Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Mugello 2019

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
1 hour ago, to crank said:

Bio je jedan video, vrteo se svuda, kompilacija spaljivanja... fascinantno je delovalo, ali iz nove perspektive uopšte ne izgleda tako kao tad (ako zaboravimo da nije bilo e. kontrola koje čega) 

Gubis dragoceno vreme i unistavas gumu, pa samim tim gubis jos vremena vozeci na takvoj gumi. Sem sto izgleda lepo, gubis na svim poljima, zato su i uveli el. kontrolu ovoga, onoga i kojecega. Ali da je efektno za publiku, jeste, nesto kao slam dank u enbiej-u.

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, milomir22 je napisao:

Gubis dragoceno vreme i unistavas gumu, pa samim tim gubis jos vremena vozeci na takvoj gumi. Sem sto izgleda lepo, gubis na svim poljima, zato su i uveli el. kontrolu ovoga, onoga i kojecega. Ali da je efektno za publiku, jeste, nesto kao slam dank u enbiej-u.

Zapravo su u to vreme dokazali na McCoy-evom primeru da slajdovanjem zapravo zagreva samo spoljašnji sloj gume, dok se unutrašnji ne zagreva. Time je u stvari u neku ruku uspevao da uštedi gumu. Zato je i uspevao da pobedi na nekoliko trka, a da mu se guma ne raspadne.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sve je to ok ali McCoy je pobedio samo na par trka i to je to , a cesto je zavrsavao trke pored staze ...

Poenta mog posta je bila vezana za komentar ako vozis gp moras da ides na pobedu... jer eto za 10 godina niko nece znati za tebe....

 

Nicky Hayden skupljanjem bodova i Rosijevim glupiranjem postao sampion.... kao i Dovi zna da su pojedini konkurenti bolji vozaci i da je jedina sansa ostati u trci za titulu biti konstantan,

2 - 3 sezone konstantno izgubi prikljucak iskljucivo zato sto nije zavrsio trku , a izbacen tudjom greskom , Ianonne , Lorenzo , Pedrosa ,  Ianonne na suzukiju ... i jos poneko, Jbg dobijes traume kao i Pedrosa

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

@Milky

Pošto je ovih 10 godina vezano za moj post, da pojasnim.

To takmičenje je šou zbog publike. I publika pamti neke vozače koji nisu pobeđivali i bili šampioni. Ne voze se trke samo ispred komisije za zapisničkim stolom. Ni trenutka nisam pomislio da je Dovi loš vozač ili samo dobar vozač u fabričkoj ekipi.

Kažem i za Lorenca da je izuzetan vozač i šampion, ali nema "to" što je imao na primer Simončeli. Uvek ga se rado setim i razvuče mi osmeh na licu.:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Bože zdravlja, ali pre će BMW hahaha


Nemoj nemoj, ne spominji BMW, odmah iza toga idu kardani i GS, a onda odosmo svi u vrazju mater
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Vi zaboravili kako je Doviciozo izjavljivao da je on najbolji Italijanski vozac svih vremena, kako je bio u fabrickoj Hondi sa kojom su i Stoner i Hejden uzeli titule a on nije hteo ni da ode kad su ga terali, zaboravili da je u Dukatiju posle Stonera prvu pobedu upisao Janone a ne Doviciozo a da je ovaj bio dovljno jadan da da sebi nadimak Dezmo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
pre 9 minuta, lomitelj je napisao:

To nije, neće i ne sme biti ikada zaboravljeno!

Ne znam da li si sarkastican jbg za mene je vrhunac snishodljivosti nadimak dezmo i ne mogu to da progutam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
2 hours ago, Milky said:

Poucen iskustvom

 

 

То. Капирам да је у тренутку видео Педросу и Лоренца.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
6 hours ago, dvlns said:

Ali odakle se Miler zalece na kocenju u prvoj krivini. Otece Janoneu titulu djuleta

Мислим да је увек био дијабола, само сад има справу која може то и да понесе.

Позитивна дијабола, не као Јаноне.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ne znam da li si sarkastican jbg za mene je vrhunac snishodljivosti nadimak dezmo i ne mogu to da progutam
Ni trunke sarkastičnosti nema! Istog sam mišljenja kao i ti kada se radi Doviciozu.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Dovi ove godine uzima titulu. Eto rekao sam, razapnite me posle ako pogrešim :rat3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Ma neka uzme nemam ja nista protiv samo Vinjalesa koji je otisao kuci kad mu nije bilo po volji i Dovicioza koji nije hteo da napusti tim i dao sebi nadimak Dezmo ja ne mogu da volim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
55 minutes ago, Jovan Ristic said:

Dovi ove godine uzima titulu. Eto rekao sam, razapnite me posle ako pogrešim :rat3:

Oćemo,  sigurno!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 34 minuta, to crank je napisao:

Oćemo,  sigurno!! 

Ne sumnjam da nećete.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja