Jump to content

Moto Zajednica

SEVENTY DEGREES

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Nedavno sam uzeo jaknu od spanskog proizvodjaca SEVENTY DEGREES, isti oni koji proizvode MT HELMETS, odnos cene i kvaliteta je odlican, probao sam Oxfordove jakne i ova mi je mnogo bolje legla a cena je bila niza za par hiljada, u pitanju je racing model. Da li jos neko koristi njihovu opremu, kakva su vam iskustva?

 

JR-55_zadnja_crvena.thumb.jpg.460251a50accf161e071e9c4c01b441f.jpgJR-55_prednja_crvena.thumb.jpg.31b94766fa11395e3cc3ef0109e43416.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja sam uzeo i kacigu i jaknu, jaknom bas zadovoljan. Kaciga je nesto skripala i nije htjela najbolje da zatvara, pa sam uzeo klijestina malo pomaka ugao onih metalnih limova sto zatvaraju kacigu i sad sve ok39d4ebfa22506358421f4730c731d238.jpg

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
40 minutes ago, Bigor said:

Ja sam uzeo i kacigu i jaknu, jaknom bas zadovoljan. Kaciga je nesto skripala i nije htjela najbolje da zatvara, pa sam uzeo klijestina malo pomaka ugao onih metalnih limova sto zatvaraju kacigu i sad sve ok39d4ebfa22506358421f4730c731d238.jpg

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока
 

Koji seriju kacige imas? Ja imam MT Blade 2 i nemam tih problema, prezadovoljan sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Koji seriju kacige imas? Ja imam MT Blade 2 i nemam tih problema, prezadovoljan sam
MT Atom, vala sam se bio razocarao kad sam je uzeo, evo sad mi je nekako nalegla, pa sam zadovoljan

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Ja sam uzeo istu jaknu i pantalone u kompetu sa dubokim rukavicama pre 2 meseca. Svim sam vrlo zadovoljan, bas dobro izgleda vizuelno i cena je sasvim korektna. 94af15497cd27c8907e4e0d67801275c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Izgleda da ću jedino ja imati negativan komentar. U februaru uzeo rukavice, vozio sa njima tek 3000 km, do skoro sam bio jako zadovoljan, nisam mogao da verujem da rukavice mogu da budu toliko neosetne na rukama. Mekane, udobne, luftiranje desetka, nikad mi se dlanovi oznojili, itd.. Međutim evo skoro primetim, na nekoliko mesta počele da se odšivaju po šavovima i to dobrano. Naročito na prstima. Ko kod kineza da sam kupio. Baš ću ovih dana nositi na reklamaciju. 

 

Da se razumemo, nikakvo opterećenje nisu trpele. Nit su mi male, nit su mi prsti debeli, niti igde stežu niti sam pao sa njima. Ma ni pokisle nisu. Niti sam ih ikad prao do sada. Znači samo isključivo vožnja.

 

 

SEVENTY-DEGREES-street-rukavice-SD-N32-1
YAMAHABAREL.COM

100% provetrenost - Air vent system; Amara pojačanje na dlanu; Silikonski umetci za što bolji grip; Čičak zatvaranje na zglobu; Likra materijal između prstiju za max udobnost; PVC...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pokisao sam ja ali malo i nije postava propustila mada mi na izgled ne uliva neko povjerenje.

Sto se tice padova nadam se da ti necu odgovoriti:) ako hoces da ti pozajmim, pa probaj:jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
[mention=43849]Marek1987[/mention] Javi kako si prosao sa reklamacijom, da li su prihvatili, sta su rekli...
Vazi. Nikako da se nakanim ali hocu sigurno, uskoro. Javljam.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

@MladenV Prihvaćena reklamacija bez pitanja jer je očigledno da nije oštećenje u pitanju već se odšiva. Za par dana dobijem nove. Kažu prošle sezone su prodali oko 80 komada tog modela i još uvek nije bila ni jedna reklamacija. Možda je neka fabrička greška. U svakom slučaju ako se i opet isto desi imam pravo opet da zamenim ili uzmem pare. Tako da sve u redu. Pozdrav!

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: R1200gs

Pozdrav, moje mišljenje treba uzeti sa rezervom jer mi je ovo prva oprema.

Prosle sezone sam kupio MT Revenge kacigu i bas sam zadovoljan. Buka mi ne smeta, vizir se lako skida i vraća i udobna mi je. Provetravanje je skroz dobro.

Ove sezone sam kupio jaknu i pantalone Seventy degrees, komplet sa termo i kišnom postavom. Termo postavu nisam do sada koristio, jerbo toplo je, ali sam koristio kišnu i u dva navrata je izdržala oko 30 min dobre kiše bez da probije. Vrv moze još ali nisam probao. Jedino sto mi nije najjasniji koncept unutrašnjeg sloja protiv kise, em se upariš em ti oprema mokra. Al ajde... Jakna je dobro provetrena, ali nije za neke vrućine, mada preko 80 km/h mi je ok jer vozim naked.

Kupio sam i Seventy degrees čizme. Prilično su robusne i trebalo mi je malo vremena da se naviknem na menjač, al sad je ok. Nisu za neko hodanje. Imaju neko platno na risu gde treba da se desi neko provetravanje, ja to još nisam osetio, tako da je u njima bas vruće. Izrada svakako deluje solidno i mislim da daju neku godinu garancije. 

 

Izvinite na dužem postu.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Kao kad kupuješ sportsku opremu za outdoor, pa u Intersportu uzmeš McKinley. Nema greške, dobar kvalitet posebno za te novce. Opet, McKinley nije NorthFace, Mammut, Millet...

Bang for the buck ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: R1200gs
On 6/15/2019 at 11:07 PM, vasa.93 said:

Koje čizme suu pitanju? Meni se sviđaju one njihove braon duboke, neki adventure fazon.

Moje su BT02 

Moto-cizme-BT2-crne-1.jpg
YAMAHABAREL.COM

Duplo čičak i zip ergonomsko kopčanje; Zaštita na peti, prstima, zglobu i potkolenici; Fleksibilne zone sa prednje i zadnje strane; Zamenjivi unutrašnji uložak – za što bolji komfor; Reflektujući...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Јакна је зимска и црна. И поред луфтера, умрећеш у њој.

 

А патике... Сви кажу да, ако хоћеш заштиту, мораш мото чизме да узмеш.

Наравно, избор је на теби.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Ja imam jaknu i pantalone, jakna ima postavu i kad se izvadi moze da se nosi i na visokim temperaturama. Nije naravno kao one mash letnje providne jakne ali nije da umires od vrucine. Jakna takodje nema ledjni protektor, ja probao da prevacim iz stare IXS ali ne odgovara velicina. Moj savet ti je i njega da uzmes u kompletu. Jedina zamerka je sto mi se cicak za stezanje rukava rašio na jednom mestu ali to se lako resava.
Sto se pantalona tice prvi put sam se zeznuo i nosio ih sa obe postave, druga postava ne propusta vodu i iz nekog razloga ide uz telo tako da sam se skroz upario. Postave su odmah zavrsile na hemijskom i ne nosim ih vise jer je sa njima pretoplo, a same pantalone su sasvim dovoljne, posebno ako obuces i aktivni donji ves ispod.
U kompletu bas lepo izgleda, mozes i da povezes pantalone i jaknu rajsferslusom.
I kacigu Ridill sam probao i meni je neuporedivo bolje legla D-Skwal, a razlika u ceni i nije mnogo velika.
Pozdrav, nadam se da sam pomogao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
5 hours ago, Stefan Kovačević said:

Ja imam jaknu i pantalone, jakna ima postavu i kad se izvadi moze da se nosi i na visokim temperaturama. 

Ne slažem se sa tobom oko jakne, prevruće je u njoj na 30+ stepeni, bez postave, bar je meni neizdrživo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja