje udoban za voznju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
27 minutes ago, srbenda said:

Pokrenuo si odlicnu temu....ovih 7 dana sam bez motora ...prodao sam ga i vec sam bio u 5 gradova i potrosio zivce trazeci motor a da ne pricam koje sam prevare dozivljavao na licu mesta...tako da sam i ja razmatrao kupovinu u CH prvenstveno a onda i DE.

E sada imam samo NAZALOST SAJT U ch ....izvoli pa i njega pogledaj ....ali u CH su bas jake cene koliko sam gledao sam sajt....naspram nas ali i zato su bas dobri i lepi primerci...

ps....ako neko zna za jos neki sajt u CH molim izbacite ga da pogleadam:)

Srecna potraga. A trebali bi i da se raspitamo koliko dugo traje proces papirologije, jer krece sezona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 (u srcu), FJR 1300 ispod guzice

Mislim da će se većina složiti da je bolje platiti skuplje dobar motor, nego kupiti jeftin pa ga krpiti. Naravno, ko može da priušti.

Što se tiče šta ti je potrebno:

1. Nađeš motor i kod špeditera se raspitaš na koliko prolazi minimalno račun za taj motor tog godišta, i vidiš šta ti je jeftinije direktno na tvoje ime ili na firmu u Srbiji

2. Platiš ga prodavcu

3a. Ako je vlasnik fizičko lice napravite ugovor o kupoprodajnu u kojem kao cenu navedeš cenu koju ti je špediter rekao
3b. Ako je motor sa placa (firma), onda na fakturu napiše iznos koji ti je špediter ili ako imaš nekog da izdaje Mađarske ili Holandske fakture na primer, baš te briga za ovu iz CH/DE pa i da napiše 10 000e

4a. Ako je vlasnik fizičko lice, moraćete verovatno i da odjavite vozilo

4b. Firme (placevi) mahom uvek imaju već odjavljena vozila

5. Sa fakturom i saobraćajnom  i odjavom (ukoliko nije u sklopu saobraćajne) ideš ka Srbiji.  I sa vozilom, naravno.

6. Ako ide na firmu, moraš imati već pripremljenu fakturu iz inostranstva na firmu u Srbiji ili na svoje ime (to samo u slučaju da ne ideš preko fakture od placa/ugovor o kupoprodaju)

7. Kod našeg carinika kad daješ pasoš, prijaviš da cariniš vozilo i ideš na špediciju sa: inostranom fakturom/ugovorom i saobraćajnom dozvolom. Prijavljuješ carinarnicu za uvoz gde ćeš cariniti i neki okviran datum kada ćeš ući u terminal/javno carinsko skladište

8. Kad špediter završi sve, dobiješ NT dokument (graničnu prijavu) i zajedno sa ostalim dokumentima ideš kod svog špeditera

9. On završi skladištenje ili carinjenje (u zavisnosti da li vozilo odmah ide u carinsko skladište pa na pregled) ili ga cariniš pa pregledaš za XYZ vremena.

10. Uradiš AMSS potvrdu, dobiješ fakturu sa firme na svoje ime ako si išao na firmu u Srbiji, carinski račun, JCI, i ideš na tehnički

11. Platiš takse za registraciju, zakačiš tablicu i voziš se u zdravlju i veselju sa motorom od 10tak hiljada km.

12 . OPCIONALNO: kopiraš u boji sva dokumenta, sačuvaš oglas u pdf formatu ili ga odštampaš i kad budeš prodavao motor, nevernom Tomi opravdaš cenu svog motora i držiš se nje dok ne dođe neko ko to ceni

 

Ako sam nešto izostavio, ima X ljudi koji isto ovo znaju  i rade pa će dodati...

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 6
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 minutes ago, Dudic90 said:

Mislim da će se većina složiti da je bolje platiti skuplje dobar motor, nego kupiti jeftin pa ga krpiti. Naravno, ko može da priušti.

Što se tiče šta ti je potrebno:

1. Nađeš motor i kod špeditera se raspitaš na koliko prolazi minimalno račun za taj motor tog godišta, i vidiš šta ti je jeftinije direktno na tvoje ime ili na firmu u Srbiji

2. Platiš ga prodavcu

3a. Ako je vlasnik fizičko lice napravite ugovor o kupoprodajnu u kojem kao cenu navedeš cenu koju ti je špediter rekao
3b. Ako je motor sa placa (firma), onda na fakturu napiše iznos koji ti je špediter ili ako imaš nekog da izdaje Mađarske ili Holandske fakture na primer, baš te briga za ovu iz CH/DE pa i da napiše 10 000e

4a. Ako je vlasnik fizičko lice, moraćete verovatno i da odjavite vozilo

4b. Firme (placevi) mahom uvek imaju već odjavljena vozila

5. Sa fakturom i saobraćajnom  i odjavom (ukoliko nije u sklopu saobraćajne) ideš ka Srbiji.  I sa vozilom, naravno.

6. Ako ide na firmu, moraš imati već pripremljenu fakturu iz inostranstva na firmu u Srbiji ili na svoje ime (to samo u slučaju da ne ideš preko fakture od placa/ugovor o kupoprodaju)

7. Kod našeg carinika kad daješ pasoš, prijaviš da cariniš vozilo i ideš na špediciju sa: inostranom fakturom/ugovorom i saobraćajnom dozvolom. Prijavljuješ carinarnicu za uvoz gde ćeš cariniti i neki okviran datum kada ćeš ući u terminal/javno carinsko skladište

8. Kad špediter završi sve, dobiješ NT dokument (graničnu prijavu) i zajedno sa ostalim dokumentima ideš kod svog špeditera

9. On završi skladištenje ili carinjenje (u zavisnosti da li vozilo odmah ide u carinsko skladište pa na pregled) ili ga cariniš pa pregledaš za XYZ vremena.

10. Uradiš AMSS potvrdu, dobiješ fakturu sa firme na svoje ime ako si išao na firmu u Srbiji, carinski račun, JCI, i ideš na tehnički

11. Platiš takse za registraciju, zakačiš tablicu i voziš se u zdravlju i veselju sa motorom od 10tak hiljada km.

12 . OPCIONALNO: kopiraš u boji sva dokumenta, sačuvaš oglas u pdf formatu ili ga odštampaš i kad budeš prodavao motor, nevernom Tomi opravdaš cenu svog motora i držiš se nje dok ne dođe neko ko to ceni

 

Ako sam nešto izostavio, ima X ljudi koji isto ovo znaju  i rade pa će dodati...

Svaka ti cast! Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
pre 5 minuta, Dudic90 je napisao:

Mislim da će se većina složiti da je bolje platiti skuplje dobar motor, nego kupiti jeftin pa ga krpiti. Naravno, ko može da priušti.

Što se tiče šta ti je potrebno:

1. Nađeš motor i kod špeditera se raspitaš na koliko prolazi minimalno račun za taj motor tog godišta, i vidiš šta ti je jeftinije direktno na tvoje ime ili na firmu u Srbiji

2. Platiš ga prodavcu

3a. Ako je vlasnik fizičko lice napravite ugovor o kupoprodajnu u kojem kao cenu navedeš cenu koju ti je špediter rekao
3b. Ako je motor sa placa (firma), onda na fakturu napiše iznos koji ti je špediter ili ako imaš nekog da izdaje Mađarske ili Holandske fakture na primer, baš te briga za ovu iz CH/DE pa i da napiše 10 000e

4a. Ako je vlasnik fizičko lice, moraćete verovatno i da odjavite vozilo

4b. Firme (placevi) mahom uvek imaju već odjavljena vozila

5. Sa fakturom i saobraćajnom  i odjavom (ukoliko nije u sklopu saobraćajne) ideš ka Srbiji.  I sa vozilom, naravno.

6. Ako ide na firmu, moraš imati već pripremljenu fakturu iz inostranstva na firmu u Srbiji ili na svoje ime (to samo u slučaju da ne ideš preko fakture od placa/ugovor o kupoprodaju)

7. Kod našeg carinika kad daješ pasoš, prijaviš da cariniš vozilo i ideš na špediciju sa: inostranom fakturom/ugovorom i saobraćajnom dozvolom. Prijavljuješ carinarnicu za uvoz gde ćeš cariniti i neki okviran datum kada ćeš ući u terminal/javno carinsko skladište

8. Kad špediter završi sve, dobiješ NT dokument (graničnu prijavu) i zajedno sa ostalim dokumentima ideš kod svog špeditera

9. On završi skladištenje ili carinjenje (u zavisnosti da li vozilo odmah ide u carinsko skladište pa na pregled) ili ga cariniš pa pregledaš za XYZ vremena.

10. Uradiš AMSS potvrdu, dobiješ fakturu sa firme na svoje ime ako si išao na firmu u Srbiji, carinski račun, JCI, i ideš na tehnički

11. Platiš takse za registraciju, zakačiš tablicu i voziš se u zdravlju i veselju sa motorom od 10tak hiljada km.

12 . OPCIONALNO: kopiraš u boji sva dokumenta, sačuvaš oglas u pdf formatu ili ga odštampaš i kad budeš prodavao motor, nevernom Tomi opravdaš cenu svog motora i držiš se nje dok ne dođe neko ko to ceni

 

Ako sam nešto izostavio, ima X ljudi koji isto ovo znaju  i rade pa će dodati...

Svaka ti je na mestu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nema šta, pre nego što kreneš štamapaj post na A4 i u džep! :)

 

Neko vreme sam proveo u DE, što se vozila tiče moj utisak je:

 

Neka vozila kao i kod nas, kao polovnjaci više ili manje gube na ceni. Generalno VW grupacija, BMW, Mercedes "drže cene". Ostalima pada brže... 

Nejkedi za razliku od SRB imaju cenu. Da ne raspredamo o brendovima, ali svima je zajedničko kako motociklima tako i automobilima:

Što ima nisku kilometražu i fabričko stanje potkrepljeno dokumentima, KOŠTA! Za razliku od SRB gde neke drtine imaju cenu samo zarad brenda, čak i ako sam model ima niske specifikacije. Mislim na oslanjanje, ubrzigavanje, opremu, itd.

 

Sve u svemu, gotovi svi motocikli poznatijih proizvođača mogu da pređu toliko kilometara do remonta da 90% ovog foruma nema novca niti vremena da toliko prelazi godišnje. Nažalost se pokazalo da većina u SRB i nema za održavanje, već samo otklanja kvarove, obično budž metodom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

@Dudic90

Svaka ti cast. Da sluzbenici ovako objasne potrebno, manje bi guzve i cekanja bilo po SUPovima, MUPovima, Postama... 

@Alekre bukvalno tako! Danas sam kupovao nesto polovnih delova za musteriju. Kaze prodavac delova da ne moze da kupi motor za delove kod nas jer su tako lose odrzavani da ne moze nista da iskoristi. To govori bas mnogo.

Na drugu stranu, sta sve dodje u radionicu, da covek nepoveruje. Otvoricu temu jednom prilikom sa kolekcijom budzeva koji dodju. 

Sebi sam motor kupio od preko, evo 8 godina druzenja uz samo redovno odrzavanje. 3 seta lanaca i lancanika, svecice, ulje, filteri, plocice... Svaki sraf fabricki. A motori koji su u SRB vise od 3 godine, kraj price. 

Tako da kolega, podrzavam kupovinu iz uvoza 100%. Oprezno, ali bolja varijanta, makar i skuplja bila. Jos tacno znas sta zelis, samo treba docekati penal i to je to. 

Srecno! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Uvoz iz Švajcarske - koja je fora?

ovo je tema i ja sam rekao svoje iskustvo.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

 Ljudi izvinite na ovolikm slovima ali pokusavam da promenim predhodni post i nikako ne mogu :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8240 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moze da bude i skuplje nego sto se ocekuje...

Ovako ja sa satelisom prodjoh.

Otisao, pogledao... Svideo mi se! :D

Kaze prodavac 2800 eura da ti sve zavrsim 2400 da odradis sam! Svu papirologiju ima, broj prikolice i na kom je prelazu usao u zemlju, odjavljena saobracajna... Ja laik pozovem pobratima koji mi je TDM dovezao i zavrsio papire, kaze "Uzimaj sve ti zavrsavam"

Epilog...

Platim satelis 2400e, 49000 dinra carinu, porez!

To je vec 2850 eura, razmisljam, uklapam se, hteo sam jeftinije, neka mi bude nauk! 

Kaze prijatelj "E, jos te AMS ceka", to ti je oko 12000 din!

OK, placaj sve i sabiraj ja ti na kraju isplatim.

I tu problem!

Nemaju ga u bazi! Mora se uzeti od proizvodjaca papir koji naravno kosta!

AMS me je izasao 200eura.

Satelis je sada 3050e (nudio mi ga je na ime da ponovim za 2800e)

18900 dinara je cena registracije prve za tih 400 kubika i servis sa zamenom guma 350 eura

Od 2400 dosao sam na cifru 3550 eura da ga mogu voziti!

Ima tu troskova, papirologija dosta novca izvuce, hteo sam proci jeftinije...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

U Srbiji definitivno nećeš naći takvog.

Definitivno mora preko. Ovde se to tera, nekad se zameni ulje i gas. Uljara je, nema šta da se pokvari, samo teraj! (standardna rečenica koja prati bandita)

Ja samo mog prodao pre mesecak dana za 2200e. Svi se krstili kad su čuli, kažu "koja budala ti je dala tolike pare?"

Nije bio u prvoj boji al' sam ga lepo održavao i skockao za sebe. 

DSC_9833(1).jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Imao sam ga, kupio od @N.F.S. za 2200 prosle godine. Preveo ga na BG table i stavio mu nosac i kofer, uraduo sinhronizaciju karbova i ciscenje ultrazvukom. Prodao ga za 2400, evo slike na dan prodaje... Smetala mi ta crvena boja, imace je bio lutkica

 

20180508_113206.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8240 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Meni se bas ova tamnija nijansa crvene svidja.... On je iz Francuske uvezen inace. 

Od coveka gde uzeh satelisa, primetio sam drasticnu razliku i odakle je (kog dela CH)  motocikl kupljen...

Mogu da poznam koji je iz italijanskog a koji iz nemackog govornog podrucja.. Vidna razlika u estetici, stanju ulja u agregatu, gume, kocione plocice drasticno losiji kod "Italijana".

IMG_20180402_112304.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja