Jump to content

Moto Zajednica

okolina Rume

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Upravo sam prosao pored razlupanog motora. Policajac kaze da ga je hitna odvezla u svesnom stanju.

 

Oduzimanje prvenstva, vozac auta ga je isekao, barem tako kaze policajac.

 

Da li ima neko info kako je kolega?

 

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Nažalost izgleda ovo ide u crnu hroniku. Sad mi je kolega rekao da mu je prijatelj nastradao na motoru kod Rume danas. 

Momak je iz Valjeva, Aksentijević Miroslav, odbojkaši trener. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Prosao sam pored sa bratom koji isto vozi motore. Isli smo kolima.

Jedan covek je sedeo na livadi pored udesa i gledao u daljinu.
Mislim da je vozac automobila bio.
Bilo mi je tesko da slikam udes.

Nekako smo se nadali da je dobro kolega ali smo opet cutali 15tak minuta



Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Prošao sam i ja nedugo posle udesa. Hitna još uvek nije bila došla. Nesreća se desila na skretanju sa magistrale ka naplatnoj rampu. Neko je nekome oduzeo prventstvo. Momak je lezao potrbuške, mučan prizor, neka mu je laka zemlja.


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Mislim d su dvq udesa, u Kuriru pominju teretno vozilo i da je nastradali pao sa motora.

Ovaj udes je bio klasicno oduzimanje prvenstva. Motorista je hteo pravo a vozac automobila levo.


Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Bio mi je jedan od najboljih priajtelja.

 On se kretao iz pravca Sapca prema Rumi, tip sa autom nije stao na znak STOP i dolazio je sa naplatne rampe i heto da skrene prema Sapcu.

Skazaljka na brzinomeru je stala na 70, udario ga je u prednji tocak, nesto malo tragova kocenja je bilo, sto je znak da je auto izleteo neocekivano.

Miroslav vozi motor jako dugo i iskusan je bajker, kupio je Beverlyja 300, namerno da bi vozio polako.

Bio je svestan posle udesa, ali na zalost obilno unutrasnje krvarenje nije moglo da se zaustavi i preminuo je.

Nek mu je laka zemlja i siroki nebeski putevi.

  • Tužan 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Ma ne citam ja novine, nemam stomak za to, odma me neki bes uzima al kao mozda se nesto nadam da je ovaj kolega preziveo. Kada sam pitao policajaca jel dobro kolega, odgovirio mi je da je otisao ziv u hitna kola... Tuga..

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Dokle vise??? Kad cemo prestati da budemo nevidljivi? Kada ce da pocnu da obracaju paznju na mktocikle. Danas sam doziveo da me klinka pretice a motor ide u susret. Sklonio sam se desno do kraj puta da bi sve prislo bez posledica. Moramo nekeko podici svest ljudima da smo ravnopravni ucesnici u saobracaju. 

Neki su ti siroki putevi nebeski, neznani prijatelju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
Pre sat vremena, Crven Ban je napisao:

Bio mi je jedan od najboljih priajtelja.

 On se kretao iz pravca Sapca prema Rumi, tip sa autom nije stao na znak STOP i dolazio je sa naplatne rampe i heto da skrene prema Sapcu.

Skazaljka na brzinomeru je stala na 70, udario ga je u prednji tocak, nesto malo tragova kocenja je bilo, sto je znak da je auto izleteo neocekivano.

Miroslav vozi motor jako dugo i iskusan je bajker, kupio je Beverlyja 300, namerno da bi vozio polako.

Bio je svestan posle udesa, ali na zalost obilno unutrasnje krvarenje nije moglo da se zaustavi i preminuo je.

Nek mu je laka zemlja i siroki nebeski putevi.

ja često idem tuda ali iz pravca rume gde je još manje pregledno.Kad hoće da se skrene ka autoputu čovek se nekako zbuni iako je prolazio 1000 put. Iz pravca šapca ima uzbrdica pa ovaj što izlazi iz rampe isto nema dobru preglednost.I to je sve na njivi i na otvorenom.nema ni kukuruza ni drvEća.Čini mi se da je projektant zabrljao trebao je raskrnicu da odvoji više od nadvožnjaka koji prelazi preko autoputa.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Pregledno je, ako nisam rumsku raskrsnicu prošao 1000 puta, nisam nijednom. Ne znam koliko treba da si nepažljiv da tako izletiš...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
On 26.5.2019. at 16:59, Jezda je napisao:

Pregledno je, ako nisam rumsku raskrsnicu prošao 1000 puta, nisam nijednom. Ne znam koliko treba da si nepažljiv da tako izletiš...

danas sam opet išao i priključivao sed od rume na naplatnu .trebao sam slikati.Isključenje sa naplatne ka rumi je tako postavljeno da kad ti ideš od rume izgleda da treba da udješ  taj smer,a to je kontra smer.Svaki put mi se tako učini.

To nema konkretno veze sa slučajem ali ja to nigde nisam video da me svaki put tera da idem kontra.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja