Jump to content

Moto Zajednica

Srbija - Crna Gora jun 2019. Za??

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: TDM 900

Ćao drugari, ne znam u koju temu od ovih je najbolje da pitam, pa rekoh da otvorim novu. Ne zamerite mi. 

 

Da li je neko za vožnju do Crne Gore i nazad, krajem juna ove godine. Drugar mi je otkazao, a ja sam rešen da idem. Pa bilo bi lepo da imam društvo. Ako ne, Bože moj slike ćete dobiti haha. Da ne dužim, da li je neko za vožnju? Imam neku rutu u glavi i termin i kako šta gde. Ali sam spreman na kompromis i na dogovor maksimalno. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

I ja sam imao u planu da se spustim do CG negde sredinom juna,daj nesto detaljnije sta si smislio pa da vidimo dal se uklapamo? :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda VFR 1200F

Daj malo detalja, koja je ruta, koji su datumi.

Ja trenutno planiram jednu voznju krajem juna koja bi isla: juzna Srbija - Crna Gora - Albanija - Kosovo. Hocu da konacno vidim taj cuveni SH20 :) Mozda se poklopimo barem za deo puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: TDM 900

Pa znate kako, plan je da da se krene 25. ili 26. i da se ostane dole 4, 5 dana. Maksimalno sam fleksibilan što se rute tiče možemo da se dogovorimo kuda ćemo. Ali ono mislio sam klasika neka, Šumadija (npr. preko Čačka) pa na Zlatibor, posle možemo preko Žabljaka i u Bar. U planu imam da obiđem celo primorje. Za vraćanje možda preko Bosne, a kao što rekoh spreman sam na dogovor, ništa od ovog nije obavezno već samo neka ideja. Ali spreman sam da sednemo i dogovorimo se kako, šta, kuda, gde :-) A @MilanM88 bila bi šteta ne okupati se kad smo već dole. Sad ne znam pišite ko je za, a pišite i ako imate neke ideje i drugačije zamisli. Dole za noćenja isto možemo da se dogovorimo da li ćemo u šatoru ili jok. Spreman sam za sve :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Nbg
  • Motocikl: Versys

Ja sam za sve opcije. Prilagodjavam se situaciji. Moj predlog je 1 dan na durmitoru, greška bi bila u toj putanji ne provozati se tim delom,okolo i naokolo...dalje bi bilo celo cg primorje, pa hr,jedan deo jadranske magistrale,pa preko bosne ka beogradu. Može i Albanija. Ma šta god,samo da se vozi,i da se ode iz ovog kisnog Beograda :-) imamo vremena da isplaniramo to lepo...Tako da...pucajte sa predlozima

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Ruma-Graz

Razmišljao sam da obiđem Crno more, ili čak da odem i do Černobila, ali isto ne mogu nikog da ubedim na tu stranu. Ako si zainteresovan vratio bih se preko Grčke pa možeš tamo u more...

Gesendet von meinem LG-H870 mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750

Ima li neko da bi krajem jula isao tako neku turu preko bosne za CG i nazad?Posto zbog posla ne mogu sad...i sad sam temu video :( 

P.S. izvinite na kvarenju teme :/ 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja