Jump to content

Moto Zajednica

Madjarska Slovacka Poljska ... kavezarenje 2019.

Recommended Posts

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Godinama pratim ovaj forum, uglavnom čitam putopise i sve ostalo vezano za putovanja a onda prepisujem od iskusnijih.

 

Odavno planiram Slovačku ali je bilo malo putopisa na tu temu ... a i ono što je bilo je uglavnom selfiranje i kačenje slika kako se jede i pije. Malo je slika krivina planina i svega ostalog što bi mene, a verujem i nekog drugog, privuklo da se izgasira baš na tu stranu.

 

Tokom uskršnjih praznika skroz neplanski odjaha na tu stranu pa eto prilike da se odužim ovom forumu za bezbroj korisnih saveta koje sam dobio čitajući njega.

 

Nadam se da ću nekoga bar malo zaintrigirati i probuditi želju u njemu da se provoza baš tim putevima ako nije do sada.

 

Putopis sam napisao na nekom drugom forumu jer su 4 točka u pitanju pa nisam hteo da kvarim koncepciju dvotočkašima, u svakom slučaju cilj mi je da velikim brojem slika dočaram svim ljubiteljima dobre vožnje šta ih tamo očekuje ako se upute na tu stranu.

 

Slovačka je svakako zanimljiva ali slabo opisana u putopisima.

 

Link ka temi ... 

WWW.VW-CLUB.RS

Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam

 ...

Početak putopisa je na 41, strani ... negde oko sredine.

 

I još jednom, hvala svima onima koji su mi do sada davali korisne savete bez obzira što nisam bajker ...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja