Jump to content

Moto Zajednica

to sam ja :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

e pa ovako kontam da bi bilo u redu i ja da kazem nesto o sebi(zbog pod foruma salim se :)pa odakle da pocnem,zovu me sandra,lepa,pametna,sarmantna i naravno sama hehehe volim motore i kola vozim bmw-a 3,a do motora nista posto imam mali problem svi su mi visoki pa posto me je svaki skoro poklopio:) malo sam odustala od te zelje,ali sanjam da cu jednog dana moci makar da kupim ducati 1098 ne moram da ga vozim samo da ga mazim,pazim i zovem djole :) to bi bilo to ako nekog nesto zanima nek pita :) pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244579#msg244579 date=1210408758]

e pa ovako kontam da bi bilo u redu i ja da kazem nesto o sebi(zbog pod foruma salim se :)pa odakle da pocnem,zovu me sandra,lepa,pametna,sarmantna i naravno sama hehehe volim motore i kola vozim bmw-a 3,a do motora nista posto imam mali problem svi su mi visoki pa posto me je svaki skoro poklopio:) malo sam odustala od te zelje,ali sanjam da cu jednog dana moci makar da kupim ducati 1098 ne moram da ga vozim samo da ga mazim,pazim i zovem djole :) to bi bilo to ako nekog nesto zanima nek pita :) pozdrav

 

dobrodošla,

 

i kupi barem kacigu  :P  ;D

 

kad te neki ovde vide, odma' ima da te prešaltaju na endura  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

 

i kupi barem kacigu  :P  ;D

 

kad te neki ovde vide, odma' ima da te prešaltaju na endura  :D

 

Ne brini imam kacigu ali mislim da sam lepsa bez nje :)heheh ma nece,mada mislim da enduro-vi imaju udobnija sedista nego vecina sportskis motora sto je inace jako bitno za malo duza putovanja??mada nisam imala prilike da se vozim jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pozdrav Jami,,sto se sekiras,kupi jamahu viragp535 pravo motorce za zene.. :)

pogotovu za nize vozace,,vozacice... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pozz Yami !!! ;D

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244579#msg244579 date=1210408758]

e pa ovako kontam da bi bilo u redu i ja da kazem nesto o sebi(zbog pod foruma salim se :)pa odakle da pocnem,zovu me sandra,lepa,pametna,sarmantna i naravno sama hehehe volim motore i kola vozim bmw-a 3,a do motora nista posto imam mali problem svi su mi visoki pa posto me je svaki skoro poklopio:) malo sam odustala od te zelje,ali sanjam da cu jednog dana moci makar da kupim ducati 1098 ne moram da ga vozim samo da ga mazim,pazim i zovem djole :) to bi bilo to ako nekog nesto zanima nek pita :) pozdrav

 

Skromno nema sta :D :D :D

Sta bi ja voleo da znas samo...

:) :) :)

 

post-2044-12878997129059_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244624#msg244624 date=1210414615]

heheheheheh ko zna mozda ih i budemo imali u nekom trenutku zivota :P kako ducati praci lepe modele sunce ti yebem...

Za sada bi mogo da priustim samo Monter 600, a za S4r cu morati da cekam jos nekoliko godina. Ali bice jednog dana. A sto se lepote tice, Italijan kad ga uradi tu nema mnogo sta da se komentarise vec samo da se gleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Pozdrav i dobro dosla.

 

P.S. Da nisi ti slucajno na "Union"-u?Ne mogu da provalim sa slike,ali mi licis na jednu koleginicu koja je takodje luda za motorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

Pozdrav i dobro dosla.

 

P.S. Da nisi ti slucajno na "Union"-u?Ne mogu da provalim sa slike,ali mi licis na jednu koleginicu koja je takodje luda za motorima...

 

da na unionu sam:)lol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244636#msg244636 date=1210415165]

kako ti se ovaj cini?:)

 

To su isti motori, samo sto je ovaj na tvojoj slici noviji model a i sve je fabricki...

Necemo vise u ovoj temi o tome, odosmo u off... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Xe!Pa,onda da pozelim posebnu dobrodoslicu  ;D...P.S. Ko sa naseg faxa vozi onu mat crnu RS125?Vidjao sam ispred i Freewind-a,i Kawu ER-5...Pravicemo mi neki MC "Union",koliko mi se cini  ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244636#msg244636 date=1210415165]

kako ti se ovaj cini?:)

 

su isti motori, samo sto je ovaj na tvojoj slici noviji model a i sve je fabricki...

Necemo vise u ovoj temi o tome, odosmo u off... ;)

 

znam da su isti ovaj je 07 god i mnogo lepo izgleda ja sam se prvi put  zaljubila motore kad sam videla ducati monster 1000 :))) heheh i od tad nisam normalna :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bg

Xe!Pa,onda da pozelim posebnu dobrodoslicu  ;D...P.S. Ko sa naseg faxa vozi onu mat crnu RS125?Vidjao sam ispred i Freewind-a,i Kawu ER-5...Pravicemo mi neki MC "Union",koliko mi se cini  ;D...

 

pa mogli bi heheheh :) pa za kawasaki-ja znam da je jedan sa prve god a 125-cu nisam sigurna ali mislim da je isto neko sa prve stim sto ovog sa kawom ne znam licno ali sam ga vidjala!!!!jel ucis?:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12085 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dakle, ovo je tema za predstavljanje clanova. Za ostalo, pp, brzi chat  ili nova tema u off-topicu.

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

[quote author=Yami r6 :) link=topic=18774.msg244624#msg244624 date=1210414615]

heheheheheh ko zna mozda ih i budemo imali u nekom trenutku zivota :P kako ducati praci lepe modele sunce ti yebem...

 

i onda dodjem ja i oduvam vas sa r1  :P :P :P

 

dobrodosla :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja