Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Mugello 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Polako ali sigurno se nazire sta je stvarno problem u fabrickoj ekipi... Nesto mi se cini da su to vozaci! Kvartararao ako nastavi ovako celu sezonu (ako ne vec i sad) je apsolutno zasluzio da sutne jednog od trenutne dvojice iz fabrike! Ako hoce da stanu na put Markezu, onda neka mu sto pre daju najbolji motor koji imaju - i neka oko njega tako mladog naprave motor pa ce sve da prsti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
6 hours ago, srbac said:

Prosle godine je Tek 3 bio dobar pocetkom sezone. Kasnije su zaostali, nema UPADATE za njih. :jok:

Nema mesta poređenju. Petronad/SIC je mnogo uticajnije preduzeće od Tech3. Imaju fabrički motor za Morbidelija. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

odusevio nas Quartararo, odlican je, ali polako, daleko je on od novog  MM...jedno je vijanje vremena, a drugo voznja konstantno 25krugova, fajt sa ostalima, dueli, vaganje koliko je ostalo guma i sve ostalo...tako smo one godine i vinjalesa dizali u nebesa na startu sezone sa jamahom, pa ispao cjorak...

neka, samo nek se on celici, i skuplja cake, pa za par godina nek se svima nacestita mile nove godine...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, Biker-Boy je napisao:

Ne znam zasto su svi toliko protiv Ianoneta, covek je dobar vozac, ali maler jebeni,  trenutno vozi nekonkurentan krsh motor, i ne ide mu (kao i Zarco-u u KTM) , a dok je bio u Ducatiju i posle u Suzukiju, pruzao je sasvim solidne partije, imao podijume...

Brate, čovek je dijabola žešća. Imao je priliku i u fabričkoj Ducati ekipi i u Suzukiju pa su ga otkačili i jedni i drugi. Talenat žešći, ali i budala neopisiva.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Realno, Suzukisti su se zajebali sto su ga otpustili, imao je solidne rezultate, 4 podijuma, i skoro sve ostalo u top 10,  doduse istina je da ga malo jebu padovi, al se bar borio.

U sezoni 2018, imao je 4 pada,  a Rins 5 padova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Quartararo je odlican. I za par gidina mozda moze da stane MMu na crtu. Ali za sada tesko. Momak ume da okrene par dobrih krugova, ali jos uvek nije dovoljno naucio na GP masinu da ostane celu trku gde treba. Licno, verujem da ce sledece godine da bude cesto na podijumu. Napisao sam da mislim da KTM moze brzo da se izdigne. Espargaro ozbiljno gura. A Petruxa gotivim iz nekog razloga i cini mi se da ce da dokaze do kraja sezone da je bolji od Desmo samoprozvanog. Jos sad kad je ovaj dobio ponovo samar od MMa, trebace mu 3 trke da prestane da kmeci. 

Rossi ispada sve veci debil, iako ga licno gotivim. Pravi greske u smislu "ja sam Svevisnji". E pa nisi vise, gaze te drugi. Moras da zapnes deda, da bi uopste bio blizu. Od stare slave nema rezultata... Bice lepo trkanje sutra! 

Promenio član abarth_maniac
Prvospis (izlomljen ekran na telefonu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Sad da ne izmalerišem Kvartarara. Od kada je seo na MotoGP mašinu nije imao nijedan pad! Znači ni na testovima, FP, trkama..

 

Valjda neće sutra omlatiti :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Na drugu stranu, MM pada na treninzima kao sljiva u jesen, a na trci razbija. Pitanje je sta je put do uspeha. MM trazi granicu na FP1, 2. Kad je nadje, zna limit.  Ako ga posluzi sreca, da pada u FP a ne lomi se, male su sanse da ga neko poremeti. Nije mi drag ali mu kapu skidam, uz naklon do zemlje. Mislio sam da ima vozaca koji mogu da ga pomrse, ali sam pogresio. Za sad je dominantan bez konkurencije. Sto kaze moja supruga: "Ako ga neko stigne, znaci da je pogresio" 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Mora se priznati da je Honda zaista odigrala izuzetno, taktički...ali to ipak znači da baš i nema snagu za beg.

Da je MM borac na krv i nož to je poznato, pa je i bez obzira na očigledne teškoće borba zagarantovana. Koliko će drugi biti spremni na nju, ostaje da se vidi...i nekako navijam za to da će u nju biti uključeni oni koji su da sada izostajali.

Ovo za sebičnost...ne bih da komentarišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory


Nesto sam propustio pa ne razumem zasto je koristio reč “sebičnost”? Nema mi smisla zbog korišćenja zavetrine, to mi je vise lukavo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Auh... Odličan moto3, Masia je zacinio trku! Arbolino objasnio Fenatiju (klupske kolege) neke stvari... Dalaporta izgubio trku, verovatno je zasluzio pobedu, ali zaista bravo za Masiu u poslednjih 5 krugova. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Neverovatno mi koliko je Dalla Porta imao bolji izlaz iz krivina. Navijao sam SIC58 vozače

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Malo dosadna Moto2, deluje mi da su svi zadovoljni. Markez što je pobedio, Marini zadovoljan drugim mesto, Luti zadovoljan što se odbranio. Baldasari radostan što se probio na četvrto i zadržao vodeće mesto u šampionatu, Bastianini fantastičan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja